• deda
    29.6k
    Devijacije postoje i uvijek će postojati. U tom kontekstu kažem "normalni".
  • Mali Zeus
    10.5k
    Bave se temama gayjeva, imigracije i stranih radnika, pale krijesove i idu na parade, a ne znaju riješiti lokalne probleme, da ne spominjem ova dva debakla oko plina i vodoopskrbe.
    Konkretno, imamo problem s ravnateljem u školi u koju mi ide kćer, na mailove se u mjesnom odboru i gradskoj upravi oglušuju, okolo tvrde da su za problem u školi tek ove godine saznali, što je laž i za medije su rekli da čekaju što će učiniti inspekcija. Sve to dok cijelu situaciju mogu riješiti preko školskog odbora u kojem imaju jednog predstavnika + 2 koja su došla preko natječaja.

    Glavno da su uredili puteljak uz potok i zasadili nešto drveća.
  • mali M
    4.1k
    ljudi moji, ako mi nakon svega odaberemo kao grad opet TT za gradonačelnika nismo ni zaslužili nego da propadnemo i kao društvo i kao mjesto. Svugdje al baš svugdje u svijetu su gradovi koji su imali nekontroliranu politiku uvoza strane radne snage doživjeli pad kvalitete življenja. Svugdje u svijetu su gradovi koji su izglasali vođenje gradova od krajnje lijeve opcije doživjeli pad kvalitete življenja. Ja razumijem Bossa i slične koji zagovaraju neki liberalizam iz riječnika, ali mi to nemamo nigdje na političkoj sceni, to kod nas ne postoji. I onda u otporu desnijem spektru (mada je desno zapravo kod nas centar) i da im se slučajno nebio glas povezao sa nekim iz Crkvenog spektra, glasaju za ovakve glupave, nesposobne, nekvalificirane i ideološki zatupljene krajnje ljevičare. Pa eto vam sad na veseloj paradi jugoslavenske zastave, srpovi i čekići, pa jel to normalno? pod zastavama kojima se doslovno klalo i masovno ubijalo naš narod i naše sugrađane ta ista ljevica šeće i maše i imamo ljude koji njima daju glas.. meni je to doslovno izvan svake granice pameti i razuma..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Svojedobno smo im se obratili kad su imali štand prije izbora za Sabor u vezi problema u kvartu.

    Rada Borić je rekla 2 stvar, jedna fascinantnija od druge. Prvo da su oni na vlasti samo 2 godine (!?), a drugo da pišemo Doleneckoj.
    Sad moje pitanje je, koliko bi oni to vlasti da počnu provoditi stvari, da ne govorim da su na vlasti i to čvrstoj vlasti 3, a ne 2 godine i drugo - ako se stvari rješavaju tak da moraš pisati zamjenici gradonačelnika koliko smo se mi ako uopće onda pomakli od vremena Bandića kad bi se on pojavio negdje i riješio stvar kao da gradske službe nemaju s njim ama baš nikakve veze.
    Čemu službe mjesni odbori i gradske četvrti ak na kraju priče moraš pisati Doleneckoj...
  • kibic
    1.1k
    Uvek se setim izgovora političara iz 00-ih:

    "Nemremo mi tak, bili smo u ratu donedavno."
    "Ne ide to tak, imali smo komunizam."

    Sad mlađarija na vlasti veli:

    "Nemremo mi tak, Bandić je bil donedavno."
    "Ne ide to tak, HDZ je na vlasti."

    Same energy doslovno.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Zanimljivo.
    Od zabrane sam na Jarunu bio barem nekih 5 puta biciklirati, 3 puta otišao na kavu i jednom na roštilj.
    Svaki put je bilo jako puno ljudi. Radnim danima sam bio popodne, a vikendom ujutro (i moram reći da je vikend ujutro sve bilo krcato)
    Parkinzi na sjevernim ulazima i na ulazu od Petrovaradisnke su bili puni.
    Klupice i kućice za roštilj su bile krcate, i u nedjelju u 9:30 se već sve popunilo, i tko je došao kasnije nije našao mjesta.
    Svaki put kada sam otišao na kavu, sve je bilo poprilično puno, kao inače, ne bi rekao ni više ni manje nego prije.
    Također, primjetio sam da svejedno ima dosta auta koji kruže okolo, i to u popodnevnim satima (kao što sam rekao) i radnim danom i vikendom. To nisu bili dostavni automobili, već osobni automobili. Neki su me čak i pitali kako doći do restorana Lido. Moram reći da me to razočaralo jer su rekli da će ulaz biti samo za aute sa dozvolama (sportska društva, ugostitelji i ribička društva).
    Ovaj dio sa parkingom kod malog jezera mi nije jasan, Oduvijek tamo postoji parking i jako je blizu restorana i kafića.

    Po meni se nije puno promijenilo, niti na 'bolje' niti na 'lošije'. Bolje mi je definitvno jer se ipak osjeti manje prometa kada bicikliraš okolo i osječam se sigurnije. Za parking mi definitvno nije bio problem. Svi su relativno blizu ugostitelja i nije mi problem prošetati do kafića. Ne kužim kako nekome nije problem prošetati od trga (tramvaja) do Tkalče, od garaža na Kaptolu i Varšavskoj do Cvijetnog trga i Tkalče, od parkinga (od Zrinjevca do Glavnog) do istih tih kafića na cvijetnom i Tkalči, a problem je prošetati od nekoliko parkirnih zona na Jarunu do kafića tamo.
  • Dudu9
    596
    Što se tiče smeća, šta mislite jel se smije ko drugi javit na natječaj osim Ciosa?
  • mali M
    4.1k
    šta nebi smio. Samo neće proći :lol: jedini problem je bilo što su nečija usta bila brža od pameti i to ne samo na tom predizbornom obećanju. Oh well, show must go on...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Iako je cijeli lipanj mjesec ponosa LGBT osoba nas gradonacelnik je besramno skinuo zastave na Trgu pred europske izbore a ocito ce istu praksu nastavit i za vrijeme europskog prvenstva. Izgleda da ce tri puta napravit istu gresku (prvi put proslava Dinamove titule), kompromisno kapitulirat!

    Razocaran sam...
  • Ludovic IX
    6.1k
    pa rečeno je da će bit do 2.6. Pride je dobio dozvolu do tog datuma. poslije ne
  • Mali Zeus
    10.5k
    Po meni se nije puno promijenilo, niti na 'bolje' niti na 'lošije'. Bolje mi je definitvno jer se ipak osjeti manje prometa kada bicikliraš okolo i osječam se sigurnije. Za parking mi definitvno nije bio problem. Svi su relativno blizu ugostitelja i nije mi problem prošetati do kafića. Ne kužim kako nekome nije problem prošetati od trga (tramvaja) do Tkalče, od garaža na Kaptolu i Varšavskoj do Cvijetnog trga i Tkalče, od parkinga (od Zrinjevca do Glavnog) do istih tih kafića na cvijetnom i Tkalči, a problem je prošetati od nekoliko parkirnih zona na Jarunu do kafića tamo.jedan u nizu

    Baš čitam taj velebni članak i zaključak je - nije se niš puno promijenilo. Parking kod malog jezera postoji otkad je Jarun uređen praktički. Mogao bi biti veći i možda je u planu proširenje ili još jedan parking tamo, a na kraju krajeva ima dosta mjesta za parking između zgrada tamo, ono cijelo 'novo' naselje koje je nastalo uz Jarunsku cestu.

    Što se tiče smeća, vidim da neki ulazi imaju famozne boksove, neki ne. Mi smo ih u ulici trebali dobiti, ali je na kraju bio problem oko lokacija jer bi uzimali parkirna mjesta i zbog boksova se ne bi vidjeli pješaci kad prelaze cestu pa je zaključeno da će sad odjednom ići podzemni spremnici. Bog zna kad ćemo to vidjeti.
    Inače jučer gledam prilog Tomašević slavodobitno javio da je na upravnom sudu dobio presudu da su zg vrećice zakonite, nije spomenuo da je isto tako dobio presudu i da kolektivno kažnjavanje nije zakonito. Plus kaj se čini da je lagao da su na spremnicima kamere itd.

    Najbolje na kraju, rekao je čak da su ga zvali iz nekih gradova da im ispriča kako je uspio tako sjajno riješiti problem odlaganja i odvoza otpada, ali nije htio reći koji su to gradovi.

    :lol: :rofl: :lol:
  • Dudu9
    596
    Koliko smo do sada vidili na natječaje se samo javljaju firme povezane sa CIOS
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.