• xavier
    12.1k
    Posebno kad se sponzori mijenjaju svako malo i ne uspiju postati "dio dresa" za što naravno treba vremena. Sasvim druga su priča neke ikonske kombinacije kao Manchester United Sharp, Liverpool Carsberg, Inter Pirelli, Milan Opel...
  • Mihaljević
    9.9k
    Nekako sam u posljednjih 10 minuta naglo zamrzio Adidas kao sponzora dresova
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Kazu da ce im raditi personalizirane dresove :rofl:
  • Facke
    3.6k
    Nek im delaju. Evo imam ovogodisnji plavi dres. I kaj reci. Tri put sam ga opral i grb je lagane poplavel....Jebala ih guma i zalepleni grbi. A iz prosle sezone imam zlatni. Par put se opral i koj reci? Takva "kvaliteta" da nakon par pranja ostecen. A onaj Diadorin europski je bil sto pot na pranju i den denes je ko novi. Tak da mi opce nije zal kaj nam Adidas vise drese ne dela.
  • Nolifer
    8.1k
    Ko nam je kriv. Neću radi tovara zamrzit Adidas, ali da je to moglo i moralo bit odrađeno bolje je. Jer gledajući svaku njihovu prezentaciju, obećavanja brda i doline, zaključuješ da ćeš bit onda pri vrhu sante leda, a ne pri dnu, kao što su nas prikazali ko zadnje smeće, sa tim da ne velim što. Ne znam, mene više brine naš Castore, nego njihov Adidas. Al to je moje razmišljanje, (ne treba mi neko odmah sa visoka docirati da sam u krivu.) Nažalost, tako je kako je. Očekivao sam kod nas Nike, Pumu, tako nešto, no što će bit sa Castoreom, bume videli...
  • xavier
    12.1k
    Ko nam je kriv. Neću radi tovara zamrzit Adidas, ali da je to moglo i moralo bit odrađeno bolje je.Nolifer

    Želiš reći da smo trebali spriječi dogovor Hajduka i Adidasa? :chin:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Tovari slave adidas kao ne znam kaj. Trecerazredni dresovi iz kataloga, oskudna i skupa ponuda...
  • Nolifer
    8.1k


    Ne zašto? No nije li čudno da su odmah išli dole?
  • Paggini
    21.3k
    Mene čudi da se vama svima ovdje dresovi raspadaju, imam dresove unazad 10ak godina, nosio na tribine, svetkovine, događaje ine i sve je jos uvijek tutto bene sa svakim dresom :/
  • Dzoni
    624

    Au velike stvari, imao je i Rudes Adidas dresove ove sezone..
  • Facke
    3.6k


    Pa ak ga nemrem deti vu ves masinu da se opere na 20 onda ja nemam pojma. Hrvatske trening majce i dresi od Nike-a nikad nis. Si ko novi. Al ovi Adidasovi su mi prvi dresi s problemima.
  • xavier
    12.1k
    Ne zašto? No nije li čudno da su odmah išli dole?Nolifer

    Ako pod "čudno" misliš sasvim logično i očekivano, onda da :sweat:
  • Brusa
    1.5k
    Meni je iskreno drago što više nije adidas, njih ne kupujem zbog transđenderizma, pa se veselim Castoreu
  • Nolifer
    8.1k


    Mislim onako kako sam napisao. Sa konja su prešli na magarca doslovce... Jer tovari nisu veći klub od Dinama.
  • Nino Bule
    13.8k
    Znas koliko adidas boli kurac za velicinu kluba, to ne igra bas nikakvu ulogu u ovakvom poslu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.