• Praskaton
    2k
    Da treba staviti dinamove zastave, al dugine boje su tam već nekoliko dana (nije ni bitno) i kome one jebeno smetajukajjaznam

    Tako je dugine zastave su prve došle neka ostanu a zli netolerantni huligani nek si doma slave simbole dinama i Hrvatske.

    Ma imas pravo preskoči ti slavlje...
  • kajjaznam
    8
    Bla bla bla, komunikacija na razini 6.b.
  • GaijiZG
    864


    Da treba staviti dinamove zastave, al dugine boje su tam već nekoliko dana (nije ni bitno) i kome one jebeno smetaju.

    Očito većini smetaju :).
  • kajjaznam
    8
    Eto maknuli su ih, rasprava gotova vidimo se. Dinamo iznad svega
  • Paggini
    10.8k
    Dinamo iznad svegakajjaznam

    Osim preskakanja proslave naslova nakon 17 godina jer ce zlocesti dinamovci pokusat palit zastave
  • Bosskovitz
    8.6k
    Dakle, gradska vlast može provocirati ali je cijela odgovornost na navijačima. Super rezoniranje.Patak

    Ostavi se politike, nije gradska vlast odlučila staviti te zastave za Dinamovu proslavu nego su tamo već dugo. Napisao sam u prošlom komentaru da se radi na tome i odradilo se, bit će sve ok.

    Idemo slaviti ovaj naslov i ovu povijesnu sezonu svečano, ludo i dostojanstveno, purgerski, na ponos i čast našem klubu, našem gradu i našoj državi! Danas je fokus na Dinamo i samo je Dinamo bitan!
  • kajjaznam
    8
    Jedina zastava koju bih palio je od hajduka i četnika, ostale me ne smetaju
  • kajjaznam
    8

    Bez brige tamo sam
  • GaijiZG
    864


    Napisao sam u prošlom komentaru da se radi na tome i odradilo se, bit će sve ok.

    Drago mi je da misliš da je skiđanje lgbt zastava ok. :halo:


    Kaj god mislio o Hajduku, ne bi nikada zapalio ikakvu zastavu neke hrvatske institucije. Dinamo je identitet koji ima vlastite vrijednosti, a ne zasniva se na negaciji drugog.

    A više ne mogu predbacivati tovarima da su orjunaši, kad sam eto otkrio da imamo i vlastitih.
  • kajjaznam
    8
    Aha a homofobija je ok. Ajd prekinimo s time, ne da mi se raspravljati, kad očito imamo drugačije stavove.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Aha a homofobija je ok.kajjaznam

    Ja ne znam nikog ko se boji pedera :monkey:
  • kajjaznam
    8

    Dečec, ajd se skuliraj da ne bi ja tebe nazvao ped...
  • Krizy
    38.5k
    @kajjaznam Aj polako s tim šerifskim uletima

    Ostale molim da prekinu komentirati te zastave, jer neće biti tamo tijekom proslave naslova, ako je vjerovati odgovoru Dinamovog instagram profila.

    Naravno da bih volio da ne budu nikada, ali na to ne mogu utjecati.
  • GaijiZG
    864

    Dečec, ajd se skuliraj da ne bi ja tebe nazvao ped...

    :scream: :scream:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.