• Orc123
    5.5k
    bosko je danas odigrao sto tocno vrijedno spomena? E put obrana ispala i zahvaljujući Zagorcu gubimo samo 1:0....
  • Jurki
    9.2k
    Koja je ovo picka materina od navijanja? Pol boksa samo otvara usta.
    Ajdeeeee..
    Ocekival sam da se bu tribina zrusila kad ono kurcina kamilica.
  • Fidelio1986
    3
    Sada sam vidio.
    Mislio sam na asistencije u ubačaje, On je pokazao da gol ne može dati, odnosno trebam mu 4-5 zicera da zab8je 1 gol.
  • miro
    3.3k
    Dajte ljudi, kog boli ona stvar za rezultat. Ova ekipa nije valjda 2 treninga odradila u ovom sastavu, a tu i nema igrača za prvih 11 osim Roga i Perkovića. Šakota mi se svidio s druge strane, kuži nogomet i vidi se da grize, da dokaže da je i on mogao bito kod nas u rotaciji. Kaneko je meni lošiji od Špike, ali se slažem da su i jedan i drugi backup u Dinamu kakvog želimo gledat.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Ako je Hoxhi sve oprosteno i ako je zasluzio svojih 1mil koliko je placen, onim golom na Rujevici, onda Kaneku svi trebamo ljubiti noge i reci da 1mil nije nikakva cijena za njega.
    Izvukao nas je vise puta od Hoxhe, i bio najbolji igrac druge polovice jesenskog dijela prvenstva.

    Trenutno su i jedan i drugi ispod razine dinama. Jedan je pokazao da moze biti itekako koristan i opasan. Drugi je dokazao da ce srusiti rekorde na koliko travnjaka se uspio poskliznuti kod udarca.

    Da li trebamo 'cekati' obojicu da prorade i proigraju i da budu na razini? Ne znam. Nadam se da ce nasa struka dobro prevagnuti i odluciti sto s njima.
  • Zagi
    5.6k
    Btw , Rog dobar.
  • Nemrem igra Dinamo
    976

    S trenutačnom formom apsolutno.
    Ipak, biram njega umjesto Špike za rotirku.
    Nadam se novom krilu na ljeto, tj. krilima (i lijevo i desno)...
  • Orc123
    5.5k
    u potpunosti se slazem....
  • Fidelio1986
    3

    Očekuj Pjacu i to je vrh vrhova za nas kakve stručnjake imamo u klubu.
    Neka me demantiraju.
  • Fidelio1986
    3
    A joj zaboravio sam Emrelija. Vraćaj Kaneka i Špikića. :smile:
  • Paggini
    8.6k
    vrh vrhova za nas kakve stručnjake imamo u klubu.Fidelio1986

    Tko su ti strucnjaci u klubu na koje se referiraš da im je vrhunac dovodenje pjace? :chin:
  • Jos-Optimus
    485
    za tog Biuka sam imao osjecaj da bi bio brutalan da je bio kod nas, a možda bi samo bio novi Rukavina.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    ali kaneko je jeftiniji i to je kljucna razlika.cibona

    I ako ništa drugo u ovih nekoliko mjeseci koliko je tu je imao sigurno 5-6 sjajno odigranih tekmi i svojim golovima i asistencijama donio važne bodove, a Špika koji je tu već 3 godine, evo ja se stvarno ne sjećam njegovih 5-6 dobrih tekmi, može li netko nabrojati ako se sjeća? Ni jedan ni drugi nisu za prvih 11 trenutno, rekao sam već prije da je Kadzior imao statistiku koja je njima dvojici san. Ako se Špikića tolerira već 3 godine i svaki put kad odigra malo bolju tekmu krenu nadanja da je to onaj "pravi" Špikić kojeg smo čekali, zakaj se i Kaneku ne da prilika još do zime? Već vidim da ako opet zabije neki bitni gol ili asistira da će opet biti naš "mali samuraj" i da ga nitko neće nazivati panjem.

    Inače ne gledam tekmu nego pratim preko radija, veli komentator da je Kaneko bio jedan od boljih u prvom poluvremenu, a ovdje komentari kao da je skrivio gol ili dobio crveni. Kome vjerovati pitanje je sada...
  • Banana 2
    472
    Došli juniori na školski izlet. Iskopali smo i Emrelija iz mrtvih prije njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.