• Izet Hajrović
    1.2k
    Šutalo, Vidović, Kaneko i Emreli. Hvala na svemu i sretno u nastavku karijere. Živkoviću, nisi (još) za Dinamo, ajde na kaljenje negdje. Zagi, s razlogom si bio 3. golman i trebao bi to biti i sljedeće sezone. Kule i Brodić, svaka vam čast, ali treba nam ipak neko jače ime za poziciju drugog napadača. Mladosti naša, povedite nas u svijetlu budućnost. Ne bojim se odlaska Baturine, imamo mlade nade koje će ga zamijeniti. Majić imponira visinom, brzinom, tehnikom i driblingom iz mjesta, bit će od njega nešto.
  • Fonte
    4
    +10 iznad Rijeke. Nestvarno. :clap:
  • Nogo
    1.4k
    Super pobjeda i lagani power up pred Rijeku!

    Žao mi je Koščevića jer Emreli po ničemu nije zaslužio da igra. S druge strane Brodić i Kulen cijela tekma a moglo se drugačije izrotirati.

    Naša nova mladost super! Vrba bravo za gol! :up:

    Mislim da osim Roga i još par igrača nitko ne zaslužuje biti u prvih 11, a ni kao zamjena.
    Trebati će dobro provjetravanje svlačionice.
  • Dinaminjo
    569
    Emreli je u izlogu da se vidi kako nema posljedica
  • Rex Ramae
    2.5k
    ...al' sve se brzo okrenulo, Dinamo Zagreb opet šampion! :fire:
  • Zagi
    5.6k
    Šou program u komentarima :rofl:
    Bravo klinci!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dečki premalo pijete. Ovo je revijalna tekma.Sljeme

    Amen.

    Svaka čast liku na upadu a ovaj bulat Bože kakav jazavac

    DINAMO ZAGREB OPET ŠAMPION!!!!
  • Jaro
    5.9k
    Emreli u 12 nastupa HNLa ima 4 gola i 3 asista. I zato je zasluzio da nakon oporavka osjeti teren, dobije minute i pokaze eventualnom kupcu da je 100% zdrav. Klinci su dobili taman kolko su zasluzili i kako je i najavljeno - protiv Rudesa valjda jos koju min vise.
    Bez Emrelija, Kaneka i Vidovica (i to bas svaki u svom dijelu sezone imao prevage) nebi bilo ovog naslova pa bi pljujte kolko hocete...
  • Ijayi Atiemwen
    712
    Bez Emrelija, Kaneka i Vidovica (i to bas svaki u svom dijelu sezone imao prevage) nebi bilo ovog naslova pa bi pljujte kolko hocete...
    8m
    Jaro

    Prije bih ubacio Kulenovića nego Vidovića na tvoj popis.
  • Heisenberg1986
    145
    Takija bi ostavio za rotaciju za sljedeću sezonu, ali ne da bude prva opcija. Treba vidjet sta ce bit sa stojkovicem i kacavendom.
    Prodati na ljeto bulata, spikica, emrelija ako ima ikakvih kupaca za njih. Vidovic i kaneko produžiti posudbe, naći prvotimca desno krilo ako ćemo igrati 4 2 3 1 ili pravog napadača (ili 2 ako petko odlazi) ako ćemo igrati 3 5 2 i vratiti lovrena bi bile neke osnovne stvari da izgledamo ozbiljnije. Rile moze biti dodatni stoper, za beka vise nije.
    Jakir pitanje oce ikad postat trener, al ak uzme duplu krunu nece ga mjenjati sigurno.
    Rog bi trebao biti najveće pojačanje za sljedeću sezonu, uz sucica kojeg ocekujem na jos višoj razini i da počne dominirati terenom uz godinu više iskustva.
    Čeka nas vazno i zanimljivo ljeto kadrovski, ali nemamo tako lošu bazu kako se priča.
  • Jaro
    5.9k
    ma i Kule ima svoje zasluge, al ovu trojicu je netko iznad pljucnuo i "pokazao im izlazna vrata"
  • Jurki
    9.2k
    to ide mene. Kaj sam videl na svoje oci pol boxa je doslo na izlet.. nek se nitko ne najde uvređen.
    I ne koristim nikakve droge. Jbs takva sranja.. uzivaj u pobjedi
  • emilperska
    3.4k
    Jel mali Vrbancic to plakao kad je gol dao? :heart:
  • Mihaljević
    8.4k
    Veselio sam se ovoj tekmi više nego finalu kupa da vidim naše juniore u pogonu, nijedan nije bio loš, sad opušteno na Rujevici po dvostruku krunu i onda lagano čekanje Eura i ždrijeba PO CL.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Bravo za nastup klinaca i za pobjedu.

    @Paggini ti si učinio da mi se lice razvuče u osmijeh kad vidim glavu Kristijana Polovaneca. Teško mi je pronaći doseg ljudskog roda koji se može usporediti s tvojim djelom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.