• Jos-Optimus
    2.2k
    Da...a i realno olakšava prodaju Bulata, puštanje Halilovića...s tim da je Šunjić razina iznad, ono što trebamo
  • Droljo
    8.2k
    Sredina Šunjić - Rog, Bulat izgleda i više nego dobro za HNL kada treba odmoriti glavne vedete.Izet Hajrović
    Ako rog ne bude glavna vedeta znači da je ozljeđen te nemre niti hnl igrati...
  • Olmic
    3.7k
    umro mu je stari nedavno i zeli se vratit doma, ali svi znamo tko mu je zena i kaj ona hoce
  • Paggini
    21.3k
    Šunjić mi je ostavio veliki žal u srcu kad je otišao, mogao je toliko toga još dati za Dinamo, a obožavao sam ga gledati.

    Ako se vrati, to je prejeben potez i za njega, a vjerujem i za nas.
  • don
    5.7k
    u najboljim igračkim godinama, besplatan, nema veliku plaću... Ne znam zašto ne probati dovest kad rizik apsolutno ne postoji a možemo jako puno dobit.
  • Orc123
    8.1k
    Nisam ga gledao ove sezone pa ne mogu reci.... U Herthi je bio slab, to sam ga gledao... suma sumarum, bio bi dobar rotacijski igrac, korisniji od Halila jer igraca takvog tipa nemamo.
    Edit: naravno ako je spreman igrati za cca 400tis eura jer je u Engleskoj imao puno vise! Ni slucajno davati neke basnoslovne cifre.
  • Nino Bule
    13.8k
    nema veliku plaću...don

    ? Odakle ti ova informacija, covjek u engleskoj ima 1.3 mil eura, pitanje je kakve ce ponude iz turske, arabije, i te egzotike imat
  • marcio amoroso
    36.6k
    Šunjić je realno igrač kakvog nemamo u kadru i ja bi pozdravio njegov dolazak. Koliko je realno ne znam, koliko mi boljeg igrača od njega možemo dovesti također ne znam.

    U svakom slučaju je plus što mu ne treba neka velika prilagodba i što je domaći dečko.
  • rioda
    4.8k
    Ako mu ponudiš 400 vjerojatno će se uvrijediti i neće ni odgovoriti na ponudu :grin:
  • Orc123
    8.1k
    pa nek se uvrijedi, i nek ide u Aziji po pare. Igrac iz 2. Engleske lige, koji prakticno nakon odlaska iz Dinama nije igrao prvoligaski nogomet osim nesto u Herthi gdje je bio jako los. Kolko bi mu Dinamo trebao dati? 800tis....? Napisao sam 400tis cca ...vise od pola milje ne moze dobiti da se postavi na trepavice. U osrednjim klubovima lige 5 igraci dobivaju od 300tis na vise.....koji klub iz lige 5 ce ga uzeti? Nizi jedan drugi klub u HR mu ne moze ponuditi vise od 300-400tis....
  • mali M
    5.2k
    pa ako imamo kategorije plaća, sigurno ne spada u top kategoriju plaća jer je to rezervirano za najbolje igrače kluba i reprezentativce, ali u b kategoriju sigurno spada. Treba sa njim sjest, realno popričati, sada imamo stvarno jake i stabilne pojedince i profiće u klubu i probat dogovoriti. Nitko ne kaže da za godinu dana nemože dobiti povećanje ako se nenormalno podigne u formi ili ga repka pozove (što opet znači da se digao u formi) i proigra... ja bi samo igrače upućivao da se zagledaju u slučaj Oršić, Livi, Šutalo... Dinamo može ponuditi dobru razinu plaće i nogometa u omjeru prije nekog iskoraka. Pogotovo kada više nemamo sramotu u upravljanju. Uglavnom, nije da bi došao na minimalac u klub, nego bi trebao pristati na tipa 500-600tis eura godišnje (na prvu ruku).. Neš ti, trebat će mu dvije godine za milju eura, propast će...
  • Droljo
    8.2k
    Ponuditi mu do 400k i 30% od transfera pa nek odigra sezonu dvije za pamćenje i ode van za 3-4 milje opet. win-win.
    Ovo je jedna od opcija. Ima ih tisuće...
  • rioda
    4.8k
    Ne znam jeste li svjesni da otprilike toliko zarađuje Špikić.
  • CastAway1986
    1.5k
    Svakako sam za Ivana Šunjica posto u ekipi igrača takvog profila nemamo Sučić je premekan a u cijeloj ligi jedino mu može parirati Selahi
  • don
    5.7k
    Odakle ti ova informacija, covjek u engleskoj ima 1.3 mil eura, pitanje je kakve ce ponude iz turske, arabije, i te egzotike imatNino Bule

    "a budući da sada ima čiste papire te da njegova primanja ne bi trebala raditi probleme novom/starom prvaku Hrvatske, ne bi bilo nikakvo iznenađenje da se ovaj pouzdani defenzivni vezni vrati u Maksimir."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions