• Meritokrat
    57
    Hnl prinove ne želim niti ću uopće komentirati isto reciklažu starih igrača.
    To sve jedva da su prinove za našu razinu i naše ciljeve.
    Budem napisao kad dovedmo koga i to je to, jer stvarno nema smisla, ovdje se piše samo o igračima Rijeke koja je potpuno nedorasla i koja je iznabijana od nas xy puta, to dovoljno govori o njihovoj kvaliteti.
  • Zagi
    5.7k
    Vidim da se spominje Pašalić i da se njega trebalo prepoznati, ajde nađite trenutno igrača koji igra 3. Bundesligu i koji bi bio pojačanje za nas?din

    Dobro ali ovo nije nikakav argument. Ti igrači igraju 3. ligu jer tam smiju igrati druge momčadi bundesligaša. Znači , taletirani igrači velikih klubova.

    Po istom principu se može za Olma, Gvardiola i čitavu plejadu naših igrača reći da su to igrači iz 2. hnl lige jer su igrali u dinamo2 .
  • Mlađi referent
    11.4k
    Želite li otkupiti Gabriela Vidovića i Takura Kaneka?
    - Želimo. Sad pregovaramo. Mi želimo, igrači žele. Sad se moramo dogovoriti s trećom stranom.

    Jesu li vam zanimljivi Marko Pjaca i Ramon Mierez?
    - Jesu. Ima u HNL-u još igrača koji su nam zanimljivi, ali ako kažem koji su, nastat će cirkus. Imamo mi igrače i iz naše škole kojima treba dati priliku. Međutim, jedno je kad im daš priliku kad je sve riješeno, a drugo kad je svaka utakmica bitna.

    Sadegh Moharrami, Mahir Emreli...?
    - Emreli ima jednu ponudu i mislim da će je htjeti realizirati. Moharrami ima ugovor, u fazi je rehabilitacije. Iranci kao da nemaju koljena... Kako radi, kako se oporavlja..., mislim da će se vratiti u listopadu. Dino Perić se oporavlja, ima dvije godine ugovor i računam na njega. Luka Stojković i Lukas Kačavenda su zdravi, ogromni potencijali. Ma, zapravo, dokazani HNL igrači. Stojković može igrati sve tri ofenzivne pozicije. Računamo i na Boška Šutala, klub je uložio u njega, nadam se da će biti zdrav.


    - Jakir za 24sata

    https://www.24sata.hr/sport/jakirovic-o-miskovicu-hajduku-pojacanjima-da-zelim-pjacu-i-miereza-a-htio-sam-i-brekala-985242
  • Haza
    731
    Ne bi htio gušiti temu, ali Pašalić je bio mladi reprezentativac, igrao je u trećoj Njemačkoj ligi da, ali imao nastup i za seniorsku ekipu. On nije bio rizik, jer bi došao džabe, rizik je Kaneko, kojeg si platio 400 tis eura samo posudbu, ima 27 godina, ne zna jezik, nije krilo nego wing back, meni bi bilo jasno da si rekao neću Pašalića, hoću neku bombu, ali neću Pašalića, hoću Kaneka je sramota za onog tko je tako odlučio. Kaneko, on ne može kopačku zavezati Pašaliću, drag je dečko, simpa je, ali lik nije HNL razina.
  • Meritokrat
    57
    Ako je ova izjava istina, možemo lagano zaključiti da se mi nećemo ni ovaj PR pojačati.
    Želi se otkupiti Vidović i Kaneko, dakle to su nam krila za napad na Ligu prvaka.
    Stoper nam isto ne treba imamo Perića i Šutala.
    Spominanje Stojkovića i Vidovića mi nekako miriši na prodaju Baturine, a Mierez na odlazak Petkovića.

    Davno sam govorio da Jakir nije za Dinamo.
    Sreća naša pa mi nemamo novca za Vidovića i Miereza, dakle možemo očekivati ponovo igrače iz Istre, Belupa i Gorice.
  • austrijanac
    2.9k
    ali neću Pašalića, hoću Kaneka jeHaza

    Tko je gori, onaj koji ne zeli Pasalica ili onaj koji zeli Kaneka?
  • Ludovic IX
    6k
    evo, gotova iduća sezona.. možda da pošaljemo pehare odmah u split ili rijeku. neznam čemu uopće igrat taj PO LP, bolje da prepustimo to hajduku.

    eto, to je to.. gasimo svjetla i idemo kuć
  • Crusades1986
    10.1k
    Ako je ova izjava istina, možemo lagano zaključiti da se mi nećemo ni ovaj PR pojačati.
    Želi se otkupiti Vidović i Kaneko, dakle to su nam krila za napad na Ligu prvaka.
    Stoper nam isto ne treba imamo Perića i Šutala.
    Spominanje Stojkovića i Vidovića mi nekako miriši na prodaju Baturine, a Mierez na odlazak Petkovića.

    Davno sam govorio da Jakir nije za Dinamo.
    Sreća naša pa mi nemamo novca za Vidovića i Miereza, dakle možemo očekivati ponovo igrače iz Istre, Belupa
    Meritokrat

    Budem napisao kad dovedmo koga i to je to, jer stvarno nema smislaMeritokrat

    Samo poslušaj sebe i budi dosljedan.
  • Zagi
    5.7k
    Igor ga je selektirao , pozvao , trenirao i odlučio ne kupiti.
    Sigurno ima svoje razloge.

    A i žestoko podcjenjuješ Takura.
  • Ludovic IX
    6k
    prijelazni rok ili PR po novome nije ni počeo. tko će doć, tko će otić, neće ovisit o laprdanju ovdje. ako već laprdamo, onda se ajmo bar ograničiti na jedan do dva posta dnevno a pogotovo ako pričamo iste stvari 100 puta kao neki.
  • Kaktus Car
    384
    Nevjerojatno zar se i dalje, ponovno otvara pitanje igrača koji nisu radili razliku u trećoj njemačkoj ligi. Nikakva greška nije bila ne dovesti igrača koji osim udarca nema ništa više. Nikakva greška nije bila ni nedovođenje Fruka (umjesto koga bi on mogao startati?), a ni Pjace (jer Dinamu treba brzo, moderno krilo). U HNL-u i dalje nema pojačanja za Dinamo i za nadati se da SD ima ideje, planove i imena van već neko vrijeme praznog lokalnog bazena.
  • Haza
    731
    Šta ima Kaneko, evo, volio bi čuti. Udarac nema, dodavanje nema, pregled igre nema, ima brzinu i to je to. Da ne bi ispalo da ga hejtam, jel netko gledao ovo proljeće njegove izvedbe, pa da me podsjeti jednu tekmu koju je bio prosječan. To njegovo prebacivanje na desnu nogu, trk do crte (svaki put si loptu da previše u for) pa zapravo spašavanje da lopta ne ode u aut, aka centaršut je na granici komedije. Bio je hit par tekmi na jesen, jer je tad još bio nepredvidiv kao novi igrač, sad ga čuva s pola gasa faking Štefulj.
    Njegov ostanak nema nikakvog smisla, osim ako treba biti prijatelj Ogiwari, za kojeg se vidi da ima crte ozbiljnog igrača.
  • dumitrumitu
    871
    Jakirović je izjavio da želi dva igrača po poziciji. Što to znači za lijevo krilo? Hoxha, Stojković, Vidović i navodno je Pjaca dogovoren. Po ovom mi izgleda da ništa od Vidovića.
  • Miro Vugrinec
    2k
    Jakirov intervju jako realan i dobar. Priznao svoje greške u vođenju nekih utakmica. Dobro je rekao i za Matkovića i ostale talente da jd to preskupo za dovoditi u Dinamo. Zatim je rekao da su i on i Brekalo bili za to da dođe, sto jasno govori da je tu uprava s Perasicom odigrala neku igru. Sviđa mi se i dio gdje kaže da ne treba gomilati igrače, to bi odmah značilo dosta nezadovoljnih. Uglavnom jako dobar intervju Jakira gdje me je čak i iznenadio s nekim direktnim izjavama
  • Meritokrat
    57

    Aposlutno se slažemo.
    Ne pišeš više na sportnet forumu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions