• mali M
    5.2k
    "Čeferin se u razgovoru s Dinamovom delegacijom dotaknuo i teme gradnje novog stadiona. Izrazio je zabrinutost zbog slabe dinamike "slučaja stadion" i najavio kako Maksimir ne može unedogled dobivati licenciranje za europska natjecanja.
    Prva lopata još je jako, jako daleko, a podsjetimo, prvo bi trebala krenuti rekonstrukcija Kranjčevićeve, koja bi trajala otprilike dvije godine, a nakon završetka Kranjče u nju bi se privremeno preselio Dinamo, odnosno igrao bi ondje toliko dugo dok se ne bi srušio, pa onda i sagradio novi maksimirski stadion. A dokle je gradnja stadiona zapravo stigla? Nažalost, još ne postoji čovjek iz Grada koji bi bio apsolutni koordinator između Grada, države i Dinama, a sve dok je tako, prva lopata ostat će samo san Dinamovih navijača."

    Okej, zbilja trebam pojašnjenje. Ako smo mi ovdje svi racionalni, svi su nam rokovi logični i nemamo problema što to traje i traje do unedogled (bar dok ne vidimo fizički početak radova), zašto se onda drugi iz vana ščuđavaju slaboj dinamici. Pa zar je moguće da su svi glupi i neznaju, a samo mi smo pametni i idemo točno onakvom savršenom brzinom kakva je potrebna za ovakve stvari?
  • rioda
    4.9k
    U Europi su naviknuti na riješena imovinska prava i privatne investitore u kojem slučaju je to sve prilično brzo i jednostavno
  • Jaro
    7.5k
    zato kaj ovi iz Europe slisaju obecanja o stadionima jos od doba Tudjmana pa nista... Zaboli njih kaj mi cekamo izbore da TT postavi kamen temeljac, dogovore s Crkvom, polozaj planeta, nunerologe da nam odrede datum pocetka radova...
    Ne puse oni: "Ovaj put cemo nesto napraviti, majke mi!"
    Svaka banana drzava, svaka tranzicijska drzava te svaka moderna i razvijena drzava je u zadnjih 30 godina napravila barem 1 vrhunski stadion - samo mi nismo nista do Opus arene - a i to su Madjari sebi napravili...

    P.S. a i nije stigla molba da ne sire bezveze negativu do njih...
  • SAS1987
    14.7k
    zato kaj ovi iz Europe slisaju obecanja o stadionima jos od doba Tudjmana pa nistaJaro

    Potvrđujem :lol:
  • Nolifer
    8.2k
    Ah dobro je sve, sad nije vise banditc kriv, nego i franjo ivanovic, ovaj tudjman, ma i doba prije tudjmana :lol:
  • criticus
    2.3k
    trebala krenuti rekonstrukcija Kranjčevićeve, koja bi trajala otprilike dvije godine,mali M

    Jel ovo lapsus novinara il je nešto novo?
  • mali M
    5.2k
    neznam Crit, stavio sam navodnike jer je direktni citat iz članka. Članak su prenijeli i 24 sata i VL i JL itd...

    A neznam više, slavimo svaki novi dokument, sve nam je to sf u usporedbi sa prijašnjom nulom od napretka pa po mome smo čak i pretjerano strpljivi... Al trudim se bit i podrška i pozitivan oko svega jer je u pravu bio i Boss kad me kritizirao kao dežurno gunđalo. Sad jednostavno puštam neka ide kako ide i vjerujem u najbolje...
  • SAS1987
    14.7k
    Čeferin se u razgovoru s Dinamovom delegacijom dotaknuo i teme gradnje novog stadionamali M

    Nakon zabrana cemo rijesiti i stadion :lol:
  • emilperska
    5.7k
    Pa nisu u UEFA i blesavi kao svi mi skupa.
    Koncipirali smo projekt gradnje stadiona na nacin da prvi korak ovisi o liku kojem je prvi posao u zivotu onaj gradonacelnika ZGa koji je u cijelom mandatu prefarbao Marticevu.
    I ja bi na njihovom mjestu imao upitnike..
    Covjek je jucer izgubio nariktani natjecaj za opskrbu plinom, a mi bi trebali vjerovat da ce do kraja 2025. napravit Kranjču..
  • emilperska
    5.7k

    Mogu zamislit tetejca da okrivi Tuđmana i Bandica kad 2028. propadne Kranjča..
  • Ali
    2.2k
    I da TT kaže da je kriv natječaj, jer da to nema nigdje u europi i da ce razmotriti da pravno istjera pravdu i ponisti natjecaj.
  • Ali
    2.2k


    koji je u cijelom mandatu prefarbao Marticevu.
    Njihovim rjecnikom, ispravak netocnog navoda, nije cijelu Marticevu, nego 150m prilazne staze u parku :meh:
    Tak da ni to nije uspio u cijelosti...
  • Bosskovitz
    12.1k
    Jel ovo lapsus novinara il je nešto novo?criticus

    Vjerojatno. Rok za izgradnju Kranjčevićeve je 18 mjeseci od početka gradnje koji se planira najkasnije za siječanj. Možda je novinar mislio 2 godine od danas?
  • Crusades1986
    12.6k
    To se prije dva tjedna pisalo ovdje. Da se ne ide u rekonstrukciju Zapada nego ponovnu izgradnju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.