• Doktor Kunić
    2.9k
    Vlatka bi trebala za kraj izać pod zapad i pokazat sise! Otići dostojanstveno!Doktor Kunić


    Jel pokazala sise???
  • petrinjskikokošinjac
    65
    pravi navijacu, sjeti se kad si napisao nesto pozitivno ovdje? Nikad pozitivnija godina ti nikad kriticniji
  • Nino Bule
    12k
    Dobro kog boli kurac, zasto se uopce raspravlja o tome sta netko pise, dobio je odgovor idemo dalje, ne mora se vas 5 nakacit s istim besmislenim komentarom
  • The Undertaker
    4.4k
    Da sam i bio, nakon ovog bi me izbacili..

    "Mislio sam ovo ostaviti za sutra ali nisam siguran da ću imati vremena.
    Htio bih, prije svega, zahvaliti i čestitati svima uključenima koji su ove izbore doveli do kraja i što je to napravljeno kulturno, dostojanstveno i u skladu sa imenom i važnosti Dinama. Nadam se da će svi jednako tako prihvatiti rezultate izbora, ma kakvi oni bili. Posebno bih zahvalio ekipi ovdje koja je bila uključena. Ako sam dobro ubrao to su deda, marcio, papastrumf, superhik. Znam da ih još ima i neka mi oproste ako ih nisam spomenuo. Sretan je klub koji vas ima.
    Pogledao sam obje liste i tu stvarno ima kvalitetnih ljudi. Međutim, ovo što je okupila lista Dinamovo proljeće je debelo prevazišlo moja očekivanja. Jasno da 7 glasova mene i moje ekipe ide listi broj 2.
    Čestitam još jednom i nadam se vašoj i našoj pobjedi.
    3mo"
  • Zambatine škude
    2.3k
    Ovo što Undertaker piše su sasvim legitimna pitanja. Ne treba ni skakati na svaku ko oparen.

    Jedino se ne slažem s ovim dijelom o garanciji svojom lovom, to ni najmanje nema smisla.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ma naravno da neće garantirati svojom lovom, to je više figurativno da se naglasi da odgovornost i pristup treba biti jednak kao da se radi o vlastitom novcu. Vjerujem i da jest.
  • Dudu9
    565
    Otkaz treba dobit jer je imala katastrofa transfer politiku zadnjih barem 2 godine, prodali najbolje igrače a nisu doveli dostojne zamjene!
  • scooniepenn
    2.2k

    Čak da u potpunosti prebrišemo kompletnu njenu povijest u Dinamu, što je i za čiji interes radila, vođenje Dinama posljednje dvije godine je na više razina bilo teži amaterizam (sportska i transfer politika tu izvojevaju sigurnu "pobjedu"). Da je imala mandat u bilo kojoj ozbiljnoj kompaniji izletila bi prije njegovog četverogodišnjeg isteka zbog lošeg upravljanja. Mislim da tu počinje i završava sva priča o Vlatki Peras.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Svaka cast svima u klubu , sto se mene tice neka su je izbacili,zalazemo se za posten klub, pravi gradjanski,gospodski i protiv svega nepostenogprotiv svog kriminala i kriminalaca koji su prolazili nasim hodnicima svih predhodnih godina. Svaka cast ljudima u klubu sto su napravili ovaj potez. Dokaz da lopovluku i kriminalu nema mjesta u nasem Dinamu. I da izvinete jebe mi se koliko ce kostati. Snaci cemo se , a ovo je proces stvaranja demokrtaskog i postenog dinama. Neki potezi ce boljeti,Ali su ispravni
  • rioda
    3.4k
    Svi su očekivali da će Vlatka odletjeti drugi dan nakon izbora, a sad smo i to dočekali. Iskreno, osobno mi je nebitno pod kojim uvjetima je dobila otkaz, ako će ju se morati isplatiti, neka bude tako, ako ne, gdje ćeš bolje. Bitno da je odstranjen karcinom kluba koji ne gleda interes Dinama nego svoj privatni
  • Patak
    2.5k
    Uvijek su mi zanimljive ove forumske rasprave @The Undertaker sam protiv svih, koji je ovo vol 15? Dobro se drži pod paljbom, svaka čast...
  • Captain America
    15.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/menadzer-brune-petkovica-ovo-je-najzasluznija-osoba-za-njegov-ostanak-nudili-su-pet-milijuna-15464607

    Neću ulaziti u to zašto je i kako Vlatka Peras dobila taj otkaz. Nije moje da o tome sudim. Međutim, osjećam da mi je dužnost reći sljedeće - Vlatka Peras najzaslužnija je osoba u Dinamu što je Bruno Petković ostao prošlog ljeta. Imao je nekoliko konkretnih ponuda, jednu od pet milijuna eura, te je bila otvorena opcija da ode. I tada je Peras bila jedina osoba među odgovornima u klubu koja je čvrsto zauzela stav da Bruno mora ostati. Što je Bruno zajedno sa mnom i prihvatio. Sad kad je sezona završila svima je jasno da bi Dinamo jako teško sutra slavio naslov prvaka da je Bruno otišao u Tursku ili gdje već.

    Give credit where credit is due :blush:
  • Jurki
    9.6k
    A to joj je bio posao za koji je dobro debelo bila placena? I to treba pohvaliti javno?
  • Captain America
    15.1k
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-na-proslavu-pozvao-barisica-i-peras-dobit-ce-medalje-za-titulu/2568084.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    I to treba pohvaliti javno?Jurki

    Svašta se napisalo za nju i zato sam i stavio "Give credit where credit is due". Bilo je loših stvari zbog kojih je i smijenjena, ali reći da je bila nesposobna nakon 25 godina u klubu je podlo.
  • rioda
    3.4k
    Predlažem drugi naslov članka: Čudo u Maksimiru! Predsjednica Uprave najzaslužnija za ostanak Petkovića

    Očito je da Vlatka računa na otpremninu čim podmazuje novinare za ovakve hvalospjeve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.