• Orc123
    7.8k
    znam, bez brige :lol:
  • San Lorenzo
    15.4k
    General, u moru zaslužnih, on je jedan od najzaslužnijih...i danas pojeo i Miereza i Matkovića.
  • Mihaljević
    9.8k
    Još jedna doktorska partija, premalo se piše o njemu, igrač sezone.
  • Medford Hernan
    170
    Sad čitam Ničotine ocjene i kaže bolji nego u svom prvom mandatu u Dinamu... Stvarno mi nije jasno kako imaju obraza uopće pisati o tome čovjeku na taj način.. Razumijem da se svi sjećamo Shaktara ili West Hama ali brate mili pa budite malo realni.
    Znači učestvovao u svim uspjesima europskim od 2018, Atalanta (čak i asist), Totenham, a da o prvom prezimljavanju ni ne govorim.
    Ostati će upamćen kao jedan od najboljih stranaca u dinamovoj povijesti ali glavno da se uvijek priča o Pjatovu i dodavanju Riceu.
    Theo velik si!
  • Maki2
    610
    Apropo Germanijakovih ocjena, pa sta je to? Nije mi jasno kako igrac mora odigrat i sta se mora desit da dobije 9 ili nedaj boze 9.5
  • Maki2
    610
    A reko bi jos da uzimaju 5 kao prosjecnu partiju pa da za ove ispod prosjeka daju 3.5 ili 4
  • Maki2
    610
    Al nikako ispod 5 ali ni iznas 8.5
  • Endeavour
    571
    Theo standardno igra za 8 od kad se vratio iz “mirovine”. Za mene legenda kluba i jedan od najboljih stopera koji su ikada nosili naš dres.

    Nadam se da ima u nogama barem još tri godine na vrhunskoj razini.
  • Medford Hernan
    170
    ocjene poslije utakmice su iz nekog drugog vremena kada si čekao SN bez da pogledaš tekmu pa bi novinar pisao onako kako njemu odgovara tj sve bi bilo vezano uz golove ili pogreške.
    U sportskim se sjećam jedino nakon Grasshopersa da je Cvitanović dobio 10 i to je pokojni Židak posebno naglasio kao nešto čarobno.
    Sada to i ovi biseri isto rade ali su druga vremena gdje se nogomet gleda na drugačiji način i to nema nikakvog smisla.
    Skrenuli smo sa teme pa da se vratim još jednom.
    Theo majstore, hvala ti za sve ove godine!
  • Sajla
    5.1k
    U sportskim se sjećam jedino nakon Grasshopersa da je Cvitanović dobio 10Medford Hernan

    evo i dokaza, natjerao si me da idem pogledati u novine jer sam ja zapamtio da je cijela momčad dobila desetke za tih 0:5 ;)
    IMG-20240523-000946.jpg
  • Medford Hernan
    170
    zabio tri komada, izborio penal, isključenje i jedino nisam siguran jel i drugi jedanaesterac izborio.. nije malo
    Što se tiče Thea otkad se vratio barem ne moramo čitati proljeve od Olivarija i Krušelja koliko zarađuje jer je pristao na jedan od najnižih ugovora.
  • bongo
    842


    Mislim da su svi dobili desetke nakon petarde protiv Partizana
  • Sajla
    5.1k
    to sam i ja pomislio jer mi je ostalo u sjećanju da su jednom dali svima desetke, ali nije ni Partizan. ne mogu naći koja je to utakmica, a možda me i sjećanje vara.
    IMG-20240523-091311.jpg
  • Droljo
    8k
    Vrijeme ugodno, teren odličan. 30.07. ako se ne varam. Ja na starom sjeveru. Na jugu navijanje vodi šaka sa srednjaka.. romantika
  • Blueshadow86
    1.6k
    Prvi sam koji je bio protiv dolaska Theophilea. Jako sam bio skeptičan i razočaran što vraćamo igrača koji ima 34 godine i kojemu nismo produžili ugovor nakon što mu je istekao prošle sezone. Mislio sam da je sve to s razlogom, ali gadno se prevarih i drago mi je zbog toga.
    Jeza me hvata, a i stres na poteze i igre koje su nam priuštili tada standardni stoperski par B. Šutalo - Perić, koji valjda zajedno imaju jednu zdravu nogu. Theophile kada je došao, obrana nam se skroz stabilizirala, učvrstila i nije više djelovala kaotično kao prije. Svaka čast svima, ali jedan je od najzaslužnijih za osvajanje duple krune.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment