• don
    2.4k
    prejaki ste mi vi ljudi. Uzdižete i slavite ime Zajec a sam čovjek se zahvalio Barišiću i Perasici isto kao i Petko i još ih je poslao u ložu danas, a vi ste našli srat po Petku zbog toga.

    Shvatite da ovo misli 90% svlačionice i onda će vam biti lakše podnijeti ovo. Ne stvarajte negativu bezveze tamo gdje je nema.

    hoćeš reći ona je za sve zaslužna?Mali Zeus

    naravno da ne, ali je jako puno dala Dinamu.

    I da, sam Ademi je dobio koreografiju na sjeveru a znamo svi kakvo misljenje ima o mamicu.
  • Ludovic IX
    6k
    Normalni navijač će malo zafuckat, rec "jebi ga, bruno, znaš da ih ne volimo" i dalje pljeskat i pjevati s njima..

    Obožavamo ademija a nitko nije toliko lijepo o mamicima pričao ko on nekada.
  • Captain America
    15k
    hoćeš reći ona je za sve zaslužna?Mali Zeus

    Igrači i stožer su najzaslužniji. Bez predsjednika uprave ih ne bi bilo. Ko je bio predsjednik uprave do prekjučer? Bez čijeg potpisa se nije mijenjao WC papir?
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ja kužim da on to drugačije gleda al ono osjeti trenutak, čitaj atmosferu..
  • Nadmocniji
    46
    Petkovic je samo htio reci "Nikad ne pljuj ruku koja te hranila", koliko god se to nama ne svidjalo....
  • Mali Zeus
    10.4k
    naravno da je ona zaslužna za sve dobro što se tiče transfera a loše transfera su pustili Šimiću da odradi. Jer tako kažu.
  • IceMan
    1.6k
    Sa svime kaj ste napisali se mogu i složiti.

    Niti je sve tak crno a ni bijelo. Istina je uvijek negdje u sredini.

    I istina je ta da te izjave u ovom trenutku Bruni nisu trebale jer nije vrijeme za to. Moglo je komotno i bez toga proći al kaj je tu je.
  • Dzgšb
    341
    Bez Brune nebi bili prvi kako je tako je ,sad će dnovinari od ovog napraviti haos
  • rioda
    3.3k
    Hvala Petkovićevim advokatima na Zoni, idem se odjaviti do sutra jer mi dižete tlak. Konačno sam našao način da se malo maknem sa Zone
  • San Lorenzo
    12.5k

    Krivo mjesto i vrijeme...mogao je u nekom intervjuu između ostalih zahvaliti i bivšoj upravi i to bi prošlo neopaženo...ovako u nekom polunadrkanom tonu tražit da se svi stišaju, dok se on zahvaljuje Vlatki i Barišiću je baš bilo neugodno za gledati.
  • Kruno
    235
    Nesto se brzo ljudi razisli.
  • Hrc-Vg
    254
    Zahvaljivati ekipi koja je pokrala Dinamo je bilo totalno neprihvatljivo. Vi koji to branite niste navijači Dinama. Laku noć.
  • don
    2.4k
    zašto stvarate negativu gdje je nema?

    jesmo svi ovdje zbog dobrobiti Dinama ili? Ako jeste, onda prestanite o ovoj nebitnoj stvari i krenite na lijepšu temu, a hvala Bogu veceras ju imamo.
  • Nadmocniji
    46

    Istina, los tajming i skroz nepotrebno
  • Mali Zeus
    10.4k
    ma kakav kaos, bit će naslovi i do sutra će nestati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.