• hardek
    1.5k
    Najgora utakmica koju sam pogledao ove sezone
  • don
    2.3k
    sta ste svi koji k u depresiji? dobar rezultat za nas jer gol u gostima vrijedi i kod bilo kakvog izjednacenog rezultata osim 0-0, mi prolazimo.

    očekivano teška utakmica.

    AJMO PLAVI!!
  • Sixthway
    277
    spikic ima loš zadnji pas ,tj najlošiji ikad koje su moje oči vidjele
  • Krizy
    38k
    Selahija nisam vidio cijelu utakmicu, a opet su nam vezni red pojeli ko prosli putPetar86

    Nepisano pravilo: kad ne vidiš zadnjeg veznog, znači da radi dobar posao :grin:
  • Ero
    942
    Ne znam da smo ijedan derbi odigrali dobro ove sezone, sve nešto na individualnu kvalitetu. Da igramo imalo pristojan nogomet rekao bih da je rezultat dobar, zbog pravila u gostima, a ovako nisam nikako optimističan.
  • Infinity
    15.3k
    Jesmo li stvorili priliku?
  • seljak86
    2.4k
    Kaj ozbiljno vrijedi to sranje od pravila?
  • striko
    1.2k
    Da Rog ne može dobiti više minuta u ovakvoj utakmici je apsurd.
  • don
    2.3k
    jesmo par šuteva u prvom poluvremenu. Ali nije ni Rijeka ništa više.


    Kaj ozbiljno vrijedi to sranje od pravila?seljak86

    da, i zapravo ovo je jako dobar rezultat za nas.
  • ElektricnaInfluencija
    215
    pa kaj si očekivao? U Hrvatskoj si
  • GaijiZG
    722
    Taoci smo osvajanja lige. Trpit će se Jakira do kraja godine kad ćemo se osramotit u LP ili odigrat lošu skupinu EL, i kaskat par bodova za Rijekom/Hajdukom iduće sezone.
  • Markelo
    2.5k
    S ovakvom glupom koncepcijom finala kupa, nisam ni očekivao drugačiju prvu utakmicu od ove. Intenzitet na razini prijateljskog dvoboja
  • BBBaranja
    2k
    Oba trenera su danas imale ideju ne primiti gol..utakmica užasna,sudac kriminalan,jebalo ih finale kupa na dvije tekme..
  • San Lorenzo
    12.1k
    Razlika između ove i ostalih utakmica ovog proljeća je ta da danas nije bilo bljeska pojedinca, pa da na tu foru pobjedimo.
    Petković odigrao kao u Osijeku prije dva mjeseca, a Jakirović debelo zakasnio sa zamjenama.
  • Dzoni
    160
    Pravilo gola u gostima je i usmjerilo po meni utakmicu u kamilicu, nadam se da ce HNS iz ovog nauciti i vratiti finale na 1 utakmicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.