• Purgeri
    506
    Ovu temu proglasit nematerijalnom baštinom
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Qarabag 49 -51
    -Slovan 51-49
    Meritokrat

    Od svih gluposti kojale si napisao ovo je vjerujem najvece.

    Molim da se uvede opcija bloka ili nesto slicno jer je ovo ne izdrzivo.
  • CastAway1986
    942
    prestani širiti negativu više na ovoj temi..Ulogirao si se jučer i pametujes svima
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Galata 20-80Meritokrat

    Samo me ovo zanimalo, a i da sam pitao za ostalo nakon ovoga ne treba dalje čitati...

    80-20???!!!!

    Protiv Galatasaraya????

    Toliko smo imali protiv Tottenhama čini mi se

    Po meni, a vjerujem i kladionicama to je 60-40 u korist Turaka
  • Meritokrat
    57
    Ti si stručnjak za kladionice? Ozbiljno pitam.
    U redu tebi je 40 - 60, poštujem.
    Meni je 20 - 80.
    Turski prvak gdje imaš 5-6 ozbiljnih momčadi, ogromna ulaganja, treba li spominjati infrastrukturu?
    Protiv Hrvatskog prvaka u ligi gdje imaš dva kluba od ta dva jedan redovito ispada od malteški i kazahstanskih klubova. Osvojilo se prvenstvo spletom niza okolnosti koji nemjau veze sa snagom momčadi.
    Klub koji jedva pobjedi Rudeš, spašavase protiv Varaždina, gubi od Gorice, Balkanija, prima pet komada protiv PAOK-a, klub u kojem ne postoje krila ( za naše ambicije govorim ), gdje godinama nemamo l.beka, gdje nam nedostaje kronično stoper i devetka i da ne nabrajam dalje. 80% Galatasaray, Dinamo 20%.

    Ovo da li treba čitati ili ne, vidiš ja mislim da ne trebam uopće čitati tvoje upise čim si dao 40% Dinamu protiv Galatasaraya, ali ja ti to nikada neću reći ( osim ako me ne isprvociraš ). I reci mi što ćemo sada? Sada ćeš tvrditi da je tvoj postotak realniji od mojeg jer je bliži kladioničarskim postocima? Da li ti vidiš koliko je sve to bespotrebno i koga uopće briga za tvojih 40% odnosno mojih 20%. Bitno da si ti meni rekao da je tvoj postotak po kladionicama i da moje upise ne treba čitati.
    Ako tako misliš, zašto me uopće citiraš?
    Pridruži se masi koja me proziva bez argumenta, ja ću te izignorirati i priča završena.
    Ako imaš takav stav o mojim upisima u redu, ali što dalje od mene, uopće me ne zanimaš ni ti ni tvoji upisi.
  • Slush
    178
    Klub koji jedva pobjedi Rudeš, spašavase protiv Varaždina, gubi od Gorice, Balkanija, prima pet komada protiv PAOK-a, klub u kojem ne postoje krila ( za naše ambicije govorim ), gdje godinama nemamo l.beka, gdje nam nedostaje kronično stoper i devetka i da ne nabrajam dalje. 80% Galatasaray, Dinamo 20%.Meritokrat

    I taj klub pobjedi Betis u gostima kojeg je do Dinama samo Real Madrid ove godine pobjedio u gostima.

    Nije stvar tvojih postotaka ni icega, poanta je da si sa svakom porukom ili negativan ili pasivno agresivan.
  • Meritokrat
    57

    Jedino što je ne izdrživo to su tvoji komentari i komentari drugih koji me prozivaju ovdje bez ikakvog argumenta i bez ikakve želje i volje za normalnom civiliziranom komunikacijom, komentari puni mržnje, frustracije i malicioznosti. Žao mi je zbog indignacija, ali naučite se prihvatiti tuđe različito mišljenje i naučite se da ne moraju svi upasti u vaš kult jer navijaju za isti klub.
    Plus imate opciju ignorirati, ne moramo se voljeti, ima ljudi koji normalno komuniciraju sa mnom.
    Žao mi je.
  • Jos-Optimus
    730
    Majke ti mile, daj otvori svoj online dnevnik i maltretiraj sam sebe
  • Ludovic IX
    6k
    da, dobili smo pljuske nakon pobjede od dva razlike doma.. za te pljuske nije čak ni kriv igračkik kadar, koliko loše postavljena utakmica što je priznao i Jakir , da je naučio na svojim greškama..

    a već sad imamo jači igrački kadar nego recim protiv Paoka jer su sad imaju više samopouzdanja nakon 11 pobjeda zaredom i dvostruke krune. do Paoka, mi nismo imali 5 bobjeda zaredom osim ono razdoblje u 12.mjesecu..

    ako već imaš potrebu pljuvat po svemu, napiši jedan post dnevno.. veliki, što veći da ga možemo lakše preskočiti i mir. 20-30 postova dnevno na jednoj temi???? nije ti ovo chat.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Nama treba 4-5 kapitalaca, uz ostanak Baturine i Petkovića, da bismo se mogli nositi sa ekipom poput Galate. Pritom, kod njih su pojačanja neupitna, a mi nismo sigurni ni hoće li naši najbolji igrači ostati s nama iduće sezone.

    Slovan nam je zicer. Qarabag je nepoznanica. YB i B/G su vjerojatno paritetne utakmice, ali ako se kvalitetno pojačamo šanse bi trebale biti na našoj strani. Galatu definitivno treba izbjeći.

    Pod nužno moramo obnoviti cijelu zadnju liniju, osim RPG-a. Trebamo na to nadodati i par krila. Svi ti igrači trebaju biti kapitalci, a onda ako se mogu dovesti još neke mlade i perspektivne popune u kojima pored današnje usputne role vidimo i potencijal za budućnost - super.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Od igrača sa kojima smo do sada bili povezani:

    - Dahl je definitivno kapitalac
    - Pjaca, ukoliko ostane zdrav, je u redu i sigurno nije downgrade u odnosu na Hoxhu
    - Mierez je downgrade ako Petković ode, a posve nepotreban ako ostane
    - Šotiček je popuna i potencijal za budućnost

    Imamo ograničenu količinu sredstava i njima treba racionalno raspolagati. Ako Šotičeka mislimo zakapariti pa onda ostaviti na posudbi, najbolje da ga ovo ljeto ni ne kupujemo jer nam taj novac treba za prvu momčad.
  • Jos-Optimus
    730
    Znaš li što je zajedničko banani, žvakaćoj gumi i vojniku?
  • Ludovic IX
    6k
    a ja ču reči da mi nismo real madrid ili man city da si možemo priuštiti da nam gvardijol ode prvo u leipzig jer nam nije problem platiti poslije 90 miliona.

    mi ono što je najbolje u hr do 20 godina , moramo kupiti sad, ne kad postanu preskupi pa odu u tamo neki wolfsburg ili rb slazburg za 5-7 miliona jer mi nismo htjeli dati 2,5 kad smo mogli
  • Facke
    2.6k
    Medica se vise ne mora spomenuti. On se oce vrnuti nazad u Bundesligu. Imal sam sad razgovor s njegovim agentem. Za 2-3 tjedna bi trebal imeti novi klub.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    mi ono što je najbolje u hr do 20 godina , moramo kupiti sad, ne kad postanu preskupi pa odu u tamo neki wolfsburg ili rb slazburg za 5-7 miliona jer mi nismo htjeli dati 2,5 kad smo mogliLudovic IX

    Za 2,5-3 milijuna igrač mora ušetati u naših prvih 11. Ajde da imamo posloženu ekipu pa takve svote možemo usmjeriti na potencijal koji će se realizirati kroz par godina, ali nama sada trebaju ozbiljna pojačanja koja odmah mogu raditi razliku.

    Ako imamo ~8 milijuna za transfere ne možemo si dopustiti da četvrtina toga ode na igrača koji ne da nije spreman za prvu momčad nego bismo ga još ostavili i na posudbi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions