• Nino Bule
    12k
    Komak turčine
  • Kepec
    5.1k
    Kaj ima Jović primat Brajkovića za dres? Koliko neprofesionalno, baš mu paše druga liga.
  • DrawTube
    3.5k
    Drago mi je zbog Šibenika ali šteta kaj se tekma pretvorila u cirkus
  • M94
    604
    Sviđaju mi se crni dresovi i majice sa narančastim uzorkom, odlična kombinacija.
  • Maki2
    493
    Kako se trener Zrinskog boji Komaka ko da mu je tata jebote. Komak mu nesto tumaci ovaj jadan samo kima glavom i razmislja si u glavi kolku ce Komak šibu ubrat u vrtu.
  • Purgeri
    506
    Apsolutno. Ove scene kad Jovic trazi po terenu kome ce sve dat crveni, poetika.

    Znaci rezime:
    - cetiri crvena
    - žutih da ne mozes izbrojat
    - tuča u lozi
    - tuča na terenu
    - domaći trener kao lik na 6. pivi koji sjedi na gajbama pred dućanom
    - jedan eurogol
    - odlični funcuti
  • Juznjak
    3.3k
    odlični funcutiPurgeri

    Uz ovu malu krpu “pure i mlika” :rofl:
    Romantika u punom smislu te riječi
  • DrawTube
    3.5k
    Koliko sam čuo mnogi su na GVu ostali žedni danas, na pivu se čekalo po više od pola sata

    Ironično za klub koji se preimenovao u pivu
  • Nevo7
    636
    Pratio sam 2. NL. Navijački sam bio uz Šibenik, al igrački, samom kvalitetom igre kroz sezonu, je Zrinski zaslužio prolaz.
    Tako da, čestitke Šibeniku na prolazu, ali i čestitke Zrinskom na jako jako dobroj igri kroz cijelu sezonu.
  • Gelipter
    3.5k
    Čestitke Drugom licu Dalmacije! Funcuti odlični. Još jedan gušt za kraj ove romantične sezone!
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Konačno Dalmacija ima prvaka!
  • Sportskifanatik
    436
    koliko je ovo bio los nogomet, mislim da je bilo vise krivih dodavanja nego dobrih,i rudes bi ih dobio
  • Nino Bule
    12k


    Ja bas potpuno suprotan dojam dobio, ljudi igrali bezveze i zabijali iz 2,3 prilike na utakmici, dok bi sibenik dominirao i promasivao cuda u svojim utakmicama, osim toga dosta bolji kadar sibenik ima.
  • Gelipter
    3.5k
    Ali sad bi se Šibenik morao ozbiljno pojačati koliko je to moguće jer bi se ovako mogli brzo vratiti u "1. ligu".
  • Nino Bule
    12k
    Nikad sibenik nije lako ispao, uvijek se borio do zadnjeg kola tako da se ne brinem za njih da ce biti ko rudeš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.