• Agramer86
    263
    Koliko god mi je draga Loksa mislim da je za HR nogomet bolje da mađaroni igraju europu jer ipak neće rasprodat cijelu ekipu i imat će više šanse bar u prvom i drugom pretkolu. Samo kaj mi se gade...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Još od onog gola na Maksimiru pratim tog malog Matkovića, dečko je mlad, brz, tehnički jak, visok, ne vidim kako neće postati dobar i ozbiljan igrač ako već sada pokazuje kvalitetu i da sam na mjestu Marića pokucao bi Boti na vrata.

    Čisto financijski gledano nas ako Bog još malo pogleda i odemo u 4.pretkolo i ako se Danijeva klauzula aktivira ( gdje imamo 6.1m€ osigurano) ne bi mi bilo žao istovariti 5 pa i 6m za Matkovića.

    Možda sam lud ali eto takvog dečka koji bi golobrad mogao kod nas igrati Europu i ako nastavi ovako igrati vrijednost mu skače instantno na 15m€. Naravno da se može desiti neka ozljeda pa si posran sezonu kao u skučaju stojketa ali eto...

    Mislim da je deda prije koji mjesec napisao da su njegovi hajdukovci ali ni tu ne vidim problem, lijepo se sjesti s njim i pokazati mu primjer Baturine i Petka pa nek se misli.
  • DrawTube
    3.6k
    Nema boljeg načina za doći podržati Osijek nego vikati Jebem te Rijeko po 6. put ovu tekmu
  • Ivdzo11
    3.4k
    Kako je Mierez ispracen kao da mu je posljednji nastup na Pampasu :grin:
  • San Lorenzo
    12.7k
    Mišković prodaje i Sopića na ljeto lolllPaggini

    Kolika mu je odštetna klauzula? :snicker:
  • Krizy
    38.4k
    I po sedmi put u posljednjih osam sezona u europskim pretkolima HNL.će predstavljati Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek.
    Baš te jedine sezone kada je drugo mjesto vodilo u kvalifikacije za Ligu prvaka i kada je išlo pet klubova, Lokomotiva je bila druga

    Evo tek vidim da su Globan i ekipa objavili slično, gotovo u istom trenutku smo napisali.
  • Medford Hernan
    138
    Matković je stvarno zanimljiv, jako motoričan i odlična ljevica.
    Bit će zanimljivo pratiti njegov razvoj.
    Nadam se samo da neće negdje u Italiju jer to je najgora moguća opcija za mlade igrače.
    Što se tiče Rijeke i Sopića izgleda da situacija nije idilična, iako realno cijelu sezonu a posebno proljeće igraju iznad svojih mogućnosti.
  • Petar86
    638
    Mislim da su igraci i uprava trpjeli Sopica dok je imao rezultat ali sad kad su poceli gubiti vjv im je puna kapa njegovog do podne mrzim sebe, a od podne sve ostale
  • Hnlovac
    330
    Hajduka tu može predstavljati samo štakor
  • NORTE
    9.9k
    u posljednjih osam sezona u europskim pretkolima HNL.će predstavljati Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek.Krizy
    Bez mađarskih milijuna nigdje ih ne bi bilo.
    Slično vrijedi i za Rijeku.

    Činjenice. Ništa drugo.
  • miro
    3.5k
    Ne događa se tako često, ali ove godine poredak u ligi jednak poretku po gol razlici
  • mali M
    4.1k
    Mislim da su igraci i uprava trpjeli Sopica dok je imao rezultatPetar86

    Ahaaaa to je ona Osijekova škola sa Bjelicom? "samo" su drugi i finalisti kupa? Slažem se sa njihovom ljutnjom treba Sopića otjerati... Kakvi klaunovi vode naše klubove, a još mi je fascinantnije kad vidim da je nekima to logično... Kraj živog Dinama, drugi si i možda uzmeš kup, pojačaj se i lovi čim dalje europu da napraviš rejting i lakše ćeš raditi bolje prodaje i kupit nagrade od europe. Kako bi svi preskakali stepenice koje je Dinamo morao proć to je strašno... Nema instant klupskog uspjeha, klub koji to ne razumije niti ne zaslužuje biti prvak.
  • rioda
    3.5k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/hajdukov-poseban-poklon-maloci-igrao-sam-za-hajduk-i-jos-neke-klubove/2566422.aspx

    Hajduk Maloči poklonio uokviren dres s brojem 500 povodom njegovog jubilarnog nastupa. Baš lijepo :love:
  • Slush
    191
    Hajduk Maloči poklonio uokviren dres s brojem 500 povodom njegovog jubilarnog nastupa. Baš lijepo :love:rioda

    Ajmo zamislit obrnutu situaciju da Dinamo pokloni igracu Lokomotive Dinamov dres s brojem nastupa.
    Vec bi ovi sljedeci dan tugovani s juga trazili odstupanje iz hnl-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.