• Noel
    4.2k

    Imaš pravo podlo je reć da je bila nesposobna. Bila je itekako sposobna.. za nosit prljavi novac i kuverte po svijetu i selu.
  • Dudu9
    551
    Iza ostanka Brune stoji poboljšan ugovor i u njemu sad klauzula da može ići iz dinama za 2.5mil eura, vjerojatno provizija menadžera koju ju sad hvali, svaka priča ima dvije strane :smile:
  • Orc123
    5.9k
    Clanak napisao Sola.....jel treba kaj nadodati? Koliko je samo transfera odebala, morala je nesto i dobro odradit.....
  • Jurki
    9.5k
    Imaš pravo podlo je reć da je bila nesposobna. Bila je itekako sposobna.. za nosit prljavi novac i koverte po svijetu i selu.Noel

    Gem, set, meč.
  • Sajla
    4.1k
    o njenoj sposobnosti će sve reći to tko će joj biti sljedeći poslodavac
  • Jurki
    9.5k
    o njenoj sposobnosti će sve reći to tko će joj biti sljedeći poslodavacSajla

    Ako pravna drzava odradi svoj dio sljedece njezino "radno mjesto" je u kaznionici u Požegi na par godina.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Svak tu ima pomalo pravo. Evo ja, osobno, nisam srao i bacao hvalospjeve sa " naši ljudi su sada tu i sve je super i sve je za pet" komentarima, a recimo dao sam glas DP.

    Ponavljam, nemam šta to dokazivati, kao što svake nedjelje ne potvrđujem i obznanjujem da sam bio na misi. Dao sam glas, osjećao sam da je to najbolja opcija za moj Dinamo u tom trenutku, nisam oklijevao i to je to.

    Isto tako, valjda imam pravo postaviti neka pitanja, baciti prijedlog, kritiku. Pa ne vjerujem (osim par vrhunskih trollova) kad netko pita zašto je cijena majice ta i ta (karikiram) da odmah misli sve najgore, ili da je, kako se to često kontraški zna prebaciti, ljubitelj karti od jednog eura, besplatnih majica, kobasica, harmonike itd...

    Također, nastavno na ovo, smatram da su pitanja/mišljenja Undertakera racionalna i normalna, i da zaslužuju takav tretman.
  • Orc123
    5.9k
    Jel ima i ona dvojno drzavljanstvo? Ne bi me zacudilo da zakuri do Međugorja.....naravno u posjet Majci Bozjoj Međugorskoj.
  • Zagi
    5.7k
    Najčeća izjava sve te ekipe:
    "Neću ulaziti u to zašto je i kako (osoba x) dobila taj otkaz. Nije moje da o tome sudim..."
    Svi u jedan glas, kao zbor.

    Svi ste sve znali zadnjih 25 godina. I nitko nije pisnuo jer je odgovaralo vašem džepu.

    Koji se k onda javljaš ako ćeš gledati samo jednu stranu situacije za koju i ptice na grani znaju da ih ima više, puno više...
    Šuti tam na Sejšelima i uživaj plodovima "suradnje". Nikog ne zanima kaj imaš za reći.
    Kako mi dižu tlak te moralne nule.

    P.S. Robi, bit' će kurac hajduk šampion. Ponovi si to svaku od idućih 20 sezona. Nastavi i dalje pokušavat, ti i cijela tvoja tovarska redakcija.
  • Orc123
    5.9k
    opce se ne vidi koliko ih ova sinergija vodstva kluba, igraca i navijaca zulja....gdje je Medo nestao i njegove konstrukcije i zavade....bljuje mi se vise od svih njih. Citam i priznajem samo Tironija i donekle a Ledinskog i tjt......
  • austrijanac
    2.9k
    Ovo mi je u stilu izjava poput "nitko nebi mogo Jedvaja prodat za te pare osim njega".


    Ignore.
  • Meritokrat
    57
    Vlatka i Barišić odbili doći na Maksimir.
    Toliko o velikim Dinamovcima, da su im rekli da ih čeka kuverta, da vidiš kako bi doletili.
  • SAS1987
    13.8k
    Vlatka i Barišić odbili doći na Maksimir.Meritokrat

    Trebali su ko Miško otic na jug :lol:
  • Droljo
    6k
    Ako pravna drzava odradi svoj dio sljedece njezino "radno mjesto" je u kaznionici u Požegi na par godinaJurki

    Imamo tu neke veze, možemo joj cigare slat...
  • Pop corn
    5.9k
    Oni su prošlost, okrenimo se budućnosti. Tek je počelo i puno je posla pred nama....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.