• Jos-Optimus
    854
    kakve stručnjake imamo? Koji je točno tvoj problem?
  • Filip 91
    580
    Brodaaaaa
  • Praskaton
    2k
    Apsolutno nevidljiv i meni najlosiji prvo pol i sad iz nicega.Klasicni Brodic
  • Marley
    1.2k
    ja obozavam tvoje postove, o b o z a v a m :lol: :lol: :lol:
    Nije samo sto se vecinom slazem sa napisanim, nego se i dobro nasmijem :lol: :strong:
  • Peškaman
    3k
    Kulena i Brodića kao rotaciju imat je ekstra,ljudi koliko god loše odigraju ,uvijek se nađu u 16m kad treba.
    Bravo Broda!
  • Paggini
    10.8k
    A vid brodića debelog
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k

    Javi se u klub da im objasniš kak to ide...
  • Filip 91
    580
    Laganini preokret...
  • Tongo Doumbia
    3k
    O Brodiću sam dovoljno pisao. Dok su se brojni tu rugali, jednom sam prijatelju, ujedno i kolegi forumašu, objasnio da je bolje imati tri puta jeftinijeg Drmića, od stvarnog Drmića, ali dobro, druga tema.

    Zanima me kada su to Dinamovi navijači odlučili pljuvati i srati po svome, dok je sve tuđe duplo bolje. Kaneko je naime dobrano zaštićen na temelju ničega, ali je zato Špikić mrtvac kojeg se mora udariti nogom u pakšu čim prije.

    Surova realnost je da niti jedan ni drugi nisu za Dinamo, barem jak ili konkurentan Dinamo u Europi. Ali Špikić je tu iz kvarta, pa se onda ajmo njemu izasrati po glavi....

    Svašta!
  • Fidelio1986
    3

    Moj problem je katstrofalna politika dovođenja igrača, totalno propali zadnji PR-vi. Dakle dovođenje potrganih, starih, hnl, i igrača koji ne mogu igrati vani.

    Moj problem je škola nogometa koja nam je propala.
    Moj problem je Vlatka Peras, Jakir i slični.
    Moj problem je ogroman pad Dinama.
    I moj je problem kad mi navijači Dinama postavljaju pitanja kao da smo vrhunski, a gaze nas Blakani, Paok, Sparte itd što je nebitno, bitno je da mi dobijamo jedan razlike hnl ekipe.
  • Fidelio1986
    3

    Odličan argument kolega, molio bi te da me zaobilaziš ubuduće. Hvala
  • Bernard
    397
    Bravo Broda, on i Kule fakat zahvalni igrači.
  • Jos-Optimus
    854
    znaci, novi ljudi vode klub par mjeseci, nisu nikog ni dovodili ni odvodili. Stabilizirali su klub, uzeli naslov, a ti pamet prosipaj nekom drugom. Idi si Mamicu pa vodite Nk Ljubuski
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Kaneko je naime dobrano zaštićen na temelju ničega, ali je zato Špikić mrtvac kojeg se mora udariti nogom u pakšu čim prije.Tongo Doumbia

    Kaneko nije "zaštićen" nego je situacija da nije niti godinu dana ovdje, a sa svojih nekoliko asistencija i golova je Dinamu donio važne bodove ( Betis, Varaždin, Astana, Rudeš, Slaven, također protiv tovara u prosincu ponajbolji na terenu) . Špika s druge strane, ništa protiv njega ali ponavljam, tri godine je već tu, nabroji mi njegovih 5 dobrih tekmi u kojima je donio važne bodove dinamu? Još jednom ću reći, trenutno nijedan ni drugi nisu za prvih 11.
  • Marley
    1.2k
    Sandro, Fran, to je to, bravo decki :strong: :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.