• Neki tip
    21.3k
    Osim na Areni, tekmu Inter-Istra može se gledati i na HNTV-u, ako koga zanima. HNTV i inače prenosi "najneatraktivniju" utakmicu svakog kola, na znanje HNL fanaticima. :)
  • Kwedi
    3.8k
    Svi bi da ispadne Inker, a nikom ne smeta ona političko-prevarantska izdrkotina zvana NK Varaždin...
  • Nino Bule
    13.8k
    jebiga ljudi preferiraju bolji stadion, vise publike itd. A za malo koji klub u hnlu se moze reci da nije politicko-prevarantska izdrkotina
  • Kwedi
    3.8k
    Jasno, svaki klub ima dreka po sebi al Loksa i Varaždin su dno dna.

    Inker malo ljudi ima, al po postotku stanovnika u odnosu na posjetu sigurno je među prvima.

    Klub s tradicijom, rezultatima... Al eto, blizu je pa ajmo ga posrat jer eto nije navijački napet
  • reziser
    6.8k
    inter ima samo 4 igrača na klupi?!
    ovo nikad nebi gledao, al eto..danas budem,
    zaželio se HNLa :yum:
  • deda
    32.7k
    Dobra tekma rekao bih
  • reziser
    6.8k

    kad bi tu tekmu stavio u bolje okruzenje bila bi super
  • ZDS86
    206
    I ja ne kuzim kako vam Inter smeta.
  • reziser
    6.8k

    ne smeta mi
    samo mi je najmanje simpatičan :joke:
    svako ima nekog svog favorita i nekog kog ne voli, ne?
  • Kwedi
    3.8k
    Lijepa akcija za drugi gol Inkera
  • Kwedi
    3.8k
    samo mi je najmanje simpatičanreziser

    Lokomotiva ti je simpatičnija od Inkera?
  • Crusades1986
    12.5k
    Znaci rasprava se pokrenula oko Varazdina, Intera i Istre. Ne kuzim prekopavanje po Lokomotivi stalno. Svi znamo kakav je klub Lokomotiva i koji je smisao tog kluba. Nitko ga ne voli niti podrzava.
    Ovdje je tema bila borba za ostanak u kojoj Lokomotiva nije. Obozavam ovo stalno preispitivanje moralnih osjecaja oko Dinamove filijale kad svi isto mislimo o tom gnomu sa Kajzerice.

    EDIT: Opet da naglasim, iskljucivo kroz prizmu gostovanja, htio bih da Inter ispadne jer je "zagrebacko gostovanje" a da ude Šibenik ili Orijent, netko treci, nebitno.
  • reziser
    6.8k

    opet ti cimaš....
    govorili smo o tom ko bi bio najbolje da ispadne, a lokomotiva za sad nije u krugu ispadanja
    zadovoljan? :kiss:
  • Kwedi
    3.8k
    ne, ti si se zlajal oko simpatičnosti :broken:
  • reziser
    6.8k

    pukla ljubav? :gasp:
    ali ajde da ti odgovorim, da, lokomotiva mi je simpaticnija od intera...
    znam puno djece koji tamo idu u nogometnu školu i znam kako se tamo radi i kak djeca igraju
    to je moj razlog
    o njenom igranju u prvoj ligi,, kako je dosla do tu... potpuno praznim tribinama, o tom tko za nju navija...sve se zna, i vecina isto misli
    zadovoljan?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.