• criticus
    1.6k
    gdje je zapelo?db-izbjeglica

    Jedni izbori, pa drugi, pa lito ide... tamo kad krene škola će nova pressica.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pretpostavljam da bi trebao uskoro ići natječaj za izvođača radova.
  • Geonosis3
    12

    Nije još gotov glavni projekt na kojem radi Sirrah projekt d.o.o.
    Mislim da sada već kasne s projektom i građevinskom dozvolom cca mjesec dana. Nakon toga ide natječaj za izvođača radova
  • Papastrumf
    10.6k
    Glavni projekt bi trebao biti gotov u lipnju. Dobili su produljenje roka zbog izmjene projekta.
    Natječaj za izvođača na jesen.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Mislim da sada već kasne s projektom i građevinskom dozvolom cca mjesec dana. Nakon toga ide natječaj za izvođača radovaGeonosis3

    To je ono kaj smo i ovdje komentirali, rok definiran natječajem bio je smiješno prekratak i znalo se da će ga se probiti. Natječaj za izvođača vjerojatno rujan i početak radova siječanj, kako se govorilo.
  • Jaro
    6.1k
    Glavni projekt bi trebao biti gotov u lipnju. Dobili su produženje roka zbog izmjene projekta.
    Natječaj za izvođača na jesen.
    Papastrumf

    :rofl:

    A sto se mijenjalo?

    Milan Bandic vibes all over it...
  • dumitrumitu
    910
    Nije se ništa mijenjalo što opravdava produljenje. U startu su svi znali da je rok za izradu projekta prekratak. Sljedeće iznenađenje će biti kada se sazna da će stadion koštati više od 20mil €. Unatoč tome, daleko je ovo od Bandićevih muljanja.
  • Jaro
    6.1k
    Unatoč tome, daleko je ovo od Bandićevih muljanja.dumitrumitu

    Polako, nije ni Mile krenuo odmah na veliko... Za mog zivota nece bit ni Kranjce ni Maksimira ocito...
  • dumitrumitu
    910
    Kranjča će biti sigurno. Za Maksimir ćemo vidjet.
  • DrawTube
    3.5k
    Odlično. Onda valjda nećemo imati onu debilanu gdje su 4 reda stolica ispod glavnog prolaza zbog proširenja do terena
  • Geonosis3
    12

    zna li se koji je novi rok za glavni projekt onda?
  • deda
    29.5k
    Rekao ti je Papa malo više. Lipanj.
  • scooniepenn
    2.2k

    To mi je u startu bilo nelogično. Niti je riječ o tribini koja je recentnije obnovljena (primjeri Viktoria Plzen i Udinese) niti je spomenik kulture kao dvije glavne tribine na Atalantinom stadionu primjerice pa da ju se integrira. Uglavnom, ako se krene s rušenjem i gradnjom u 1. mjesecu 2025. do jeseni 2026. stadion bi bez problema mogao biti gotov.
  • Droljo
    6.4k
    Ma samo da krenu...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    To je ono kaj smo i ovdje komentirali, rok definiran natječajem bio je smiješno prekratak i znalo se da će ga se probiti. Natječaj za izvođača vjerojatno rujan i početak radova siječanj, kako se govorilo.Bosskovitz

    mislim, pitao sam retorički... kristalno mi je jasno.

    ako sam ja prvi od starta govorio da je to smiješan rok, ako smo svi skupa nakon konzultacija sa nekim tko zna bilo što o tom poslu došli do istog zaključka, čemu taj rok? ako znamo ti i ja, kako ne zna ekipa koja raspisuje natječaj?

    zašto se obmanjuje jasvnost, zašto se izlazi van sa tim glupim rokovima?
    najbolje od svega, nisam primjetio da itko radi prevelik forsing, da javnost gorljivo iščekuje početak građenja.

    politika, izbori...ja bi prije rekao istinu, makar se nekom ne sviđala, a da me poslije nitko ne može prozivati zbog gluposti, al ono...notorne gluposti koja nema veze s mozgom.

    najgore od svega, sa takvim debilnim rokovima, htio ne htio, forsiraš ljude koji to rade, kad se ljude forsira i požuruje, rade polovična rješenje i greške, to vodi ka lošim projektnim rješenjima, loša projektna rješenja vode u probleme prilikom izvedbe, problemi prilikom izvedbe vode u financijske izdatke i produljenje roka izvođenja. sudjelovao dosta puta u toj kaljuži...

    čemu sve to?
    zašto jednostavno ne postaviti realan rok i na taj način eliminirati hrpu problema u budućim etapama projekta? zašto jednom nešto ne bi napravili na ispravan način?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.