• San Lorenzo
    15.9k
    Izdominirali su s videom.
  • rioda
    4.8k
    Ako klub ima snimku zajedničkog navijanja sjevera i zapada, bilo bi top da se to objavi. Ovaj kratki video koji se pojavio je totalno izdominirao, a relativno je loše kvalitete
  • Ivan0302
    497
    nadam se da je kanal boysa snimio, kao što su objavili bakljadu i slavlje sa trga.

    Inače, zašto u zadnje vrijeme nema ovih kratkih videa na Josip Kuže kanalu? Sada sam pogledao zadnja objava je prije 3 mjeseca bila.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Prijedlog klupskom marketingu da snimi video/podcast s Tomislavom Globanom u kojem bi detaljno objasnio novi format Lige prvaka, Europske lige i podjelu financijskog kolača s naglaskom na Dinamovu potencijalnu zaradu po raznim segmentima prema kojima se novac dijeli. Mislim da bi takvo nešto bilo baš pun pogodak jer šira navijačka masa nije upoznata s tim detaljima, a vjerujem da bi bilo korisno educirati navijački puk jer će se bombardirati naslovne stranice svakakvim ciframa, već je krenulo, 40 mil., 50 mil., 35 mil., itd. Ovako, imat ćemo izvor koji je točan i kojem će se vjerovati.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Podcast s Globanom o bilo cemu. Daleko najzanimljiviji gost u HR nogometnim podcastima opcenito, s gustom pogledam njegov podcast.
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    @Pop corn ne znam jel već bilo govora o tome na nekoj od tema, ako jest neka me netko odmah demantira, ali postoje li podaci u klubu koliko je šampionskih majica prodano na kraju?

    Imam osjećaj da ih vidim svugdje u gradu, gdje god odem. U svakom slučaju daleko više nego neku iz starijih sezona.

    Mogu već sad zaključiti da je cijena bila posve opravdana i da je broj prodanih majica na kraju dokazao da su sve one “kritike” bile nepotrebne.
  • Pop corn
    8.4k
    Prijedlog klupskom marketingu da snimi video/podcast s Tomislavom Globanom u kojem bi detaljno objasnio novi format Lige prvaka, Europske lige i podjelu financijskog kolača s naglaskom na Dinamovu potencijalnu zaradu po raznim segmentima prema kojima se novac dijeli. Mislim da bi takvo nešto bilo baš pun pogodak jer šira navijačka masa nije upoznata s tim detaljima, a vjerujem da bi bilo korisno educirati navijački puk jer će se bombardirati naslovne stranice svakakvim ciframa, već je krenulo, 40 mil., 50 mil., 35 mil., itd. Ovako, imat ćemo izvor koji je točan i kojem će se vjerovati.Izet Hajrović

    Prihvaća se prijedlog s velikim zadovoljstvom
  • Pop corn
    8.4k
    Pop corn ne znam jel već bilo govora o tome na nekoj od tema, ako jest neka me netko odmah demantira, ali postoje li podaci u klubu koliko je šampionskih majica prodano na kraju?

    Imam osjećaj da ih vidim svugdje u gradu, gdje god odem. U svakom slučaju daleko više nego neku iz starijih sezona.

    Mogu već sad zaključiti da je cijena bila posve opravdana i da je broj prodanih majica na kraju dokazao da su sve one “kritike” bile nepotrebne.
    Mathiasovi Chageri

    Ne znam točnu brojku, ali zadnje kad sam pitao rezultati su bili iznad svih očekivanja (prvenstveno na online narudžbama). I tu ću odati priznanje i javno na ovaj način, zaposlenicima u skladištima koji su odradili lavovski posao, kao i mladim damama i dečkima u fan shopovima. Doslovno predaha za odlazak na wc nisu imali....



    Još jedan zanimljiv podatak - onaj dan kad je bilo slikanje s peharima je prodaja u fan shopu ispod zapada narasla za 60 posto u odnosu na prosječnu zaradu srijedom
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ovo sa podcastom je dobra ideeja ..štoviše čak mislim da bi u budućnosti i klub mogao tako nešto pokrenuti ..siguran sam da bi govornika našli ..a i nešto što bi bilo divota za popratiti

    Što se tiče marketinga i tih stvari oko kluba za sad palac gore ..stvarno se radi na tome i to je samo bolje za klub
  • Oluja
    4.3k
    Ogroman i neopravdan propust je što nije bilo i još uvijek nema dječjih šampionskih majica.
  • Jurki
    11.7k
    Još jedan zanimljiv podatak - onaj dan kad je bilo slikanje s peharima je prodaja u fan shopu ispod zapada narasla za 60 posto u odnosu na prosječnu zaradu srijedomPop corn

    Na prvu kad je bilo objavljeno da se ljudi mogu slikati s peharima.. to mi je bilo iskreno malo bedasto. Bedasto mi je da se mi obicni ljudi mozemo kititi tuđim perjem i tuđim osobnim uspjehom bez obzira na to da smo svi mi dio kluba.
    Jer ipak nismo mi navijaci trenirali, igrali nogomet, zabijali golove i pobjeđivali. (kuzis poantu, bez obzira da smo jednim dijelom i mi navijaci itekako zasluzni za taj naslov).
    Međutim ovo 60 postotno povecanje prodaje taj dan definitivno opravdava takav potez.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    hmm pa ljudi placaju ture stadionima da se slikaju u trofejnoj sobi, a nerijetko kod vecih su jaci trofeji izlozeni u istom pleksiglasu za slikanje. Te stvari su vec monetizirane, samo ih treba prigrlit i ovod. Tko ce dat na vaznosti trofejima Dinama nego Dinamo sam i njegovi navijaci.
  • Jurki
    11.7k
    ma jasno.. al kuzis poantu kaj sam htel reci.
  • The Undertaker
    5.4k
    Osvojio ih je klub kojeg si član odnosno "vlasnik". U neku ruku su trofeji i tvoji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.