• The Undertaker
    4.5k
    Ono što ja očekujem ne znači da će tako i biti. Ali tako ide nekako moja računica: 300 EUR HNL + 5×60EUR europske. Na to idu popusti.
  • Dinaminjo
    607


    Jasno, u Hrvatskoj imas 150.000 ljudi koji zaraduju vise od 2000 eura mjesecno.
    Ali navijaci Dinama nisu samo sa tim placama.

    Velik problem je prevelika razlika izmedu Sjevera i Zapada uz nedostatak istoka. Radnik sa ispodprosjecnom placom ce onda uzeti sjever jer si sano to moze priustiti.

    Da ovo je forum Dinamovaca, al masa navijaca nisu samo fanatici nego i obicni ljudi. A ti obicni ljudi prvo zele prehraniti obitelj, onda im nesto priustiti.

    Dakle, sa visokim.cijenama zapada, ti ljudi se "tjeraju" na sjever pa se dizu tenzije jer nisu na 90% utakmica i sjever je "prazan"

    Posve je legitimno dizati cijene u velikoj potraznji.
    Al nemojmo se lagati. Time ce se odbiti navijaci Dinama slabije plstezne moci.
  • BBBaranja
    2.1k
    Već vidim svakakve komentare i cirkus oko članskih i godišnjih za narednu sezonu :confused:
  • criticus
    1.6k
    Već vidim svakakve komentare i cirkus oko članskih i godišnjih za narednu sezonu :confused:BBBaranja

    Zar nije poželjno da imamo svakakve komentare? Ako smo demokratski ustrojen klub pa valjda bi se članove trebalo osluškivati kakve cijene ulaznica i članarina očekuju. Po primjeru drugih, uostalom i futsal dinama vidilo se da članovi generalno ne žele zakidat svoj klub, dapače
  • Papastrumf
    10.6k

    Niti ce cijena godisnje biti tolika, a isto tako niti cijena pojedinacnih nece biti tolika za vlasnike godisnje ulaznice.
  • Direktor
    13

    Gledam tekme prek strima, nikad nisam popravljo auto prek računa a majstorima i računima da ne govorim. Nije mi cilj bilo kaj opravdavat nego ti pričam da uvijek gledam kak mogu proć jeftinije u svemu ne samo u godišnjim kartama. Ako stvarno ne bude 4 karte godišnje po izboru, onda su stvari drugačije
  • Pop corn
    6k
    Ako stvarno ne bude 4 karte godišnje po izboruDirektor

    Ukida se to s 1. 1.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Isprintam kartu na ime klinaca ili žene i odem na tekmu. U krajnjem slučaju fotošopiram ime i datum rođenja za svaki slučaj.Direktor

    Da netko ovo piše na navijačkom forumu umjesto da ga bude sram kad to već radi, sad sam sve vidio. Sva sreća da voliš Dinamo i stalo ti je do kluba, sve se bojim kaj bi inače bilo.

    Ali i takve će se stvari mijenjati s vremenom, to me tješi.
  • Purgeri
    506
    Pa to je jedino ispravno. Jasno je da godišnja ne moze biti 300 eura ako ce vrijediti za HNL i kup, a ne za Europu. I isto je tako jasno da cijene pojedinačnih ulaznica za Europu uz pravo prvokupa moraju biti povoljnije za vlasnike godišnjih (korektno bi bilo da su nekakvih 30% jeftinije).

    Siguran sam da nije interes oderati vlasnike godišnjih, niti demotivirati ljude da uzimaju godišnje. Naravno, treba uzeti u obzir i stanje Maksimira i nama su bitne godišnje i vise nego drugim klubovima, cak i s onakvim odazivom godisnjaka na HNL kao ove sezone. A sad ce se i to s novim principom godisnjih vjerojatno dobrim dijelom promijeniti. Ali preduvjet za to je da ako s godišnjom objektivno dobijaš bitno manje da i platiš manje godišnju i da imas i financijski benefit imanja godišnje kod kupnje pojedinačnih karata za Europu
  • Cosey
    467
    Normalno da je šok za sve kada su godinama karte bile nerealno niske. Mene je jedino strah prelaska na Kranjčevićevu i na novi Maksimir jednog dana, ali o tom potom.
  • BBBaranja
    2.1k

    Nisi me shvatio,nisam protiv rasorave i komentiranja nego mislim da veliki dio ljudi neće biti zadovoljan cijenama istih pa će biti dosta negodovanja.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Bome, pravi si direktor. Blago nama/drzavi sa takvima.
  • miro
    3.5k
    Klub ima odličnu šansu značajno povećat broj navijača ove godine. Nemojte zeznut stvar s prevelikom cijenom i dajte neki kombo popust za Zapad - roditelj plus djeca. Time ćete prodat više skupljih godišnjih i oslobodit ćete Sjever za Bojse. Cilj mora biti 12k prosjek posjete i to je s osiguranom Europom itekako ostvarivo. Sjećam se kad smo o tome raspravljali prije možda godinu-dvije, pa je većina rekla da je to nemoguće u tako kratkom vremenu. Riječima naše bivse predsjednice - ja vam tvrdim da se to može
  • Dudu9
    584
    2011 godine za LP bile su grupne karte cijena 600kn sjever, 800 istok i 1200 zapad, tako da ako je tada sjever samo za LP bio 80e, teško da će godišnja i plus Europa u slučaju LP biti 120€ ko prošle godine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.