• Purgeri
    506
    Pratio sam 2. NL.

    Ako je oklada u pitanju, razumijem
  • Paggini
    10.4k
    Isto kao i njihova starija ugarska braća - nista više od jadnog provincijskog klubića koji laje na mjesec i suce
  • Zagreb1992
    1.4k
    Jedino kaj mu mogu reći je bravo kako je nazvao Kustića
  • masacusec
    3.2k
    kustić je prvoklasno smeće, ali ovaj si jaran previše daje na važnosti.
  • BBBaranja
    2.1k
    Svaka čast Funcutima,ljudi su razvalili danas :clap:
    Utakmica za gledanje siromašna,Šibenik se mora opasno pojačati ako ne misli biti samo prolaznik u prvoj ligi.
    Domaći trener i predsjednik kao da su na kirbaju u svom selu a ne kvalifikacijskoj tekmi za ulazak u najviši rang našeg nogometa.
    Par riječi o iskompleksiranoj osječkoj publici,mene je sramota što živim u njihovom okruženju.Velika većina nezna nijednog igrača Zrinskog ali bitno da vrijeđaju nas,Šibenik,hns..
    Naš Vrba bio na tekmi lagano na zapadu..
  • Nino Bule
    12k
    Naš VrbaBBBaranja

    Vrbancic ? Mogo bi on na posudbu kod njih.
  • Captain America
    15.1k
    Nadam se da drugo lice Dalmacije više nećemo gledati u 2. razredu našeg nogometa. Sjajni funcuti danas :ok:
  • DrawTube
    3.5k
    jel znaš možda neki razlog zašto je osiječka publika toliko iskompleksirana?

    Mislio sam da su takvi kad igra Osijek ali očito su takvi bez obzira tko igra. Navijanje 0 zviždanje na svaki faul
  • Nino Bule
    12k
    Zato sto ljudi koji tamo hodaju po utakmicama su u dobrom postotku seljačine
  • BBBaranja
    2.1k

    Da da,bio je u društvu nekog frenda njegovih godina..


    Nemam pojma šta je s tim glavama..
  • Gelipter
    3.5k
    Kohorta se izgleda fura na svoje uzore iz prošlosti - svjetske prvake u provoncijalizmu, kmečanju i kompleksima. Nedavno kad su igrali s Lokomotivom, vodili su i pjevali gazi purgere i j***m te Dinamo. Posljednjih godina, kako su postali dio vodeće četvorke u HNLu i sad s novim stadionom, počeli su se ozbiljno napuhavati, a krkanluk im doseže sve veće razine.
  • Hnlovac
    330
    Na današnjoj tekmi službeno bilo 9300 ljudi :gasp:

    Šteta što je bilo bar 3000 seljobera konjušarskih, meni je ambijent top (iako konjušari sjede i šute) i iskreno jači od 70% hnl tekmi
  • Krizy
    38.4k
    Čestitke Šibeniku na povratku u prvu ligu.
    Odličan posao novih vlasnika kluba.
    Potpuno su promijenili kadar u odnosu na prošlu sezonu.

    Ostali su samo Đaković (koji je bio rezervni golman), stoper Perić (treća sezona u Šibeniku), Pozo (koji je bio ozlijeđen prošlu sezonu i skupio nešto malo minuta) te Delić (prošlu polusezonu na posudbi u Serie B).

    Samo je Perić ostao od svih igrača koji su igrali bitnu ulogu u prošloj sezoni, kada se ispalo iz lige.

    Od 18 najviše korištenih igrača, njih devet je mlađe od 23 godine.
    Cvijanović, Dujmović i Toshevski su na posudbama, a igrali su jako bitne uloge u povratku Šibenika u prvu ligu.

    Cvijanović se vraća u Osijek.
    Dujmović je na posudbi iz Rijeke, povratak vjerojatno ovisi o transferima Rijeke.
    Toshevski ja na posudbi iz kluba s istim vlasnikom (A. Klagenfurt), pa tu ne bi trebalo biti problema oko dogovora.

    Šibenik je osvojio za drugu ligu rekordna 82 boda.
    Skor 26-4-3 uz gol-razliku 68-18.

    Na polusezoni je Zrinski imao 5 bodova više (41-36).
    U drugom dijelu sezonu i jedni i drugi su odigrali skoro pa savršeno, ali Šibenik je uspio prestići Zrinski u direktnom dvoboju u zadnjem kolu.

    Šibenik je u drugom dijelu sezone remizirao samo s Dugopoljem. U ostalih 15 utakmica upisali su 15 pobjeda.
    Dakle, u 2024. Šibenik je imao skor 15-1-0, uz gol-razliku 35-4.

    Definitivno trebaju pojačanja, ali mislim da nisu puno lošiji od trenutnog Slavena i trenutne Gorice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.