• Efes Pilsen
    7.3k
    Pinto je isto dosao iz Rumunjske. Opcenito smo imali dobrih pogodaka s iskusnim, nerazvikanim igracima koji svojim manama i vrlinama odgovaraju nasem stilu.
  • MarK
    328
    Dinamo zapravo treba samo jednu stoperčinu. Lijevo imamo Perkovića koji mora biti standardan i to isključivo na stoperu. Ktc i Max zamjene.
  • The Undertaker
    4.5k
    Da li je Perković danas bolji stoper od KTC?
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ja ne znam zašto većina ljudi Theophilea premješta iduće sezone na klupu. Koja klupa? Čovjek je znalac, beton i očito je fizički spreman kao da ima 20, a ne 34 godine. Ali nam svakako treba još jedan kvalitetan stoper, a kvalitetan znači da bude konstantno u prvoj postavi.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ne premještamo ga mi nego Jakir, barem sam ja tako shvatio.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    možda je, možda nije. Nismo ga imali priliku vidjeti u kontinuitetu na stoperu i protiv jačih protivnika. Statistički je uspješniji od KTC-a u duelima na tlu, a u zračnima su na istoj razini, ali je važno napomenuti da je KTC vodio borbe sa špicama, a Perković uglavnom s krilima pa se ne mogu te brojke gledati na isti način jer nešto ide više u korist KTC-a, a nešto u korist Perkovića. Svi ćemo se složiti da je Perković kvalitetno zatvorio defanzivu na lijevom beku kada je igrao, jedino pamtim kiks protiv Betisa ako se ne varam, ostalo je bilo na korektnoj razini. Uostalom, nije niti Šutalo na početku bio bolji od KTC-a, ali je bio projekt kluba i u kontinuitetu je izrastao u odličnog stopera. Mi trebamo na početku priprema dovesti klasu na stoperskoj poziciji, klase Lovrena pa na dalje kao što je spomenuto pa će se vidjeti kroz pripreme kako će Perković reagirati pa se na kraju prijelaznog roka može upecati još neko jače ime ako bude potrebe, ionako je Marić rekao da je lakše dovesti kvalitetnog igrača na kraju prijelaznog roka kada ostane bez opcija. Uglavnom, bio bih zadovoljan s nečim kao Perković - Lovren kao prve opcije, KTC - Bernauer kao backup i Perić ili Šutalo.
  • Zagi
    5.8k
    Ja ne znam zašto većina ljudi Theophilea premješta iduće sezone na klupu.Blueshadow86

    Zbog igre nogom koja je na razini 2. lige.
  • The Undertaker
    4.5k
    Za HNL je Perković više nego dobar stoper ali za LP (ako se plasiramo) nije. Ne mogu zamisliti situaciju da ti je u europskim utakmicama KTC rezerva Perkoviću.
    Ja osobno mislim da ćemo prodati Perkovića i kupiti dva nova stopera.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ja osobno mislim da ćemo prodati Perkovića i kupiti dva nova stopera.The Undertaker

    I to je moguće, na to možda i ukazuju njegove minute u završnici sezone, iako je razlog vjerojatno bio boles/ozljeda, ali opet mi je nekako premalo igrao. Ako ostane, nema smisla da bude zakucan na klupi jer će samo izgubiti vrijednost.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Treba nam još jedan "provjereni" stoper. Visok, čvrst, iskusan i koji je, ajmo reći, u najboljim nogometnim godinama. Zvuči preambiciozno, ali samo zvuči. Po meni su tovari tako uboli s Uremovićem, nema šta. Takav neki tip stopera nama fali.
  • MarK
    328
    nije stvar u tome nego je potencijal koji donosi profit. Koga prodati za veliku lovu ako ti igraju djedice? To je put u propast. Na kraju krajeva svaka mu čast ali KTC nije Maldini, solidan je i to je sve. Nije Perković puno slabiji od njega samo mu treba sezona na stoperu bez da krpa lijevi bok.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ja nevjerojatno cijenim KTC-a, možda i naš najbolji strani stoper u povijesti, puno je toga dao Dinamu, bio vođa obrane posljednjih 6 godina, jako simpatičan i drag igrač, ali stigmatiziran nekim neobjašnjivim greškama kojih nije bilo puno, ali su nas koštale. Ajmo biti iskreni, tko mirne duše gleda utakmicu u trenutku kada KTC ima loptu ili kada ga netko pritisne?
  • CastAway1986
    994
    ajmo rec jedan od možda 3 igrača iz slovenske lige koje bi se moglo dovesti a da nešto vrijede...Mlad je sigurno će još napredovati za HNL i više nego dobar za Europu nisam baš siguran..Svakako jedan od najtalentiranijih igrača iz Slovenije..
  • Orc123
    6k
    gledao ga, dosta spominjan ovdje vec...jako talentiran stoper.
    Cudi me da nismo vec bacili oko na njega, mozda i jesu ali mi ne znamo ali definitivno stoper svijetle buducnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.