• Kujtim Shalla
    2.5k
    istina to u Danskoj nikad nije izaslo imenom i prezimenom ,samo.da je jedan nogometas iz regije kopenhagen optuzen za silovanje . Dali ga je klub stitio ili zakon nemam pojma. Bilo je govora da je on ,jer je bio ,"ozljedjen" skoro godinu ako ne i vise. I onda nagulio za cipar. I da nije sve to u pitanju , gora verzija kastratija
  • Plavi herc
    5
    svaka čast, gdje si to iskopal...očito je idiot, šteta...
  • Droljo
    6.4k
    Kakvo je to silovanje za koje je dobio jednu godinu?
  • BBBaranja
    2.1k

    Silovanje sa zaštitom možda :chin:
  • DiddyGuela
    1.3k


    Licko rukovanje.
  • Droljo
    6.4k
    Licko rukovanjeDiddyGuela

    Mislio sam da je to naše, posebno, endemski a kad ono ima i u danskoj... Bez veze
  • Jurki
    9.7k
    Licko rukovanjeDiddyGuela

    Prst u pak.. Dinamo prvak
  • sanjinlego
    2.5k
    Umeh Emmanuel, Sodiq Awuyoola, Antonio Sefer, Felicio Milson, Armindo Sieb, Ao Tanaka (teško), Afimico Pululu.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Prati li netko situaciju oko Ćalete-Cara, hoće li Lyon otkupiti njegov ugovor? Ako neće, možda bi se moglo nešto dogovoriti. Lyon je platio 1.5 mil. za posudbu i navodno ima opciju otkupa za 3.6 mil. Ne bih se žalio da on bude stoper kapitalac pa makar došao na posudbu s opcijom otkupa, mislim da bi se moglo dogovoriti nešto tipa 1 mil. za posudbu i 2.5 - 3 mil. za otkup na kraju sljedeće sezone kada ćemo biti stabilniji i vidjet ćemo isplati li se to ili ne. Uglavnom, Ćaleta-Car je negdje u cjenovnom rangu Pongračića i Erlića od domaćih stopera i svakako bih volio vidjeti jednoga od ta 3 u našem dresu.
  • Facke
    2.7k


    Prijatelju , Caleta Car je prvotimec v Lyonu. Ak ga ne otkupiju vraca se nazad u Southampton. Po transfermarktu vredi 7 miljona. Nema ni teoretske sanse da ga mi kupime.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Pri tome jako bitna stavka, Southampton je novi premierligas i nemaju bas nikakvog razloga dat standardnog igraca Lique 1 ispod cijene.
  • CastAway1986
    994
    nisam ni za Duartea a pogotovo ne za Radeljica ali reci da imaju smiješan CV nije toliko istinit..Smiješan CV ima Bernauer pa smo zadovoljni s njim..Radeljic je bio kapetan Sheriffa kad su ostvarili pobjedu u gostima protiv Reala a isamarali i Dinamo i Zvezdu evo u prvoj sezoni HNL-a po mnogima u najboljih 11 lige i dobio poziv za reprezentaciju BIH..Duarte je bio proglašen najboljim stoperom rumunjske lige gdje je bio na posudbi i ima solidan broj nastupa u Portugalu..Meni je iskreno on bolji od Radeljica ali da je igrač za Dinamo nisam uvjeren kao rotacija neka može..Galesic je mlad i sigurno može napredovati još koliko bi se uklopio u Dinamo neznam jer nije ni u Rijeci toliko standardan..Uremovic je najbolji stoper iz lige kojeg se može dovesti odnosno ne može jer je u tovarlandu prema tome treba gledati prema van od Lovrena pa na dalje..
  • The Undertaker
    4.5k
    Da li bi Radeljić i/ili Duarte bili pojačanja za trenutni stoperski kadar u Dinamu? Po meni da. Samo što kvaliteta nije jedini kriterij. Ako možemo naći bolje i perspektivnije a cjenovno priuštive, nema problema. Ako Jakir planira da mu KTC bude backup stoper onda mi trebamo kupiti dvi stoperčine klase Uremovića i Lovrena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.