• Paggini
    10.4k


    Čekček, šta se razmišlja o povećavanju cijene godišnjih?
  • marcio amoroso
    33.8k

    Cijene godišnjih će jednostavno biti drugačije jer će vrijediti samo za domaća natjecanja.
  • Paggini
    10.4k


    Pa ok, jasno, ali ako bude 300 eura za HNL + ne znam, 100 eura paket za Europske tekme, pa kad se sve skupa uzme - povećala se cijena. :)

    Mislim, da se razumijemo, uzet cu makar posuđivao pare taj mjesec, ali huh
  • emilperska
    4.4k

    Izmedu 2024 i 2023. nije bio takav skok, a mi smo svoje povecanje vec odgulili prosle godine i to za 60%.
    Ako vec mora ic taj samo HNL paket jer "svi tako rade", onda taj HNL paket mora biti znacajno jeftiniji od onog all in paketa za 23/24. jer cemo ionako na kartama za Europu pravo malo bogatstvo ostavit..
  • rioda
    3.5k
    Drastično povećanje cijena godišnjih neće napraviti nikakav pozitivan efekt, osim možda financijski. Dijelu onih koji su redovni na utakmicama će biti preskupo, a oni s većom platežnom moći će kupiti godišnju da se osiguraju za derbije i sl.

    Ovako kako ja to gledam, povećanje cijena će još dodatno smanjiti postotak dolaznosti na utakmice jer će biti više vlasnika godišnjih koji će ih nabaviti jer mogu, ali im odlazak na svaku utakmicu nije prioritet.
  • The Undertaker
    4.5k
    Kakav god bio model i cijene, očekujem nekakvo argumentirano objašnjenje zašto baš taj model i zašto baš te cijene.
  • Dinaminjo
    607
    zato jer mogu

    Tocnije, misle da mogu
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Godišnje će svakako biti isplative onima koji su redovito na utakmicama. Ključan faktor su cijene pojedinačnih ulaznica koje su za prošlu sezonu doživjele drastičan skok. Nadam se da neće biti dodatnog povećanja cijena pojedinačnih ulaznica. Npr. za ZD je trenutno 25 eura za derbije, da se sada cijena digne na 30 eura bilo bi apsolutno previše za HNL utakmice. U najgorem slučaju neka cijene pojedinačnih ostanu kao što su bile ove sezone. Europa je druga priča, tu je normalno da budu skuplje, a sad koliko će to biti ovisi o natjecanju kojeg ćemo igrati.
  • emilperska
    4.4k
    Ocekujem isto argumentaciju zasto nakon dizanja od 60%, ponovno (realno) poskupljenje. Tko ce dat 250-300 EUR samo za HNL zapad dolje?
    Malo nas je takvih..

    Nadam se da ovi iz tog famoznog odjela ne zive kao plenković u nekom paralelnom svemiru..
  • The Undertaker
    4.5k
    Po meni, ukupna cijena (godišnja + pojedinačne karte za Europu) ne bi smjele poskupiti više od stope inflacije.
    Ono što očekujem je da će ukupna za ZD biti oko 600-700 EUR bez popusta a ako budemo igrali LP možda i više.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Kakav god bio model i cijene, očekujem nekakvo argumentirano objašnjenje zašto baš taj model i zašto baš te cijeneThe Undertaker

    Cijene bi trebale raste i bilo bi glupo da ne rastu jer potražnja će bit veća nego prijašnjih godina, a na temelju toga klub može ali i ne mora(a vjerojatno i hoće) podić cijenu jer zna da će sigurno prodat veliki broj ulaznica.

    Samo ta cijena treba biti u skladu sa primanjima ljudi i njihovim plaćama. Treba uzimat puno faktora.


    Veliki je nerazmjer u plaćama u Hrvatskoj. Imaš ljudi koji rade u Konzumu za 800eura, a imaš ljude koje rade u IT sektoru za 2000eura plaću.

    Dobra stvar je što se godišnja može uzet na rate pa onda mjesečno taj trošak bude minimalan ili zanemariv s obzirom na plaću.

    U konačnici onaj koji bude htio uzet će godišnju ako i ona bude 120eura ili 300eura.

    Ono što bi ja uveo da ima opcija obiteljskih paket godišnjih ulaznica. Da jedna višečlana obitelj dobije popust na 5 godišnjih ulaznica za zapad primjerice(3+2 gratis). Moglo bi se složit za svaku dobnu skupinu određena cijena godišnje ulaznice(maloljetnici,studenti, radnička mladež, obitelj, umirovljenici) s obzirom da su veliki nerazmjeri u primanjima takvih dobnih skupina.
  • Direktor
    13
    Žena, dvoje klinaca i ja svi članovi. 60 eura. Svako ima pravo na 4 karte godisnje. To je 16 utakmica. I više nego dovoljno za sezonu uzimajući u obzir da ne idem ako je kiša, jako loše vrijeme ili je tekma u tjednu pa ne mogu zbog posla. Isprintam kartu na ime klinaca ili žene i odem na tekmu. U krajnjem slučaju fotošopiram ime i datum rođenja za svaki slučaj. Uvijek mogu platit 10 eura finale kupa kad je besplatna karta za sjever gore. Još uvijek mi je sve jeftinije nego godišnja. Zašto da kupujem godišnju koja je višestruko skuplja od ove računice
  • criticus
    1.6k
    Ono što očekujem je da će ukupna za ZD biti oko 600-700 EUR bez popustaThe Undertaker

    Ljudi, pa nemožemo od tog da se karte daju u bescijenje doći do tog da u dvi godine karte skoče po duplo. Jedno je da se karte dijele i klub ne cijeni, a drugo je da ulazimo u problem premier lige i da si ljudi nemogu priuštit ulaznice. Kako će čovik sa jednim il dva diteta priuštit si ovo? Stadion je kakav je, nema istoka, od sjevera ne želimo pravit tribinu za djecu, gornje tribine nisu opcija zbog otvaranja očito. S obzirom na to nemožemo zapad dolje tretirat ko neku elitnu tribinu u punom smislu.
  • criticus
    1.6k
    Svako ima pravo na 4 karte godisnje.Direktor

    Ovoga nema od iduće godine.

    Isprintam kartu na ime klinaca ili žene i odem na tekmu. U krajnjem slučaju fotošopiram ime i datum rođenja za svaki slučaj.Direktor

    Ovo je kriminal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.