• DiddyGuela
    1.1k
    Ban me podsjeca na Magnus Jernemyr, forumas sa Sneta koji je zatrpavao hajdukovu temu slicnim upisima. :starstruck:
  • Krizy
    38k
    Posaljemo im Zivkovica i Cavlinu (kojeg logicno otkupimo) i win-win za sve.
    Njih 2 u paketu, jos laksa prilagodba, a s druge stranje brusenje talenta u dobrim rukama :strong:
    Georg Koch

    Da, da.
    Zato sam i naveo pozicije na kojima su, bar trenutno, tanki za sljedeću sezonu.
    Super prijedlog od @Mali dioničar :up:
  • Banana 2
    472
    Misliš da Živković treba igrati za Dinamo?Mali dioničar

    Mislim da je Živković trenutno elementarna nepogoda. Treba ga poslati na posudbu pri dnu HNL-a ili u Sloveniju. Vidjeti hoće li kroz par godina biti što od njega. Ako dođe neka ponuda iz MLS-a ovo ljeto odmah ga prodati.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ovo što sam ja gledao, džaba sva ulaganja u školu ako na prelasku iz juniora u seniore klub ne može osigurati igračima igranje u konkurentnom okruženju. A tu smo najtanji. Mariću je najveći prioritet to riješiti.
  • ShanKu
    403
    Ajmo im dat priliku ovog ljeta. Mislim normalno, da imamo svoja mišljenja i neke "savjete" našem klubu, svi mi želimo klubu najbolje.
    Ali eto, trenutno su u klubu potpuno novi stručni ljudi, koje smo odabrali mi i dajmo im mir, priliku i podršku, da stvore močni Dinamo za 2024/2025... ja im vjerujem ;)
  • mali M
    3.6k
    Rekao je lijepo prije par postova kako smo ga napokon počeli čuti što govori cijelo vrijeme i tu je krenulo spiralno nizbrdo!
    I dalje lupa istu retoriku... :lol:
  • Big Daddy
    218
    Luka+Marko+Mislav, uz ostatak cijele ekipe iz prvih 11 i napadamo Europu!
  • dinon7
    513
    Ukoliko krenemo iz 4.og pretkola što je sve izglednije,
    Neće biti opravdanja za loše odrađeni prijelazni rok. Prvi put ćemo znati koliko je sigurno love koja će se sliti u klub bez straha od mogućeg ispadanja u drugom ili trećem pretkolu.
    To je velika stvar za naš klub i za daljnje planiranje transfera, budžeta Itd Itd.
    U tom slučaju uistinu očekujem čistku u našim redovima (Bočkaj, Šutalo, Peric, Spikic, Emreli, Moha, Halilović, Jurić) i dovođenje 3,4 igrača koji su na višoj razini od ovih koje imamo.
  • Facke
    2.3k
    Lepe je bile sejnati da bi Modric mogel dojti. Zgleda da nist od toga.
  • Jurki
    9.2k
    prije se za nastavak lupanja po istome nakon kaj se podrobno sve pojasni i objasni.. dobival ban za trolanje..
    good old times (malo offtopic jbg).
  • Banana 2
    472
    Spominjalo se uzimanje klinaca prije nego što eksplodiraju pa je u tom kontekstu danas izašla zanimljiva vijest da Hajdukov junior Luka Hodak za 300k izgledno prelazi u Loksu. Nisam ga puno gledao, ali vidio sam ga u nekoliko navrata prvenstveno za repku i bio je jako dojmljiv. To je jako dobar transfer, ali nisam siguran koji je Hajduku vrag da ga otpisuju.
  • Brusa
    851
    treba love, bilo kakve, prazna blagajna izgleda
  • Banana 2
    472
    Priča je da mali želi seniorske minute i bio je razočaran što je ostao na klupi za juniore protiv Dinama nakon što je nekoliko dana prije bio na klupi za seniore. Kao dojam je da se klub prema njemu odnosi shizofreno i želi van, ali meni nije jasno kako to toga dolazi i zašto ga Hajduk ne bi gurao već sada u seniore? Nije da imaju ne znam kakvih opcija na bekovima.
  • Zagi
    5.6k
    Možda nije otpis u pitanju nego slučaj Ante Crnac.Tom godištu su naši dali 7-8 ugovora pa je tako sigurno jedan ponuđen i Crncu.Laik je mogao vidjeti da je Ante jedan od najtalentiranijih igrača tamo.

    Ali kada pogledaš situaciju iz njegove perspektive, Menalo i Špikić u prvoj. Šaranić je projekt ispred njega i kada bi on došao na red?

    Crnac je vjerovao u sebe , odbio sigurnost našeg ugovora i već se prodao iz Slavena van.

    Ovom malom je slična situcija sa Mufijem i Sigurom.
  • Banana 2
    472
    Pa to i djeluje kao navodna pozadina po Germanijakovom članku, ali to onda istovremeno znači da ga Hajduk "otpisuje" jer mu nisu u stanju garantirati barem priliku u rotaciji. Meni nije jasno zašto bi oni Sigura i dalje gurali na desnom beku, osobno bih radije gurao Hodaka pored Mufija. Sigura treba gurati u vezi.

    Na kraju će prodati mladog reprezentativca za kikiriki, a dovesti nekog polovnog desnog beka za rotaciju. To je suludo, iako se uklapa u njihov MO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.