• Sibirski plavac
    1.4k
    Trenutno je forma i jednom i drugom slaba, odnosno nikakva. No, Kaneko je ako ništa drugo imao svojih 5-6 dobrih tekmi di je donio važne bodove,a Špikić koji je tu već 3 godine ja iskreno ne mogu se sjetiti njegovih 5-6 tekmi di je bio prevaga za bodove. Nijedan ni drugi trenutno ne pokazuju ono što bih očekivao od desnog krila Dinama (npr. Kadzior,inače meni jedan od dražih stranaca u Dinamu je imao statistiku koju ova dvojica trenutno mogu samo sanjati). Svakako na ljeto se mora na tu poziciju dovest ozbiljno ime (tzv. kapitalac), a Taki i Špika nek se hrvaju za ulogu zamjenskog krila koje mijenja kapitalca kad je dotični umoran ili kad je tekma pri kraju i rezultatski gotova.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Kakva predstava antinogometa. Onaj prekrsaj na RPG-u ispred pomocnog suca je dokaz “kvalitete” Hr. suca
  • Mihaljević
    8.4k
    Dobro je jedino što nisu primili gol zbog pravila gola u gostima, ako ga uspijemo zabit tamo praktično smo osvojili kup. Žalosti me najviše od svega da se vidi da je ekipa jako ograničena, sa ovim rosterom nažalost EL/KL je realnost.
  • IceMan
    1.6k
    Nadam se da ga kalkuliranje i previše raspekta prema protivniku neće koštat kupa.

    10 utakmica igraš odlično s 2 napadača i danas opet nekaj drugo pokušavaš…


    Al dobro, tek je prvo poluvrijeme.
  • Efes Pilsen
    7k
    bas zato smo danas ovako izgledali :lol: Svaki put kad Jakir ima prostora za kalkulacije to izgleda sterilno. Po stativa na svakoj strani, na isti gol i to je manje - vise to. Iskreno sam ocekivao puno vise s nase strane jer bi nam pritisak sada trebao bit osjetno manji, a dobio sam zamjene u 88. minuti. Naivno od mene.
  • dzg717
    960
    Zadnjih nekoliko utakmica Petko opet jako slab, onak gol iz slobodnjaka je prakticki jedina stvar..
  • Ivan0302
    276
    slažem se donekle sa tobom, ali rijeka nas je razbila prvo poluvrijeme zadnju utakmicu na Rujevicu jer smo igrali 3 5 2 i falio nam je igrač u sredini i tu su nas ubijali. Po meni malo više htjenja, agresije i da su Kulenović i Rog ranije ušli. Ali nadam se da dobro će se odmoriti svi i da za vikend neće trebati 6 7 njih koji su danas igrali.
  • reziser
    6.5k
    Od tekme jedni veliko ništa...igrali i jedni i drugi da ne prime gol.
    Očaj
  • Captain America
    14.6k
    Očekivan rasplet utakmice kad se uzme u obzir emotivno pražnjenje zadnjih dana i da je ovo danas samo prvo poluvrijeme. Šteta jedino zbog prestanka niza pobjeda, ali ovaj vikend je već prilika za početak novoga :cool:
  • Maki2
    492
    Dosta dobar rezultat. Ako se uzme u obzir da su prije par dana svi igrali i jos se kasnije proveselili u Sokolu siguran sam u osvajanje kupa.
  • Sixthway
    277
    Cijelu sezonu igramo zakurac , ovo je samo preslika cijele sezone. Naši najlošiji igrači bili bi nositelji igre u bilo kojem drugom klubu u hrvatskoj ali u dinamu im nejde . Svaki igrač imao je neki bljesak kao Kaneko pa onda pad. Teško mogu reći da je ijedan igrač bio konstantan u formi.
  • Filip 91
    577
    Igrali smo opreznije zbog pravila gola u gostima. U uzvratu će to pravilo biti potencijalno naše 'oružje'
  • Jaro
    5.9k
    Ova tekma je pokazala par stvari:
    1. Onaj ko je odlucio da se finale igra na 2 utakmice, pa jos i gol u gostima mora dobiti zabranu rada u sportu dozivotno, sa bar 3 generavije potomstva
    2. Nasi suci su trube zesce, samodopadne neznalice
    3. Nasi treneri su po defaultu bezmude kukavice
    4. Nit Jakirovic, nit dio momcadi nije ni blizu razine LP, a mozda ni EL
    5. Ova momcad Rijeke je zivjela na rezultatima "na silu", slabosti protivnika i jedna od precjenjenijih momcadi u povijesti HNLa
  • Paggini
    8.5k
    A je me smorila utakmica, bar sam pokisnuo pa mi je to bilo zanimljivo.

    RPG manijak
  • Rex Ramae
    2.5k
    Igra je bila kao i piva na stadionu.

    Loša.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.