• xavier
    12.1k
    ja mislio jedna po koludeda

    Ma ne mogu to napraviti. Zamisli rasprave oko izbora utakmice za VAR. Zašto baš na nekoj utakmici je, a baš na onoj drugoj nije.

    Dovoljno pretpostavki za svađu prije prvog sučevog zvižduka, a zamisli tek kad se na utakmici dogodi nešto što "potvrđuje" nečiju teoriju zavjere :sweat:
  • reziser
    6.8k
    ajde da konačno započne HNL...
    Nadam se da će dinamo s još većom prednosti osvojiti naslov prvaka.
    Baš me zanima igra i rezultati prijatelja s juga koji se opet lagano napaljuju :rofl:
    treba ih odmah spustit na zemlju :joke:
    Konačno dočekali i VAR, pa da vidimo kako će to funkcionirati kod nas, baš me zanima

    Prosječna posjeta na našem divnom stadionu? Sumnjam da će ići iznad 4000, nadam se da se varam
  • Crusades1986
    12.5k
    Bit ce zanimljivo vidjet borbu za opstanak. Inter sa novim ulagacima, trenerom i pojacanjima, Varazdin isto par novih zanimljivih igraca i Istra koja se nije maknula sa mrtve tocke sto se tice nekih poboljsanja i i oko kluba, ponajprije zajvaljujuci Spanjolcima.
  • reziser
    6.8k
    inače, ako netko koristi za internet providera ISKON, on prestaje emitirati Sport klub, ali počinje emitirati arenu 1 i 2 u osnovnom paketu pa će moći gledati tekme HNLa
  • reziser
    6.8k

    meni bi bilo nekak najdraže da ispadne inter, oni su mi nekak najmanje simpatični.... ne znam zakaj
    možda jer nikad nema previše gledatelja tam...
  • Infinity
    16.4k
    Od trojke na zacelju, i ja bih najradije Inter van.
  • Crusades1986
    12.5k
    Meni isto. Najgluplje "gostovanje". Volio bih da umjesto njih uđe Šibenik. Jos oni i onda smo se rijesili ovih "gostovanja" i glupih utakmica i neatraktivnih protivnika unutar i okolo Zagreba. Lokomotiva nece nikad ispast iz lige vjerojatno. :rofl: Rudesi i ostali vrhunski zg klubovi :roll:
  • reziser
    6.8k

    Slažem se. uvijek mi se najmanje ide u taj jebeni Zaprešić antipatičan mi stadion i sve oko njega.
    Najdraže bi mi bilo da uđe šibenik, i tu se slažem. Loksa ima odličnu logistiku i školu, pa neće ispast dugi niz godina.
  • xavier
    12.1k
    Slažem se. uvijek mi se najmanje ide u taj jebeni Zaprešić antipatičan mi stadion i sve oko njega.
    Najdraže bi mi bilo da uđe šibenik, i tu se slažem. Loksa ima odličnu logistiku i školu, pa neće ispast dugi niz godina.
    reziser

    Da, baš je to razlog zbog kojeg neće ispasti :blush:
  • Crusades1986
    12.5k
    Ona odlicna gostujuca tribina :mask:
  • reziser
    6.8k

    to su neki od razloga :wink:
    nemreš reć da nemaju dobru logistiku (znas kaj pod tim mislim) , ali da imaju odličnu školu...podmladak..imaju. U usporedbi s drugim HNL klubovima, odlično rade uz ogroman broj djece
  • xavier
    12.1k


    Ne budem sigurno komentirao Lokomotivu jer iako su u teoriji samostalan nogometni klub, u praksi je jasno da su su samo Dinamo II.
  • Guinness
    2.2k
    Jebala te lokomotiva. Zadnjih 11 sezona lige je neregularno zbog te izdrkotine od kluba ti pišeš kako imaju dobru logistiku i školu pa bi trebali ostati.
    Stvarno svega ima ovdje...
  • reziser
    6.8k

    hvala. slažem se da svega ima tu...
    da nemaju dobru logistiku nebi bili tu di jesu :P
    i ne kažem da bi trebali ostati nego da će ostati :joke:
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dečki bez vrijeđanja pliz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.