• Dino
    2.7k
    Hvala ti Boze da se konacno rasprodal
  • Kwedi
    3.8k
    Radio Sljeme svako malo vrti reklame za kućicu na adventu i čestitke za žićBo i Novo leto
  • Eduardo
    20.4k
    Volio bih vidjeti na YouTubeu kanalu 'Behind The Scenes' (znači, video koji sadrži dogadjaje prije, tijekom i nakon nekih većih utakmica). Inače, ne bi bilo loše da kanal sadrži nešto raznovrsnijeg zabavnog sadržaja sa igračima.

    Ovaj 'Whisper Challenge' vrte već 2-3 sezonu, što ne mora nužno značiti da je loše... ali, fali malo maštovitosti.
  • Kwedi
    3.8k
    mogli bi i neku antologiju vrtiti; najbolji potezi/igrači starih igrača, sažeci najvećih utakmica...

    jasno, sve to ima na youtubeu, ali nije isto kad netko ima u arhivi orginal snimku,a drugi snimao s tv-a
  • Eduardo
    20.4k
    apsolutno! Pratio sam Inter jedno vrijeme (YT kanal), imali su super stvari takvog tipa.
  • Eduardo
    20.4k
    Kako to neki klubovi lijepo rade... NPR. Liverpool - izbor za gol desetljeća
  • SAS1987
    14.8k
    NK Maribor ima dobro mobilno aplikaciju koja omogučava kupnju ulaznice, stvari iz shopa i što je najzanimljivije - spojena je na kreditnu karticu tako da možeš naručiti / platiti pivu ili hranu te jo samo pokupiš kada dobiješ notifikaciju da je narudžba spremna. Sto se tiče marketinga za ista rade dobar posao (trenutacno u gradu postoje dvije trgovine).
  • LovroZG
    1.3k
    spojena je na kreditnu karticu tako da možeš naručiti / platiti pivu ili hranu te jo samo pokupiš kada dobiješ notifikaciju da je narudžba spremnaSAS1987

    E ovo je neš šta je nasušno potrebno čim na stadionu ima malo više ljudi. Kak i za nas navijače, tak i za ekipu koja radi u kućicama.
  • xavier
    12.1k
    Kod nas bi bio napredak da možeš bilo kako platiti (normalnu) pivu i hranu :blush:
  • SAS1987
    14.8k
    Uz to je potrebno jako povečati ponudu u samom stadionu. Treba nuditi više od hot doga, pive, ledenog čaja i vode. Treba biti klubu u interesu da ljudi što prije dođu na stadion / šator ispred stadiona i tamo potroše novac koji bi inače potrošili na hranu / pivu negdje u blizini stadiona.
  • LovroZG
    1.3k
    Za početak bi bilo dobro da se piva prestane razrjeđivat. Jednom sam platio 20kn za to i onda razmišljo da bi mi veće zadovoljstvo bilo da sam pojeo tu novčanicu. :roll:
  • ZGV
    3.3k
    Mora da si popio bezalkoholni pivu
  • Infinity
    16.5k
    To je do nabavljaca. Piva dolazi u bacvama i nema sanse da to iz kluba nekako razrijede. Piva moze biti losa i iz razloga sto ovi znaju natociti desetine, pa i stotine casa koje stoje kako bi sve islo brze kad krene navala i tad piva ishlapi i losa je, al sumnjam da je do toga. Naravno, mozda si naletio na bezalkoholno, a da toga nisi ni svjestan, u tom sam prilicno siguran :rofl:

    Nisam siguran kako to u Dinamu tocno funkcionira, al poznam neke ljude koji su organizirali koncerte i slicne dogadjaje. Oni nikad nisu organizirali prodaju hrane i pica, jer im je to pored svega prevelika briga. Oni su za odredjen iznos davali drugim da prodaju hranu i pice na standovima za vrijeme dogadjaja. Tako je moguce da Dinamo iznajmi standove Ozujskom koje organizira prodaju. To ne mora biti nuzno Ozujsko, uzeo sam ih za primjer jer se na Maksimiru toci Zuja. Moguce je i da netko drugi uzme standove i onda tu prodaje Zuju. Na taj nacin se organizator dogadjaja, u ovom slucaju Dinamo, rijesi svih briga oko organizirane prodaje pica. Dinamo uzima cisti kes i potpuna je nebriga koliko ce pive otici. Ista stvar s fan zonom, tj. satorom iza zapada.
  • ZGV
    3.3k
    Štandovi idu privatnicima, tj ugostiteljima, a od pive se toči Žuja po ugovoru jer je ona sponzor. Jedino je na sjeveru bezalkoholno, ostalo je normalna piva
  • LovroZG
    1.3k
    Jesi siguran da je sam na sjeveru bezalkoholna? Ja sam na zapadu i nisam jedini kome je čudna piva u zadnje vrijeme. Ili je razrjeđuju ili je Žuja bezalkoholna tak loša.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.