• Mali Zeus
    10.4k
    Tu se spominje nekakvo povjerenstvo koje je otvorilo ponude za završetak Maksimira štogod to bilo. Jednom rječju ništa konkretno nego nekakva pričica za zabaviti javnost koja je na kraju i propala, što ni najmanje ne čudi.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    GradNino Bule

    znam!
    zato i pitam...

    zašto se u kranjčevićevu, koja realno uopće nije prioriet, može uložiti 20-30 milijuna eura i to nije nikakav problem, a maksimir mora bii 0 eura gradskog novca?

    meni je to suludo razmišljanje!
  • Nolifer
    7k
    cijela zavrzlama s Crkvom oko zemljišta u MaksimiruBosskovitz

    Kakva zavrzlama? Jedina zavrzlama koja je ta, da su odavno bageri trebali bit na Savici i početi graditi Stepinčevu Crkvu, jer neobično je da toga još nema. A rade se normalno ostale zgrade i betoniraju se livade. Nadam se da će bit pristojan ovaj put i da neće stvarati nove probleme oko izgradnje iste, kao što je to radio nekad...
  • mali M
    3.9k
    eto i to.. ovo sam samo odgovarao Bossu da mi je kao navijaču nebitan argument jer i da pomaknu jednu ciglu na krančevićevoj za 10cm već je napravio više od prethodnika, a zapravo ništa nije napravljeno još.

    nego te ispravlja oko cinjenicnih stvari sta je dosad obavljeno i sta je u procesuNino Bule

    ponavljam, nisu još ni obukli mandure, a kamoli pomaknuli ciglu. To što su okrenuli dva telefonska broja i stavili parafe na mrtvo slovo na papiru nakon što su već 3 ili 4 puta pomaknuli rok početka radova, meni ne uljeva sigurnost. Ponavljam, imam pravo bit skeptičan dok ne vidim početak radova, a i tada imam pravo biti skeptičan jer imamo dovoljno "mrtvih" zgrada koje su započete gradnjom ili obnovom i nikad završene jer je vlast izgubila interes u procesu (ili dobila neki drugi interes)...
    I svejedno naglašavam da se ko naivna sobarica veselim tom stadionu ko i vi i uvijek će mi prevladati osjećaj radosti kad pomislim da ćemo uskoro imati novi stadion. Ali kad pričamo ovako argumentirano, zbilja ne vidim temeljem čega bi imao pretjeranu euforiju.. Lagana skepsa i bok...
  • The Undertaker
    4.4k
    ovo sam samo odgovarao Bossu da mi je kao navijaču nebitan argument jer i da pomaknu jednu ciglu na krančevićevoj za 10cm već je napravio više od prethodnika, a zapravo ništa nije napravljeno još.mali M

    Ma razumijem, sve pet. Ali vidiš da su novinari počeli uzimati Zonu kao relevantan izvor podataka pa čisto neka stoji točna informacija...
  • Plavi-9
    464
    Neke stvari se jesu pokrenule ali mislim da zaboravljamo da je čovjek o kojem dosta toga ovisi- Tomislav Tomašević. To je zastrašujuća činjenica. On i ljudi oko njega nisu sposobni privest kraju daleko jednostavnije stvari a kamo li Kranjčevićevu i novi Maksimir.
  • mali M
    3.9k
    Ma razumijem, sve pet. Ali vidiš da su novinari počeli uzimati Zonu kao relevantan izvor podataka pa čisto neka stoji točna informacija...The Undertaker

    slažem se i zato ponavljam da se radujem ko nikad stadionu, ali moje 30godišnje čekanje i življenje na obećanjima stadiona me čine samo malo opreznijim. Ako ikome vjerujem da će napraviti sve što je moguće oko ovog stadiona to nije ni TT ni vlada ni Crkva, nego ljudi koje smo odabrali u Dinamo. Zbilja imam ogromno povjerenje da će napraviti sve što je u njihovim moćima za Dinamo...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Neke stvari se jesu pokrenule ali mislim da zaboravljamo da je čovjek o kojem dosta toga ovisi- Tomislav Tomašević.Plavi-9

    To bi bila istina da je on taj koji provodi postupak javne nabave, a nije.
  • Bosskovitz
    8.2k
    Kakva zavrzlama?Nolifer

    Doslovno su ispisane stranice ove teme o tome, nemam namjeru ponavljati vise puta objasnjeno.



    A gle, politiku na stranu, ako i bude tako - napravljen stadion u 5 godina i drugi stadion u procesu vs apsolutno ništa u 20 godina - to je ogroman pomak. Ne moze se izraziti u postocima iskljucivo zato kaj ne mozes mnoziti nulu.
  • Plavi-9
    464
    tko je naručitelj/investitor ?
  • Nino Bule
    12k
    To što su okrenuli dva telefonska broja i stavili parafe na mrtvo slovo na papirumali M

    Divno, krasno, mislim da si svoju poantu kao i mnogi drugi bar jedno 10 puta ponovio, ne vidim smisao dalje peglat o tome kako su ti neki ,nama drugima bitni koraci, tebi nebitni, sigurno ce se ovdje pisat i o raspisanom i dovrsenom natjecaju za idejno rjesenje kranjce, uskoro dovrsenom glavnom projektu, itd. Ako te to ne interesira izbjegnes temu i to je to.
  • Nolifer
    7k
    Doslovno su ispisane stranice ove teme o tome, nemam namjeru ponavljati vise puta objasnjenoBosskovitz

    Niti ja, samo kažem onako kako je.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪Mali Zeus tko je naručitelj/investitor ?Plavi-9

    Pa naručitelj naručuje posao, kako sama riječ govori. Nije da Tomašević sjedi u uredu i osobno to sve provodi. Al nema veze, bezvezna rasprava, problem je kaj neki ne mogu staviti svoje ideološka uvjerenja sa strane.
  • Plavi-9
    464
    ne može on "naručiti" posao i maknuti se iz svega kao da to ne postoji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.