• Orc123
    5.5k
    Previse tezimo atrakciji kad dođemo u zadnju protivnicku trecinu...
  • Nolifer
    6.9k
    Nemojte skakat :lol:

    Jer ovi viču: tko ne skače Dinamovac je..
  • Facke
    2.2k
    Slabe prve poluvreme. Al kad vidim da Rijeka v nekim situacijama stoji s 6 igraca v zajne linije onda se pitam cemu te. Dovolnje su dobri da igraju prema napred. A njimi se na kontre igra.
  • Nolifer
    6.9k


    Po meni isto slabo, ni bu ni ba. Osim pokušaja Hoxhe, ništa drugo vrijedno spomena. Treba vratit u 352 i proradit će sa dve špice
  • Orc123
    5.5k
    Volio bi vidjet Roga umjesto Sucica jer mi nekako Sucic vec par utakmica u padu....ne donosi agresiju, nema okomitih lopti koje bi otvorile igru....mislim da nam treba agresije i Rog ima to sve u sebi....
    Ali nismo losi kao sto smo bili u Rijeci....
  • hardek
    1.5k
    Nismo ni loši ni dobri eto. Već viđeno toliko puta da u formaciji sa 1 napadačem nemamo dovoljno igrača u 16 jer ni sam Petković ne napada dubinu. Ono što je zabrinjavajuće je posjed lopte na domaćem terenu od 47%.
  • Petar86
    611
    Klasicna sigurica, nazad nemoj primiti gore sta bude. Ako ovako nastave, mogu igrati jos 3 poluvremena nece pasti gol
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ne bi bilo loše napravit pokoju zamjenu,ali pitanje je koga izvesti a koga uvesti s obzirom da većina ekipe nije odigrala neki spektakl od prvog poluvremena...
  • Ludovic IX
    5.8k
    Hoxha je par puta zajebo baturinu. Umjesto da mu se otvara , on mu u krilo ide. Onda kad nije dodao petku je za izvadit na poluvremenu jer bi zabili tad gol 95%.. općenito, jako sporo igramo. Slabo se otvaramo
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ovi evidentno brane x i gol, mi smo ispuhani još od Varaždina.

    Pobjeda 1-0 je veliki Jackpot večeras. Petko morao u dvije tri situacije bolje i brže, standardno je težio magiji na 20 metara od gola. Ali odradi on to u drugom, ne sumnjam.
  • Mihaljević
    8.4k
    Svaka nam čast na naslovu, ali ovoj ekipi treba još jako puno igrača da bi bili konkurentni u Europi, posebno krilne pozicije, ovo je umiranje.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ne znam kak je na tv, al s tribine ovo je negledljivo, od Varaždina smo ko ispuhani balon.

    Petko evidentno ispuhan,nece nikom kruna s glave past da nije poceo tekmu. Špikić nadmašio sam sebe danas.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    baš to komentiram sa starim. Pa mi imamo HNL krila, jebo te. Ljudi su jako dobri back-upovi, daleko od toga, ali ne i prve opcije, barem ne za nekakav jak Dinamo.
  • Brusa
    840
    Bude to sve ok. Na rezultat se igra. Rijeka je impotentna.
  • hardek
    1.5k
    Baš si nekako razmišljam da sad kad smo osvojili naslov sam "progledao" koliko smo zapravo prosječni. Jako puno individualne kvalitete smo izgubili zadnje 2 sezone a ovi što su došli su uglavnom rotacijski igrači. Nebi bio Mariću u koži na ljeto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.