• Navijač Dinama
    8.4k
    Halland ponovno 2 gola u pobjedi Dortmunda sada nad Unionom(5-0)
    Za ovog pocinje vrijedit ona "Samo je nebo granica"
  • Bosna86
    11.7k
    Tin Sven Susic potpisao za fk Sarajevo.... Još jedan u nizu hajdukovih igračina kojemu su zli purgeri uništili karijeru
  • Kwedi
    3.8k
    Tin Sven Susic potpisao za fk Sarajevo.... Još jedan u nizu hajdukovih igračina kojemu su zli purgeri uništili karijeruBosna86

  • Kwedi
    3.8k
    Kaj se tiče TSS-a, vele po bosanskim forumima kako je Sarajevu prvi pick bio Hajrović,al je tražio preveć penez
  • Neki tip
    21.3k
    bome ambiciozna maštanja
  • Navijač Dinama
    8.4k
    b70p59bhtcst2tna.jpg
    Jel prenio netko ovaj info?

    Hajduk i dobro procjenjen igrač(ne idu zajedno)
  • xavier
    12.1k


    Meni je ovo iskreno stvarno pomalo djetinjasto. Koliko god mi tovari idu na živce jer žive u nekom paralelnom svemiru i za sve je kriv netko drugi, toliko mi na živce ide i izvlačenja ovakvih "podataka".

    Kad je imao 15 godina oni nisu procijenili da će biti dobar igrač. Pa da je prije pola godine netko rekao da će ga Atalanta toliko platiti u idućem prijelaznom roku, 95% forumaša bi na to plakalo od smijeha. Evo, Rrahmani je prije pola godine bio višak kod nas i sad je prodan za 14 milijuna eura.

    Nitko ne zna što budućnost donosi i takve stvari možeš izvući bilo kome.
  • Infinity
    16.5k
    Ima podatak i da se Osijek izmedju Shevchenka i Babica odlucio za Babica.

    Joe Simunic je sam rekao da je 1997. kao dijete plakao kad nije prosao probu u Dinamu, a godinu kasnije zavrsio u HSV-u.

    Procjeniti igraca je jako tezak posao i to moze jako mali broj ljudi i opet ce im procjene biti ispod 50%. Naci ce kvalitet na osnovu kvantiteta. Moras dovesti dvjesto klinaca da mozda izvuces jednog Olma ili Modrica. Naravno, izvuci ces jos igraca koji bi nama bili top klasa, neki vise, neki manje, neki nam valjaju i kao prosjek. Svake godine iz Dinamove omladinske skole izadje par desetina klinaca, klinaca pred kojima je seniorski nogomet, a vecina ih zavrsi u 'nizerazrednom Vratniku'. Tek 2-3 dobiju sansu u prvoj ekipi i opet vecina ne zadovolji. Koja ocekivanja smo imali od Corica i Halilovica pa corak.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    "Kako BILD prenosi, Milan je u završnim pregovorima sa Ralfom Rangickom. On bi trebao preuzeti trenersku ulogu i ulogu sportskog direktora od sljedeće sezone.

    Rangnick je trenutno šef sporta i nogometnog razvoja u Red Bullu. Impresionirao je u izgradnji sadašnjeg RB Leipziga koji je 2. u Bundesligi i Red Bull Salzburga.

    Poznat je po tome da su njegovi timovi koje je vodio kroz karijeru bili izuzetno disciplinirani.

    Kao trener je promovirao Hannover, Hoffenheim i Leipzig u Bundesligu, a sa Schalkeom je 2011. došao u polufinale Lige prvaka i sa njima je osvojio kup i superkup. Također, u Austriji je sa Salzburgom 2 godine zaredom osvojio duplu krunu (prvenstvo i kup)"
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ralf Rangnick je veliki stručnjak i osoba koja može pomoći ovom Milanu.
    On je stvorio ovaj Leipzig.
    Zna prepoznati i oblikovati mlade igrače.
    Ako je ovo istina onda je to veliki dobitak za Milan.
  • Majki2111
    3.3k
    Jel mi može neko objasnit kakvi su ovo navijači Leipziga na gostovanju kod Frankfurta ako su omraženi i novopećeni klub. Plus domaći stadioj im je pun. Ovi na gostovanju imaju isto zadtave i transparente....
  • Infinity
    16.5k
    Svaka prica ima dvije strane, pa tako i njihova. S obzirom da su omrazeni i da je vecina protiv njih onda ces cuti samo negativnu pricu, tj. onu protiv njih. Za drugu stranu price moras do Leipziga.

    Pun stadion je dovoljan da vidis da te ljude to ne je*e. Navijaju za klub, uzivaju i briga ih za price.
  • Dino
    2.7k
    Dodu navijaci s dobrim rezultatima, nemaju sad neku europski poznatu ekipu, al simpatizera kojima je do natjecanja ne fali.
  • vafenss
    234
    Olmo upravo postigao prvi gol za RB u kupu protiv frankfurta
  • agramZ
    2.5k
    da, imaju printane "transparente" i zastave. "ako su omrazeni" - u njemackoj ih svi, ali bas svi mrze. koreografije protiv rb-a cesto imaju poruku protiv komercijale. ako se na ovom forumu ne razumije zasto su ljudi protiv komercijala tj. komercijalnih nogometnih klubova i za tradicionalne klubove onda stvarno ne znam... odjebite od nogometa i pratite americke sportove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.