• NitkoBitan
    13.5k
    Inače Bišćan, da se ne zaboravi, je prošlo ljeto procijenio da Marco Pašalić nije igrač za Dinamo, da Janković nije za Dinamo, da Fruk nije za Dinamo.Haza

    Nije puno pogrijesio.
  • Jos-Optimus
    711
    Ne kužim...svjestan si da niti jedan od njih ne bi preživio onakav početak sezone, nije Dinamo Rijeka..kakav crni Fruk i Janković
  • Mr Anderson
    5.9k

    Od svih nabrojanih jedino je možda Fruk propust iako nebi bio starter kod nas. Ovo ostalonije propust što nisu dovedeni.
  • Zagi
    5.7k
    Da se uzelo Fruka, Sučić nebi napredovao ovako. cost-benefit
  • Captain America
    15k
    Fruk i Pašalić su morali biti prepoznati. Sada je kasno za kupnju, ali ti igrači bi bili zlata vrijedni s obzirom da su došli besplatno. Baturina je bio loš prvi dio sezone i tu bi nam Fruk puno značio. Pašalić je i danas bolji od svih naših krila.
  • Dinaminjo
    599
    Lolko se sjecam Simic je rekao da imamo 50% Jankovica, dakle kad se proda klub ce zaraditi, mi prvaci, oni taraduju za nas, win win
  • austrijanac
    2.9k
    Da nam je barem svaka osoba u klubu zadnjh 20 godina imala tako lošu procjenu igrača poput Igora.

    Danas nebi vodili borbe sa prenapučenom rosterom, viškom igraca i na plaći 20 tutleka koji mogu 3 na nozi napravit.


    Dajte najte.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Pa htio je dovest Bakrara, ne znam kaj mislite kako bi nam kadar izgledao da ga je on ispeglao po svom.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pašalić je i danas bolji od svih naših krila.Captain America

    Kaj statistika kaze?
  • Jurki
    9.5k
    S obzirom kak nam je kadar plesal na rubu ponora cijelu jesen.. da smo i dopeljali Fruka..mislim da bi se i on ftopil u onom sivilu i bile bi price koji ce nam quratz igraci Gorice i vec bi ga nabili nogom vrit.
    Edit: i dalje mislim nakon ove njegove sezone u Rijeci da nebi bil pojacanje za nas bez obzira na sve golove i asiste koje ima na svojem kontu.
  • Orc123
    5.9k
    i sta je pogrijesio? Jedino Pasalic bi imao mjesta u Dinamu, ovi ostali 0 bodova.
    Bakrar inace nista losiju sezonu od Frigana koji je bio 5 puta skuplji i bolja sezona od Belje koji je bio 2 puta skuplji.
  • Zagi
    5.7k
    Sjećam se da je Igor u u21 zvao Pašalića jedno 7-8 puta i ovaj je uvijek bio ozlijeđen.
    Nebi ni ja kupovao takvog igrača. I sada u Rijeci je malo-malo izvan prve postave.

    A i ako znamo da je ogroman dio potencijalnih transfera bio miniran, nije u redu predbacivati ni Dariju ni Igoru. Na kraju je taj rok ispao ful korektan kada se sve sagleda.
  • Jos-Optimus
    711
    Pa to i ja kažem, jedino Pašalić...ali isto upitno kako bi se snašao u onom ludilu i šizofreniji na početku sezone
  • Dinaminjo
    599
    Pasalic je ljevonogi Lovric.
    Jedino sto vrijedi je lijeva noga.
  • austrijanac
    2.9k

    Izgledao bi kao i sad, prenapučen igračima od kojih 70% nije za Dinamovu razinu.

    Sad umjesto Bakrara imamo Kulenovića i Brodića. Čast obojici, ali u nekom divnom Dinamu, nebi imali mjesta. Baš kao niti taj Bakrar (kojeg sam gledao prije tjedan dana protiv RBa i odigrao je odličnu tekmu, iako ta liga nije neko mjerilo)

    To što je Pašalić bolji od naših trenutnih krila (u što sumnjam, ali ajde) to više govori o našim trenutnim krilima nego o kvaliteti Pašalića.

    Fruka nebi bio pojačanje i nikad nebi igrao pored Baturine, makar ovaj jednu nogu imao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions