Gvardiolova, pardon Leonova lopta :fire:

Bravo, Vrba. Nadam se da će mu Belupo biti ono što je Batiju Hajduk.
  • Paggini
    10.2k
    Ova utakmica ima sve, stefuljev ubacaj koji zavrsi u golu, grozota od igre al okrene se na 2:1, pa 2:2, pa ovaj adekporno dobije 2 zuta u 4 minute, pa dok dobiva crveni krene vatromet hahaha, HNL radostiPaggini

Da nadodamo i ulet lika bez ruke i gol u 93oj minuti hahah
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Buducnost je svijetla. Imamo bas bas top mlade igrace, Jakir par zanimljivih dodavanja, Majic zanimljiv dribling, Vrba top
  • NitkoBitan
    13.5k
    Majic i Jakirovic vise pokazali od Zivkovica i Sutala koji igraju cijelu tekmu :lol:
  • Orc123
    5.9k
    jel su tebi Jakirovici u rodu nest ili?
  • Doktor Kunić
    2.9k
    ↪Captain America jel su tebi Jakirovici u rodu nest ili?Orc123

Iiiijebem ti sto gromova! Dajte čovjeku pit!
  • FrenchMontana
    349
    Napokon je Scholes dobio pravu priliku!!! Zamjena za Baturinu ce bit samo da ga uvode polako.
  • Nemrem igra Dinamo
    1k
    11. HNL pobjeda u nizu :fire:
  • Ali
    2k
    Jeli ima netko koliko bodova smo uzeli ove sezone u "sudackoj nadoknadi" ?
  • Jaro
    6k
    Kod Vrbe se vidi da igra seniorski nogomet, pamakar u Dubravi.
  • Praskaton
    2k
    Neki novi klinci.Bitno ih je učiti pobjednickom mentalitetu.Lijepa je budućnost pred nama.

Ne pratim bas mlađe kategorije,znam decke po prezimenima jedino pa sam pomalo iznenađen.Pavic jako dobar,miran na lopti.
    Vrba pokazuje da je spreman na jednu sezonu prvoligaskog nogometa(lokosi posudba po meni idealno).

Odlicnih par dubinskih lopti,prvo Halilovic pa Jakir.
    Sve u svemu zanimljiva utakmica,lijepo je vidit emocije na terenu i tribinama i u nama bodovno beznacajnoj al za indentitet kluba bitnoj utakmici
  • BBBaranja
    2.1k

Ali je to nažalost jedino što on ima za neki ozbiljniji nogomet,odlazak na otok bio bi mu pun pogodak za nastavak karijere..
  • hardek
    1.8k
    Majic je jako zanimljiv. Izgleda dosta fizički dominantno za svoje godine. Sljedeće godine posudba obavezno.

Pavić je u tih par situacija imao neka zanimljiva riješenja. Inače prvi put da ga gledam, nažalost zbog Jakira nedovoljno minuta danas.

Jakir jr. odličan za dečka koji je napunio 16 prije 4 mjeseca.

Vrba MORA dobiti 90 minuta protiv Rudeša. Iznenadio me čvrstinom u duelu. Ovako kad ga vidiš izgleda mlohavo na prvu ali ugodno sam iznenađen. Vidi se da se susreo sa seniorskim nogometom.

Jako mi je žao što Koščević kao prvi strijelac juniora nije dobio minute umjesto Emrelija. Mislim da ta činjenica dovoljno govori da ga sportska struka očito ne rejta dovoljno visoko.