• Jurki
    11.7k
    U neku ruku su trofeji i tvoji.The Undertaker

    S ovim si sve rekel. Moj upis nije bil da kritiziram takav potez kluba, kak sam i objasnil u prvom postu.
    Nadam se da si shvatil poantu mojeg upisa...
    Ide se na otvaranje kluba prema navijacima kaj je potez samo za pozdraviti.
  • Pop corn
    8.4k
    Na prvu kad je bilo objavljeno da se ljudi mogu slikati s peharima.. to mi je bilo iskreno malo bedasto. Bedasto mi je da se mi obicni ljudi mozemo kititi tuđim perjem i tuđim osobnim uspjehom bez obzira na to da smo svi mi dio kluba.
    Jer ipak nismo mi navijaci trenirali, igrali nogomet, zabijali golove i pobjeđivali. (kuzis poantu, bez obzira da smo jednim dijelom i mi navijaci itekako zasluzni za taj naslov).
    Međutim ovo 60 postotno povecanje prodaje taj dan definitivno opravdava takav potez.
    Jurki

    I da nije bilo niti 1 posto povećanja potez bi bio opravdan svakom slikom, svakom emocijom stvorenom među članovima . U sezoni u kojoj su navijači bili iznimno važni kao bezuvjetna potpora ovo je bio mali način zahvale. I tako stvaraš osjećaj pripadnosti, zajedništva.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Realno,bedasto (da ne iskoristim kakav drugi naziv) je uopce pomisliti u nekom losem smislu to sto se mozes doc slikat sa trofejima. Ne kitis se nicijim perjem,onda klubovi na trebaju pustati navijace ni u klupske prostorije di su trofeji jer nisu ih oni osvojili. A isto tako onda mi kao navijaci nemamo pravo kritizirati niti bilo sto pricati o izvedbama na terenu jer ne treniramo mi i ne prolijevamo znoj mi nego oni…
  • nemapredaje
    3.3k


    Pa postoji Dinamo podcast. Imaš na Dinamo plus. Bili su već Ivanušec, Kelava, Filip Zubčić …
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ogroman i neopravdan propust je što nije bilo i još uvijek nema dječjih šampionskih majica.Oluja

    Ovo. Nema ni u shopovima?
  • Paggini
    21.2k
    Dječje šampionske sam bio uzeti u petak, šarmantne gospođe u Ilici su mi rekle da dolazi ovaj tjedan :)

    Najbolje zvrcnuti prije odlaska u shop
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jel netko naručio šampionsku preko neto pa da mu je stigla. Moja narudžba je dovršena, al nije još poslana izgleda.
  • Paggini
    21.2k


    Grmi grmi gori gori
  • Paggini
    21.2k
    Profu bih mogao slušati danima bez prestanka, pohvalno i od kluba što se poslušao super prijedlog korisnika Zone.
  • javolimtebejako
    1.5k
    odličan video, nisam imao pojma da igramo svaku tekmu s različitim protivnicima. zanimljivo, zanimljivo
  • Pop corn
    8.4k
    Profu bih mogao slušati danima bez prestanka, pohvalno i od kluba što se poslušao super prijedlog korisnika Zone.Paggini

    Svaki dobar prijedlog se rado prihvati. To treba postati uobičajeno
  • Orc123
    8.1k
    pre kratko je to bilo....uzitak ga je slusati. Vise takvih viedea edukativnog sadrzaja.....top!
  • dumitrumitu
    1.3k
    Jel se zna zašto Dinamov profil na TIkToku nema plavu oznaku? Da nema link na stranicama kluba mislio bih da je to neki fan napravio.
    edit: Sada vidim da link na stranici više ne vodi na taj profil.
  • Olmic
    3.7k
    Platili smo Dinamo+ platformu 20 eura, okej nije neka svota, ali mozda najjadnije bacen novac ikada. Nit ekskluzivno, nit ima prijenosa, uzas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.