• eol12
    420
    Vjerujem kad će updateati da će vrijednost Sucica porast na 4-5 milijuna, Baturina 20-25.
  • MAGDA7
    3
    Znaci 4.6.2024. je sigurno update za hnl na TM?
  • cibona
    1.9k
    Perkovića nikako ne smijemo prodati ovo ljeto zato što će on svoj puni potencijal tek pokazati kada ga stavimo na njegovu prirodnu poziciju stopera.

    Idealno bi bilo dovesti novog desnog stopera i upariti ga s perkovicem koji bi tada lako mogao postati naš novi produkt. A tu je i theophile koji je odgojio Gvardiola i Šutala.

    Ključni potez jakira u nadolazećoj sezoni mora biti preseljenje ristovskog na klupu, RPG je po svim kriterijima kvalitetniji od njega, a bome i na stoperskoj poziciji imamo kvalitetnijih od njega.
  • criticus
    1.7k
    Ne znam o Dahlu ništa, ali veseli vijest da smo napokon počeli gledati van Hnl-a.Meritokrat

    I meni je dosta ovih Bernoera i Pjera Gabrijela iz Segeste, a šta reć o Kanekiću i Ogivarcu iz Ždralova. Dosta HNL škarta.
  • Gringo
    29
    Perkovića ostavit obavezno, pa ja se ne sjeća niti jednog njegovog kiksa!?
    Dečko uvijek odigra korektno bez straha, staložen, izlazi naprijed. Mladi reprezentativac.
    Definitivno bi spustio rampu za njega,

    Što se Perića tiče, Dino je za vrijeme Bjelice bio reprezentativac, ozlijede su ga uništile.
    Na TM vrijedi 3.2 mil.€, tu lovu nikada nećemo dobiti za njega. Možda neka trampa u kombinaciji za Miereza.

    Za Šutala ne znam kaj bi reko, ko da se pogubio. Nikada se nije vratio u formu nakon ozlijede.

    Ne vjerujem da ćemo dofurat Šveđanina, prije malog španjolca iz Rome. Slažem se sa komentarima da ga oni neće dati ispod 3-4 milje.
  • Ivdzo11
    3.5k
    I sve je to točno. Iz izvora bliskih Dahlu, naime, doznali smo da je Dinamo u srijedu poslao pismenu ponudu od 2,5 milijuna eura za ovoga braniča, no švedski je klub odmah odbio tu ponudu. U Djurgardenu, naime, vjeruju da na ime odštete za Dahla mogu dobiti barem 4 milijuna eura.

    Međutim, doznali smo da Dinamo u ovom trenutku nema "pole position" u utrci za Dahlom, postoji još nekoliko izdašnijih ponuda od Dinamove i vidjet ćemo kako će se sve dalje rasplitati. Treba svakako naglasiti da je ponuda od 2,5 milijuna eura za lijevog braniča ozbiljan novac i u Maksimirskoj 128 svakako će dobro razmisliti hoće li "pojačati" tu ponudu. K tome, nije zanemariv ni podatak da je u plavoj svlačionici Japanac Ogiwara, lijevi branič od kojeg se mnogo očekuje u dolazećoj sezoni. A kupi li Dinamo Dahla, jedan od te dvojice veći bi dio sezone proveo na klupi...
  • sanjinlego
    2.5k
    Benković napušta Trabzon!
    3, 2, 1 .. mediji, Dinamo, povezivanje hehe
  • Facke
    2.8k


    Ne opet :yikes: :lol:
    Iducih 5 stranica rasprava el je Benkovic pojacanje za Dinamo ili ne :monkey:
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Pa da krenemo. Koga bi radije vidjeli u Dinamu, Benkovića ili Radeljića? Mislim da bi Benković bio možda čak i jeftiniji jer Udinese ne računa na njega i ugovor mu istječe za godinu dana.
  • CastAway1986
    1k
    Benkovic ili žirafa Radeljic? Smiješna mi je i pomisao da njih dvojicu usporedim...
    Što se Dahla tiče kao što sam i rekao trazit će previše novaca za njega , neka riješe onog iz Rome i da se gledaju druge pozicije..
  • Kaktus Car
    422
    Benković?! Radeljić?! Od koga su oni bolji?! Pojačanja bi trebala biti pojačanja, a ne prinove...

    Nije problem nedostatak igrača, dapače, previše je igrača pod ugovorm, fali par pojačanja koja će zapravo biti pojačanja i mogu igrati Ligu prvaka, većina ovdje spominjanih igrača to nije.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Spanjolac je enigma. Nikakvo iskustvo u seniorskom nogometu, teska ozljeda vec u 18toj godini itd.

    Dobro je da nas se povezuje sa igracima poput Dahla i da se vidi da smo spremni iskesirat novac, jer se za dz klasa poput RPGa moze dobit svake prijestupne. Trebamo slozit jaku momcad za taj play-off i izglednu grupnu fazu, a ne improvizirat mladarijom i nacetim igracima.

    Ovaj prijelazni rok bi po meni trebalo dovest napadaca (pozeljno Miereza), lijevog beka (Dahl odlican), stopera i lijevo krilo (Pjacu ne). Napadac nam i nije toliko bitan za razliku od ostalih pozicija ukoliko ce Petkovic ostat, ali i dalje bih vise volio vidjet Miereza umjesto Brodica ili Kulenovica.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Pjaca, Radeljić, Benković, Španjolac iz Rome nisu igrači za LP. Možda nije za usporedbu, al kad su cigani išli direktno u LP uspjeli su za besplatno dovesti Olayniku koji je trpao u Slaviji, zatim Krassoa najboljeg strijelca 2. francuske lige, Hwanga reprezentativca Južne Koreje. To su pojačanja kakvima se treba težiti, a ne netko iz HNL-a ili da mu prezime završava na ić, a ne igra u top 10 svjetskih liga.
  • Pop corn
    6.1k
    Iskreno, baš me zabavljaju ovi napisi... :grin: Iza 1. rujna ću napisati koliko je mali postotak bio točan.... :rofl: Kakve gluposti ima za pročitati po medijima, a tek je počel prijelazni rok...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions