• GaijiZG
    838

    Vagoni Boyz podivljali, kaj se mi zamaramo rivalstvom dva kluba sa sredine tablice?
  • cibona
    1.8k
    Dinamo iznad svegakajjaznam

    Pa nije baš tako izgledalo prije pola sata kada si prijetio da nećeš doći na doček zbog takozvanih homofoba.

    A ja te pitam znaš li što znači riječ fobija?

    Imam još bolje pitanje, jesi li ti uopće navijač Dinama?
  • Purgeri
    506
    I tih xy sati nije bilo dosta? Ti znaš da nije bio i plan da budu izvješene Dinamove zastave? Tvoj običaj je da se posebno aktiviraš oko ovakvih tema. I tu si nastavio iako je rečeno da će biti samo Dinamove zastave, dakle to što ti potenciraš više uopće nije tema. Vidim da imaš viđenje što bi mene trebalo i ne bi trebalo frustrirati, što je zanimljivo, ali potpuno nebitno. Mene ne frustrira ništa ni inače, a posebno na ovaj dan, pa me tako ne možeš isfrustrirati niti ti.

    Par sati je do proslave naslova u nikad važnijoj i težoj sezoni i to je trenutno jedina bitna tema onima kojima je prioritet Dinamo
  • GaijiZG
    838

    Mislio sam da smo završili s temom? Ak oš nastavit javi mi se u dm.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    oprosti Nemo. Ne bumo više nikad bili "homofobični" i napadali "mentalne bolesnike" pardon, zdrave i najnormalnije ljude, kako nas samo nije sram :sad: :meh:

    Ljubav je ljubav, svi smo isti i ravnopravni :broken:
  • Gelipter
    3.5k
    kajjaznam je klasični trol i nije mi jasno kaj se toliko kačite uopće na njega. Dajte dečki popijte si koju pivicu i dostojno se pripremite za ono kaj nas čeka u nastavku dana. Živjeli!
  • dumitrumitu
    910
    Znači Balkon boysi napali Krovinovića. Znao sam da su grda ekipa.
  • don
    2.5k
    Svaka čast kretenima koji su bacili mrlju na današnje slavlje napadam na Krovinovica. Prava "gospoda". Sramite se.tigric

    kakva mrlja direktore :grin:

    od 17:30 glavna vijest u državi će biti Dinamo i proslava naslova prvaka
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se s napisanim, ali ima li negdje dokaz da se radi o navijačima Dinama ili Lokomotive? Navodno je napadnut na WC-u u restoranu na Heinzelovoj. Zašto bi bilo isključeno da su počinitelji isfrustrirani tovari? Filip je miran, nije sklon sukobima, to je istina, ali je tijekom sezone među njihovim navijačima bio označen kao Pedro, nije igrao dovoljno dobro po njihovom ukusu i često se njega krivilo za loše rezultate. U svakom slučaju trebalo bi taj slučaj istražiti.

    P.S. kažu u komentarima da je zalutao u ženski WC pa ga je neki nebinarni napao.
  • tigric
    181
    Slazem se da treba istražiti, pa ako je samo izolirani incident nekih pijanih budala, klub se treba ograditi od ovoga.
  • Praskaton
    2k
    klub se treba ogradititigric

    Koji klub ?
  • Sibirski plavac
    1.5k
    ali ima li negdje dokaz da se radi o navijačima DinamaIzet Hajrović

    Ne treba njima dokaz. Njihova logika je "kad god se u Zagrebu napadne netko naš (nebitno jel neki sportaš s juga ili samo nevini dalmatinski student), krivci su šugavi purgeri odnosno oni isfrustrirani navijači mordora, ali kad je netko napadnut ili mu se prijeti u najluđem gradu na svitu ili ostatku Dalmacije, vade se argumenti da ne mora značit da je u pitanju Torcida ili navijač Hajduka već netko treći".

    Marko Futacs je najbolje osjetio na svojoj koži (ili bolje rečeno glavi) tu ajdučku srdačnost i nultu toleranciju na nasilje. U priopćenju torcide nakon toga je izraženo žaljenje u vezi toga i kako nisu sigurni jel to njihov član napravio. Bitno da se na svaku situaciju poput ove s Krovinovićem odmah krivcem proglasi navijače njima mrskog "mordora".
  • tigric
    181
    Dinamo, od prozivanja drama queensa s juga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.