• Orc123
    6k
    jako zanimljiv igrac!
  • Zagreb1992
    1.4k


    Mounie je igrač kojeg bi volio vidjeti u Dinamu ..ako je istina ogroman palac gore za Marića ...Samo sumnjam da će doći .
  • Meritokrat
    57
    Odlična vijest. Ima mali nedostatak - godine, 29 već.
    Bravo za upravu ako dovedu ovog igrača.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Jesam ja jedini koji ne želi tog Mouniea?
  • hardek
    1.8k
    Meni je samo neobično to što ga Brest neće produžiti? Ovako napamet rekao bi da im je ovo bila najbolja sezona u povijesti kluba, izborili su Ligu prvaka i nije mi logično baš da ne produži ugovor tamo.
  • Orc123
    6k
    kakve godine? Vrsnjak je Petka, cak u mjesec! Kako onda on star a Petko nije? Gluposti...realno mi takvog igraca nikad ne bi ni mogli dovesti da ima 24,25 ili 26.....igrac sa tako bogatim iskustvom, pravi igrac sesnajsterca, odlican u igri glavom, premier liga, 1. Francuska liga i to zadnjih 5-6 godina standardno igra....jedina nam sansa jer je slobodan igrac. Trebat ce mu dati sigurno milju eura po sezoni ali toliko i vrijedi s obzirom na CV....ispred njega jos 3-4godine nogometa na najvisem nivou.
    kaj ti bi da dovedemo Halanda ili? Realno ovo je igrac vise europske kategorije i to je možda max kvaliteta kaj mozemo dovesti. Besplatan, samo ugovor koji nije jeftin ali dosao bi besplatan, jako dobar CV, igrac sa iskustvom igranja jakih utakmica. Jedino smo mu interesantni valjda jer bi zelio igrat Europu. Drugacije nema sanse da bi ga mogli privuci.

    Cista logika, sad ce moc privuci u klub jos kvalitetnijeg i mlađeg napadaca za narednih 5-6 sezona......
  • Ivanmtk
    838
    meni je to logično.Vjerojatno će se pojačati za Lp na toj poziciji.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Pojačat će se oni sigurno..Kvaliteta njegova nije upitna ..Totalno drugačiji tip igrača od Petkovića ..za EL bi nam zlata vrijedio on
  • hardek
    1.8k
    upravo sam istražio malo. Uglavnom Brest mu nudi novi ugovor na 2 godine, Mounie traži minimalno 3 godine
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Sjećam se imena iz PL, zvoni mi, ali ne sjećam se uopće igrača. Ne može biti posebno dobar ako nije ostavio nikakav utisak. Jedini igrač kojeg se sjećam iz Huddersfielda je onaj ćelavi Australac Moy. I sjećam se njihovog trenera tada, bradati Wagner.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se, Ivanoviću nije ni do koljena. Spor, nepokretan, ne zna zabiti nogom, Brest ga se rješava, nitko ga se ne sjeća iz Premier lige, statistika je jedini dokaz da je tamo igrao, inače ne bi vjerovali...što će nam takav igrač?
  • deda
    29.5k
    Dečki, ajmo prestat s trolanjem.
  • Orc123
    6k
    govorimo o Premier ligi a ne WWIN ligi BIH! Sta ce ti tu zvoniti, u ligi u kojoj je svaki igrac koji igra tamo dobar i nama pojacanje. Kome ce jedan Orsic zvoniti iz Southamptona, a nama je bio doslovno legenda kluba?
  • Orc123
    6k
    Jos jedna poveznica moguce naseg Steve je vec nas Gabriel koji je igrao s njim u Brestu i vidim da si lajkaju slike po Instagramu i Stevo je lajkal njemu u dresu Dinama. Definitivno ce mu Rpg rec sve pozitivno o Dinamu i bit ce bitan faktor kod odlucivanja bas kao i cinjenica da su tu jos 2 Francuza. Čovjek ce se osjecati ko da je ostao u lauge 1 hehhe i isto tak ce igrat LP i jos osvajat trofeje. Po meni ne bi bio visak cak i da Petko ne ode. Trpao bi u hnl u paru s njim....
  • Silvek1986
    28
    Menađer mu je isti kao i Pierottu kojeg su neki prije spominjali. Zanimljiv igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions