• deda
    29.1k
    Imaš prijenose svih klinaca s domaćeg terena.
  • criticus
    1.6k

    Edit: ne radi mi ovaj tweet link pa sam stavio običan link, ako smeta slobodno maknite
  • Pop corn
    5.8k
    Ovo s Bill Belichickom je primjer kako možeš postavljati klub kao globalni brand i pozicionirati u svijetu kao primjer uspješne priče.

    Potencijali Dinama su nevjerovatni. U Zadru gdje je bila kvalitetna medijska i marketing ekipa u svijetu sporta ozbiljno se pristupa svakoj osobi koja je iz kluba. Glavna marketinška operativka AC Milana zeli na marginama konferencije razmjeniti iskustva i vidis koliko se cijeni klub.

    Dvojica zaposlenika kluba su bili u Amsterdamu na Matchworn konferenciji gdje je bila hrpa ljudi iz nogometnih klubova i osjetili su veliki respekt prema Dinamu iz Zagreba.
  • criticus
    1.6k
    Pratim NFL već dosta dugo i fascinatno mi je šta taj sport medijski radi. Naravno da je funkcioniranje samog sporta daleko od onog šta mi želimo od nogometa, ali svi bi trebali proučavati kako oni medijski prate i eksploatiraju potencijal sporta. Jasno je da su to astronomski iznosi novca i tržište na kojem egzistiraju, ali nekako su došli do toga...

    U dijelovima USA postoje dosta velike hrvatske zajednice i otkad su počele ove masovne pripreme po americi zanima me kako bi Dinamo tamo proša, u smislu statusa ali i širenja globalnog brenda. Jasno da je još nemoguće i radi rasta kluba, a ponajviše jer igramo kvalifikacije. Ali u budućnosti kad napokon dođemo do direktnog plasmana u LP bilo bilo bi zanimljivo testirati taj potencijal preko bare. Također u ovom smislu povratak neke naše zvijezde (čitaj Modrić) bi bio boom da ti se isplati otvorit fan shop u Chicagu :lol: .
  • austrijanac
    2.9k
    Zadru gdje je bila kvalitetna medijska i marketingPop corn

    Inače, po meni jedan od lošijih Sunseta, stoga mi je iznimno draho da je za Dinamo barem bio uspješan. Inače, pohvale tebi za tvoj panel. Jedan od rijetkih kvalitetnih.


    Dvojica zaposlenika kluba su bili u Amsterdamu na Matchworn konferencijiPop corn

    Bošnir dobio nagradu za dugu sezonu izlet u Amsterdam zasluženo :grin:
  • badjibadara
    1.8k
    Matchworn konferencijiPop corn

    Ograda prvo. Ne znam kakvi su prihodi kluba od suradnje sa MW platformom, vjerojatno zadovoljavajuci, no pokusat cu razmisljati na drugi nacin.

    - Sam klub preko sluzbene stranice radi aukcije iskljucivo za clanove kluba.
    - Dio prihoda ide u humanitarne svrhe, domove za nezbrinutu djecu, kvartovske akcije...
    - Siri se baza clanova.
    - Smanjuje se broj "obecao si mi dres" ekipe na tribini.

    Imam i malo sire razradjeno, ali ovo je ta neka osnova.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    ne samo to nego su i dodatna davanja + porez abnormalni. Na 120 eura bida ide 80 eura dostave, premije i poreza.
    Al ok, fensi smensi i veci reach..
  • scooniepenn
    2.1k
    Iskreno ne vidim što nam veći doseg u ovom slučaju donosi. Nije da se dresovi prodaju za 5.000 Eura u prosjeku pa da možemo reći kako nam je sama platforma širim dosegom donijela i puno veću zaradu od same prodaje. Jednako tako, siguran sam da dresove ionako kupuju navijači Dinama jer ne vjerujem da će Kim iz Seoula kupiti Mišićev dres nošen protiv Betisa.
  • Agramer86
    259
    kako nije? 20€ je ogromna svota za veliko ništa.
  • Sajla
    4k
    dobar odgovor Ledu iz Dinama :)

    tvt-Hrx3-RRy-C7-ENc-F-lqj-Hg.png
  • MarK
    292
    "Zašto da pišemo o prošlosti, kad imamo svjetlu budućnost pred nama?"
    Zarez je suvišan, a nije "svjetlu" nego "svijetlu".
    Ne želim ispasti sitničav ali obraćanje sa službenih stranica bi trebalo biti gramatički ispravno. U protivnom ispada neozbiljno kao da piše neki ljakse u ime kluba.
  • mlinchica
    1.2k
    Najava novog sponzora? :eyes:
  • Pop corn
    5.8k
    "Zašto da pišemo o prošlosti, kad imamo svjetlu budućnost pred nama?"
    Zarez je suvišan, a nije "svjetlu" nego "svijetlu".
    Ne želim ispasti sitničav ali obraćanje sa službenih stranica bi trebalo biti gramatički ispravno. U protivnom ispada neozbiljno kao da piše neki ljakse u ime kluba.
    MarK

    slažemo se....
  • Sajla
    4k
    Najava novog sponzora?mlinchica

    KTC, Max i RPG gule krumpir, sjeckaju mrkvu i ljušte grašak za mješavinu za francusku salatu, Rog i Mikić mijese štrukle, a Baturina jede King sladoled i govori "kralj ostaje kralj" - eto reklame :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.