• Papastrumf
    10.4k
    Inat na štetu kluba? Neka se inate ali neka garantiraju sa svojom lovom. Pa da vidimo hoće li se inatiti.The Undertaker

    Jesu li svojom lovom garantirali isplatu oni koji su joj dali tako bolestan ugovor?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    neka garantiraju sa svojom lovomThe Undertaker

    daj mi reci koji je naziv tvog radnog mjesta? da li si ikada bio na nekoj upravljačkoj ili menadžerskoj poziciji? da li znaš ikoga tko ima uvjete ili u ugovoru da garantira 10 ispravnih od 10 odluka? pa sve i da fulaju nekada sa odlukom sigurno ih nitko neće vući za džep.

    ideš u toliku krajnost da dokažeš svoju poantu da je to besmisleno, shitstorm na najjače. Ali ne krivim te što ne znaš, krivim te što si bezobrazan
  • Jos-Optimus
    711
    Ok, shvatili smo da si zabrinut, u redu je nekad povući ručnu, a i biti sretan
  • Droljo
    6k
    Glupa rasprava. Iz kluba rade jedino ispravno sa time što bacaju smeće iz kancelarije! Točka, Amen, Enter! Alt+f4
    Ako se bude moralo i platit neka, prodat još jednog soldu i vozi. Samo da se karcinom odstrani potpuno do zdravog tkiva. Šta košta da košta!
  • Droljo
    6k
    Ali ne krivim te što ne znaš, krivim te što si bezobrazanGražvydas Mikulėnas

    Kad nisam pišnuo u ćega od smijeha jebemti... :rofl: :meh:
  • The Undertaker
    4.4k
    . Sinko, ti uopće ne razumiješ o čemu ja pričam ali se hrabro uključuješ u raspravu.
    Odluke koje uključuju moguće velike štete za klub/firmu ne donose se na temelju osjećaja (inata) već na temelju stručne procjene stručnih ljudi. Naravno da je uvijek moguće da pogriješe ali se s ovim drugim mogućnost greške bitno smanjuje.
  • austrijanac
    2.9k
    stručne procjene stručnih ljudiThe Undertaker

    Stručna procjena stručnih ljudi je bilanda dotična dobije otkaz.

    I to je jedino bitno.
  • The Undertaker
    4.4k
    Još jedan koji komentira a ne čita.
  • Papastrumf
    10.4k
    Odluke koje uključuju moguće velike štete za klub/firmu ne donose se na temelju osjećaja (inata) već na temelju stručne procjene stručnih ljudi. Naravno da je uvijek moguće da pogriješe ali se s ovim drugim mogućnost greške bitno smanjuje.The Undertaker

    Kao što smo napisali, očito su odlučili da je manja šteta za klub da se traži sudski epilog umjesto da se odmah isplaćuje 500.000€. Ne znam zašto onda i dalje nastavljaš s tom temom!?
  • Jurki
    9.5k
    Ne ulazim u raspravu ko je u pravu ili u krivu i ko na kakvu odstetu ima ili nema pravo.
    Postoje odvjetnici koji znaju kakav ugovor ima i kakve je odredbe ugovora o radu prekrsila.
    Jedino kaj novoj garnituri zamjeram kaj se toj spodobi nije urucio otkaz 11. ozujka. Jer svima je jasno da nije cista jer nemre biti cista.
    Al isto tak mi je jasno da je iza izborne skupstine bil glavni fokus na prvoj momcadi i da se stvari dovedu u normalu. Ocito je procjena bila da dodatni potresi nebi donesli nist korisnoga.
    Kucka je dobila vritnjak i to je jedino bitno.
  • Jos-Optimus
    711
    A tko su stručni ljudi da to procjene, ako ne odvjetničko društvo? Ali tebi ni to nije dovoljno, jer u tom slučaju to društvo to sigurno radi jer imaju interesa da bude parnica. Ti si sam iz ničega zaključio da je odluka možda donesena emocijom, a ne razumom i pričaš o nekoj šteti. Baš tražiš negativu iz ničeg...i ne odustaješ, nego kao bivol guraš.
  • austrijanac
    2.9k

    Tvoje komentare ne jer voliš bezobrazno propitkivat sve što se događa.

    No ovo mi je uletilo u vidokrug dok čitam ostale.
  • The Undertaker
    4.4k
    Imaš jedan moj originalni komentar i 10 reakcija uključujući i tvoju. Tko onda pila?

    Odgovor ostalima..

    Da, sve će se propitivati, barem što se mene tiče. To je jedini način koji ja znam da bi klub mogao napredovati.

    Edit: Nova vlast će donositi i dobre i loše odluke. Dobre ćemo pohvaliti a loše kritizirati. Argumentirano.
    I to je najbolje što im možemo pomoći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.