• IstinaZaDinamo
    2k

    Slazem se, adidasu i ostalima je bitna prodaja dresova i ostale opreme, a tovari ce sigurno kupovati jer vjerojatno misle da cijeli iznos ide klubu (kao sto misle i za clanarinu i ostalo) :rofl:

    Jos kad ispadne da netko iz udruge ima postotak od prodaje :lol:
  • xavier
    12.1k


    Vidim da razmišljaš baš poslovno.

    Pa nije briga Adidas tko je veći ili manji klub. Ostali su bez jednog od dva najveća kluba u državi i odmah uzeli drugi. Njima su to samo brojke što je jedino i logično.
  • Nolifer
    8.1k


    Razmišljam više navijački nego poslovno.

    Nemam neku ulogu, pa sam slobodan tako razmišljati, valjda je to legitimno i logično onda. :wink:

    A i nisam znao da se o tome treba pisati, mislio sam da se to podrazumijeva da Adidas misli samo o brojkama.

    I da žao mi je da puklo, ali gdje i sa čije strane?

    -Nedovoljan broj prodanih dresova?
    -Visoke cijene dresova?
    -Loša isporuka robe?

    Zato velim, trebalo je to bolje i umjesto da se suradnja nastavi i unaprijedi, dogodilo se to što se dogodilo....
  • xavier
    12.1k


    Razmišljaš navijački, a kažeš da je to moralo biti odrađeno bolje? Bolje s čije strane?

    Što ti je točno žao? Castore je ponudio puno bolje uvjete i mi smo prešli kod njih. Adidas je ostao bez nas i dogovorio Hajduk. Sasvim logično. Ispada da su svi na dobitku.

    E sad, ti valjda misliš da je Adidas trebao mečirati ponudu Castorea? Pa nismo im baš tako bitni...
  • Nolifer
    8.1k


    Pa to ti meni kolega onda reci, ako si upućeniji gdje je puklo...
  • Crusades1986
    12.5k
    Kaj je puklo? Jel čitaš ti kaj ljudi pišu? Adidas nije ponudio dovoljno da ostane kod nas, htjeli su ostat na našem tržištu i otišli u sljedeći najveći izbor.

    Nama je Castore ponudio više nego Adidas. Uzeli smo njih.

    Jel možeš napisat iti jedan post da se u njemu ne kreneš preventivno branit i pisat kak imaš slobodu pisanja?
  • Nolifer
    8.1k


    Ja sam normalno i legitimno i logički pito neke stvari. Ako ti nisu jasne, tvoj problem.

    A jel možeš ne bit nadrkan ovako rano jutro i bezveze naskakivat na drugog forumaša? Ako imaš kakve frustracije imaš inbox, pa ih možemo riješit bez problema.

    Jer svaki moj komentar eno tebe i nešto dociraš. Daj se smiri jbt
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Vidjet cemo sta su dobili od Adidasa, prvenstveno po pitanju personalizacije dresova. Podatak o prodaji dresova Hajduka je javan, za Dinamo tih podataka nema pa je tesko i usporedivat interes dobavljaca opreme u odnosu na prodaju.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ja sam normalno i legitimno i logički pito neke stvariNolifer

    Sad bas logicki i nisi, nikom jos uvijek nije jasno sta tebe muci oko ove situacije, imali smo ponudu adidasa i castorea, castoreova ponuda je bila bolja i nju smo prihvatili, ne kuzim o cemu se dalje raspravlja.
  • Nolifer
    8.1k


    Pa i jesam, shvati kako hoćeš, jer nisam pljuvao po Castoreu. Nego samo normalno pratim situaciju, ništa drugo.
  • Nino Bule
    13.8k
    Nema se tu sta puno shvacat, situacija je bas vrlo prosta i jednostavna
  • Nolifer
    8.1k


    Ne moraš se trudit dragi kolega. Lijepo mi je @Efes Pilsen odgovorio. Bez frustracija i bez vrijeđanja.

    Tako da sam u tom upisu dobio i odgovor koji sam tražio... :wink:
  • Mali dioničar
    15.3k
    S obzirom na boju dresova ostalih prvoligaša, Istra ni nema potrebe za rezervni dres. :smile:

    Kao i Šibenik.
  • SAS1987
    14.7k
    S obzirom na boju dresova ostalih prvoligaša, Istra ni nema potrebe za rezervni dresMali dioničar

    Ima potrebe kad im je prvi dres tako ruzan :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.