• Maximo
    323

    Tibor-rekao bi gotovo sigurno ide, ne vidim neki smisao da ostane
    Drmić- tu ne treba više ništa dodati
    Emreli-objavio je na instagramu sliku trofeja uz natpis "last dance", tako da vrlo vjerojatno ide, mislim da je to ok, dao je kaj je mogao
    Moha-> a rekao bi slično ko Emreli, ali ne znam dal imamo neku ponudu za njega i za koliko ga opće možemo unovčit
    Boško- da,upitnik, kvalitetom trenutno daleko ispod razine koju trebamo, ali mislim da će mu se dat još jedne pripreme, da proba pokazat kvalitetu...jer plaćen je dosta, a prije ozljede je stvarno pokazao ima klasu...nakon ozljede...teško je išta reć...
    Perić-> da, stvarno ne vidim smisao da ostaje, napredovat više nemre, nije kvaliteta za prvu momčad...
  • Orc123
    6k
    Nadam se da se mislimo smisleno pojacavati jer ne isplati se za rotacije bubati 2-3 mil eura. Iskreno nisam nešto za Pjacu ali ako se odluci za njega ok, Sunjic bi dosao besplatno i ako pristane za neki realniji ugovor od cca 400tid ajde iako po meni sve to nisu pojacanja za LP vec popune i rotacije.

    Nedaj Boze da ostanemo bez Batija i Petka mi ne da cemo uc pojacani nego jako oslabljeni, a i ovako imamo limitiran kadar. Ovaj transfer rok ne prihvacam nikakve stednje i slicno jer smo financijski u odlicnoj situaciji s naglaskom da bi mogli biti u izobilju sko ne napravimo gresku ko sljedece ljeto kad smo cekali i cekali a mogli smo bez brige u LP...

    ove godine LP mora biti cilj jer donosi ogromne financije koje bi nas odvojile dodatno od konkurencije. Ovaj transfer rok se moraju dovoditi ciljana pojacanja u svakom smislu te rijeci, nikakvi potencijali od par milja eura nego gotovi igraci koji mogu isporuciti rezultat.

    Mladosti imamo i na pretek i tu ce najvece pojacanje biti klub partner, iliti filijala. Ako se uđe u LP lako cemo na zimu pokupiti onda 2-3 talenta koja cemo i dobro platiti ali cemo tada imati novac ukoliko se uđe u LP i moci cemo si priustiti to....ponavljam, sad nam trebaju na ovu momcad gotovi igraci koji rade razliku i rijesit se viskova.

    Nisam siguran jel su to Pjaca i Sunjic, mozda Pjaca i je ali Sunjic nit je trenutna kvaliteta, nit imamo neku vjerojatnost za daljnju zaradi na njemu. Treba odvagnuti, ali ponavljam nikakve stednje i izmotavanja jer smo tako prosle sezone popusili 20milja!

    Vjerujem u Zeku i Marica da shvacaju to...
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Nadam se svi, a nadodao bih još Špikića i Bulata...
  • Paggini
    10.3k


    Samo jedan dobronamjerni prijedlog amigo, često pišeš i često imaš dobrih stvari ali please počni nekako te postove čitljivije pisati, da ne bude jedan blok od 300 riječi i teško je fkt za čitat.
  • Peškaman
    2.9k

    Ja ne bih Bulata prodavao,pogotovo ako će Bati ići na kraju ove sezone.
    Znam, nisu ista pozicija ali mišljenja sam da nam je potreban u rotaciji takav tip veznjaka.

    Špikić,koliko god i prvi prigovorim na njega,zahvalan je igrač, defanzivno jako odgovoran kada smo igrali u Europi,da je nekako popraviti tu završnicu kod njega,bilo bi top.
  • rioda
    3.5k
    Šutala nema smisla držati u Dinamu. Ili prodaja (teško) ili posudba gdje će kroz kontinuitet igre probati izboriti novu priliku. Od sjedenja na klupi u Dinamu neće imati nikakve koristi ni on ni klub
  • Orc123
    6k
    sory..istina....
  • Jos-Optimus
    794
    Misliš da pripreme nisu dovoljne da se proba nametnuti? Zaista pitam...bilo bi mi žao da prerano otpišemo potencijalnog nositelja obrane
  • cico
    10
    Niš od dealova s Osijekom izgleda... Botov auto propucan. Pretpostavljam da odlazi glavom bez obzira, a svi dealovi staju.
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Marić izgleda kao čovjek koji u svakom trenutku zna što radi. Radiš posao podložan greškama, to je u redu, toga moraš biti svjestan. Naravno da će biti padova, Real Madrid griješi s procjenom, pritom ulupa milijune i milijune, ima na to pravo i Dinamo, pa i Marić.

    Poanta je, da je smiren, koncizan, zna što govori, svjestan je da ga čeka rudarski posao.

    Ljudi iz nogometa, koji ga znaju, tvrde da je načitan i educiran nogometni djelatnik, prošao je dosta toga van Hrvatske, iskustvo nedvojbeno ima.

    Što se pak Pjace tiče. Ako on i trener procjene da je to "low risk" potez, Pjaca dolazi u Maksimir. Čovjek je generacijski igrač, vrlo vjerojatno najbolje hrvatsko krilo ikad (da se nije dogodilo što se dogodilo), i ako nastavi u kontinuitetu igrati treću sezonu bez većih problema, on može dati ruke. Sa Stojkovićem je to jako dobra rotacija. Tu je i Hoxha koji se dobrano podigao. Sa Vidovićem ne znam što će bit, mislim da je vrijeme (ako ostane) da seli u vezu.

    Da se vratim na početak. Marić mi ulijeva povjerenje. Ne zato jer je to popularno mišljenje, upravo suprotno. Bilo je dosta optimističnih oko Šimića prošle godine, ali mene taj čovjek nikad ničim nije osvojio. Ni u jednom trenutku mi nije odao dojam da je on uvjeren 100 % u ono što govori, a kako bi onda uopće mogli mi ostali. S druge strane konstantna "prešaltavanja" sa funkcijama i ambicijama mu nisu neki plus. I na kraju pasivnost i nedefiniranost po pitanju otkaza Bišćanu (onda i promjena ploče skoro godinu dana nakon).

    I ne, nema ovo veze ni sa kobasičarenjem, (ne)demokracijom, našim ljudima. Samo čisto, iskreno i moje mišljenje, uz povlačenje paralele između naša dva sportska direktora.
  • Droljo
    6.4k

    Isto razmišljamo. Pisao sam i tada da Šimić (pa i bišćan) nisu sa ničime zaslužili tako odgovorne funkcije. Kad ih se instaliralo ok, imali su moju podršku al opet znao sam da nisu taj kapacitet. Dariju je referenca bila što je skaut milana. Ok, milan i inter imaju 300 skauta skupa.
  • Paggini
    10.3k


    Potpisujem od riječi do riječi. Ono što mi ulijeva najviše povjerenja jest što je Marić ponikao u klubu, dokazao se kroz svoj prošli rad da je potencijal za super SD-a.

    Vjerujem da će biti dječjih bolesti zbog neiskustva, ali u Hrvatskoj SD-ovi NE POSTOJE, osim par iznimki i Marić bi nam bio iznimno blago kad dobije i višegodišnje iskustvo.
  • Maximo
    323


    Dobro kažeš, pogotovo za pojačanja...sad dal su navedena dvojica toga svjesna...ne znam, nekako iz Marićevih riječi koda ne...stalno priča da trebamo pričekat da trenutni igrači dođu do razine onih koji su otišli itd...nigdje baš nije rekao, idemo po pojačanja, jedino je zeko reko jučer da nemamo baš najjaču momčad i da bi je trebalo pojačati...
  • rioda
    3.5k
    Pa iskreno mislim da ne... Pripreme su period od mjesec dana, 5-6 ozbiljnijih prijateljskih utakmica, a on kreće sa statusom četvrtog ili petog stopera te se očekuje dolazak još jednog top stopera. Prvo mora dokazati da može odigrati barem polusezonu bez ozljeda, kao i kvalitetu igre da bi se računalo na njega... Po meni
  • Crle
    407
    Koliko sam ja skužio po Šimićevim izjavama on se i naslanjao na Marića te ga je isticao i spominjao. Šimić ni ne mora nužno imati sve kvalitete kao recimo Marić nego mora imati kvalitetu da prepozna stručnost tog istog Marića te mu da prostor da radi. S obzirom na situaciju kakva je bila Šimić mi se u tom trenutku činio ok za funkciju na kojoj je bio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions