• Mlađi referent
    11.4k
    Izgledao bi kao i sad, prenapučen igračima od kojih 70% nije za Dinamovu razinu.austrijanac

    Pa eto, hvala, onda si sve rekao :rofl:
  • Haza
    731
    Fruk je najbolji asistent u povijesti lige, već sad vrijedi blizu 10 milijuna eura, pretpoziv za repku. Došao bi za nula eura odštete ima 22 godine.
    Pašalić reprezentativac Hrvatske, na zimu imao ponudu od 5 mil eura. Došao bi za nula eura odštete, ima 22 godine.
    Titraoui, lik igra u alžirskoj ligi, wtf, on bi šta, igrao umjesto Sučića koji je naš i kojeg ćemo prodati za 10 plus milja.
    Niko Janković, ono 11 golova kao vezni igrač.
    Koliko vrijedi Kaneko, jel veća perspektiva od Pašalića?
    Da nije Bišćan ništa falio, samo su nas njegove loše procjene dovele do toga da smo naslov osigurali sretnom pobjedom na Rujevici, protiv Rijeke koja je hit ekipa lige stvorena od igrača koje Bišćan nije htio.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Vidjet cemo mi za koliko ce na kraju otic Fruk i Pasalic.

    Fruk, Pasalic, Jankovic, Radeljic, Smolcic, Pjaca... sve klase i talenti, a zavrsili 8 bodova iza Dinama.
  • Ludovic IX
    6k
    janković + fruk + pasalic ---- max 7-8 milja zajedno iz rijeke .. rijeci je i to puno

    i to sve ako se ijedan od njh proda.. kakvih 10 miliona za fruka. njemu je rijeka plafon a ova sezona je njegova najbolja sezona od sad pa do kraja karijere
  • Captain America
    15k
    Kaj statistika kaze?NitkoBitan

    Ako ćemo gledati čistu statistiku je Broda bolji od Brune. Pašalić ima sve što bi trebalo moderno krilo, a uz bolje suigrače bi još više došao do izražaja.
  • Meritokrat
    57

    Ne mogu oni to odgovoriti, jer dobro znaju kako stvati stoje i ne žele da se dira u njihov imaginarni svijet.
    Ljudi jednostavno vole kad im lažeš i pričaš ono što žele čuti, a ne realnost.
    Ali to su njihovi privatni problemi.
    Idemo mi na transfere, znači najviše se priča o Pjaci koji nije pojačanje za Dinamo.
  • austrijanac
    2.9k
    Fruk Pašalić i Jankovic su imali priliku protiv nas pokazat kakvi su.

    I nisu.
  • Jurki
    9.5k
    Fruk, Pasalic, Jankovic, Radeljic, Smolcic, Pjaca... sve klase i talenti, a zavrsili 8 bodova iza DinamaNitkoBitan

    Upravo to. A ocito smo jako brzo zaboravili u koliko se utakmica Rijeka provlacila nekim s(p)retnim golom. Istina provukli smo se i mi. Ali kad je bilo stani/pani.. svi ti nabrojeni igraci su jebeno podbacili.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zimski prijelazni rok su odradili on, Jakir i Dabac. Hoxha, Ogi, RPG i Rog su pokazali dosta (neki više, neki manje) i trebali bi biti pojačanja.Captain America

    Kolega opet nepotrebno pišeš neistine jer odgovara tvom narativu.

    18.01.Ničotin intervju sa Jakirom
    RADIMO ODLIČAN POSAO I BEZ SPORTSKOG DIREKTORA

    Je li problem što ste ujedno i sportski direktor, bi li vam dobrodošao netko na toj poziciji?

    "To je odluka Uprave i mislim da trenutno radimo odličan posao i bez imenovanja određene osobe na tu poziciju. Nema smisla nekoga imenovati samo da se zadovolji forma."


    Doveo je Hoxhu, Takuyu, Brodića i Živkovića. 23.01. je bilo 0:3 protiv lokomotive i stopiran transfer brekala jer je Jakirova budućnost bila nepoznata. Kasnije su došli Rog i RPG a Marić je službeno postao SD par dana nakon dinamovog proljeća.

    za neke stvari mu se mogu pripisati zasluge ali nema potrebe za laganjem odnosno da budem blaži iskrivljavanjem istine samo zato jer nekom odgovara taj narativ.

    i eto, poželim se kloniti ove teme, ali ne date mi mira...
  • Zagi
    5.7k
    Po meni bi bio enorman nedostatak dugoročnog planiranja uz Baturinu, Vrbančića, Stojkovića, Vidovića,Sučića još dovoditi i ... Fruka.
  • Haza
    731
    Ismijavati Rijeku, reći šta su pokazali, je komično, u ključnoj tekmi sezone s njima na Rujevici smo prešli centar dva puta, oni imali 30 udaraca prema golu.
    Slažem se da statistika nije plastična, ali ismijavati Pašalića, a s druge strane imaš Kaneka koji ima 27 godina, platio si odštetu za njega, ne zna engleski, koji ne zna puknuti na gol, koji je katarza od igrača, a mogao si dovesti za nula eura aktualnog reprezentativca koji ima tehniku, udarac, kretanja...
    Fruk, uistinu ne znam kako netko ozbiljan može umanjiti njegovu sezonu, ili biti toliko hrabar pa reći samo je sad skočio, to je to od njega.
    Koliko je tko kriv za očajan prijelazni rok prošlog ljeta neću ulaziti, ali znam pouzdano da je Bišćan bio protiv Fruka i Pašalića u Dinamu.
    Nema potreba se vraćati unazad, ali ne smijemo si dozvoliti još jedan prijelazni rok pun grešaka. Vjerujem u ovu Upravu i trenera, uostalom, Jakir je tvorac ove Rijeke, on im je pola ekipe složio.
  • Haza
    731

    Fruka ne možeš sad dovesti i da hoćeš. Mogao si prošlo ljeto. Pitanje je koliko je imalo smisla dovesti Stojkovića i Vidovića, za 3 odnosno 500 tis plus 3.5 mil eura, ako si mogao igrača sličnih karakteristika (Fruka) dovesti za džabe.
  • Peškaman
    2.9k

    Pa ne bih baš rekao da se nisu pokazali protiv nas, pogotovo onu prvu utakmicu na Rujevici,i jedan i drugi su bili ponajbolji na terenu.

    Pitanje je koliko bi imali prostora u Dinamu i koliko minuta,u Rijeci su dobili i ispalo je ili će ispast pun pogodak.
    I jedan i drugi su mladi,imaju 22/23 godine i mislim da Rijeka može samo za njih dvojicu inkasirati 10mil E,pogotovo ako Pašalić zaigra koju minutu na Euru i pokaže se.
  • Zagi
    5.7k
    Govorim iz perspektive prošlog ljeta.
    Vidjela se Frukova kvaliteta u Gorici ali mi smo prebukirani na toj poziciji.

    Zatvarati Vrbi minutažu je zločin.
  • din
    253
    Vidim da se spominje Pašalić i da se njega trebalo prepoznati, ajde nađite trenutno igrača koji igra 3. Bundesligu i koji bi bio pojačanje za nas? Doslovno govorite puno gore stvari o igračima koji imaju neku karijeru, a što bi tek bilo da se dovede neki igrač koji je "tek krenuo" igrati profesionalni nogomet, doslovno pojeli bi i upravu i sportskog direktora s pitanjima šta će on nama itd.. i sam Mišković je jednom rekao da na taj način oni rade, da oni žele igrače koji su u padu karijere i gdje ih pokušavaju dići i na tome zaraditi, nemaju veliki rizik o tome hoće uspjeti ti igrači ili ne jer dolaze na posudbu ili za male pare. Nije isto uspoređivati njihove ciljeve i naše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions