• Patrik11
    164
    cim je roden u nekom žblj gradu iz afrike sanse su 80% a i interesantno kako ga je djurgarden samo tako pustio u rijeku iako je imao dosta vaznu ulogu
  • SAS1987
    14.7k
    Dahl izgleda ko da ga Marin napravio :lol:
  • Crni86
    3.8k
    Moze li mi neko objasnit logiku iza posudbe kacavende? Znaci doso je na posudbu da se kod nas oporavi i sad ga vracamo loksi? Imam osjecaja da su u vezi ovog transfera/posudbe bile neke zakulisne igre.
  • Maximo
    523
    A dobro kaj se dahla i sličnih tiče, to su vjerojatno tek upiti koje smo poslali zasad, ali lijepo je vidjeti kakav kalibar i koja sve tržišta gledamo
  • CastAway1986
    1.5k
    Član reprezentacije Švedske Dahl bi nama bio kapitalac ali isto tako je i nemoguća misija s obzirom na čvrst ugovor koji ima tamo i odštetu koju bi Djurgarden tražio za njega..Onaj bek iz Rome ima veće šanse da završi u Dinamu
  • Time
    869
    https://www.aftonbladet.se/sportbladet/fotboll/a/5E678X/djurgarden-har-fatt-bud-pa-samuel-dahl-fran-dinamo-zagreb
    Švedski Aftonbladet isto piše za Dahla.Izmedu ostalog pišu da se Dahlu sviđa Dinamo jer je klub koji dobro razvija mlade igrace koji kasnije budu veliki europski igraci.
  • Jurki
    11.7k
    Izmedu ostalog pišu da se Dahlu sviđa Dinamo jer je klub koji dobro razvija mlade igrace koji kasnije budu veliki europski igraci.Time

    Mozda i Danci imaju praksu pustanja igraca koji su zaduzili klub.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    možda, samo ne znamo do koje je mjere Dahl uspio zadužiti klub u niti godinu dana.
  • Jurki
    11.7k
    kak ne.. pa vidis da je nas Ivanusec zaduzio u samo jednoj polusezoni koju je odigral kak spada.
  • Nogo
    3.7k
    Mislim da će Čavlina prije na posudbu u Rijeku (kada ga otkupimo) nego u Osijek. Njima Labrović samo šta ne ode i vidim tu priliku.

    Nama Pjaca (otkup) i neki od igrača + uvijek se možemo odreći Jankovićih postotaka od prodaje.
  • plavi devet
    305
    mislim da nema šanse Rijeka. Oni imaju Zlomislica i sigurno će računati na njega.
  • kikinho999
    2
    Iz Rijeke sam pa sam cuo info da je Labrovic vec dogovoren transfer i da bi trebao Ivusic doc u Rijeku kao zamjena
  • Orc123
    8.1k
    Malo se podcjenjivamo u vezi tih transfera. Ja ne mogu shvatiti zasto bi ovaj Sveđanin bio nerealan ..... Pogotovo ako danas osiguramo EL!
  • CastAway1986
    1.5k
    Mlad talentiran , tek su ga doveli , nakon 10 mj. tamo već debitirao za reprezentaciju, imao ponudu Rennesa koju su odbili , trazit će sigurno dobru odštetu za njega upitnom koliko to Dinamo može platiti , inače u posljednje vrijeme skandinavski klubovi prodaju igrače za veoma visoke cifre..
  • db-izbjeglica
    15.4k
    gledajte, ako je dečko pametan, misli glavom, ima razumnog agent, dinamo mu je realno vrlo dobar izbor za sezonu-dvije. financijski sigurno može dobiti dobru lovu, igrao bi lakšu ligu i europu, što je idealno za mladog igrača! ako dinamovi igrači mogu imati ključne uloge u hrvatskoj reprezentaciji, ako su dinamovi igrači igrali za španjolsku reprezentaciju, ne vidim zašto ne bi igrao za švedsku, a dinamovi najbolji igrači se redovito plasiraju u najjače svjetske lige...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions