• NKDZ86
    505
    Sumnjam i da obitelj i prijatelji šute na gazi purgere kad svaki put zabiju gol jer cijela dvorana to pjeva tako da...
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Koliki je kapacitet sa skracenim teleskopima ako netko zna?tigric

    Ne znam koliki je puni kapacitet, ali mislim da je 5000 ljudi.

    Na službenoj stranici Futsala Dinama piše da je na prošlogodišnjoj zadnjoj utakmici finala bilo 5500 gledatelja.

    Na kraju najvažnije je da pobijedimo i da probamo rasprodat sve ulaznice i napravit još jednu nezaboravnu atmosferu u dvorani.

    Zovite ekipu i neodlučne jer sprema se pravo navijačko ludilo.
  • Mihael2305
    8
    Zadnjih 100 karata ostalo online!!
  • M77
    459
    Sumnjam i da obitelj i prijatelji šute na gazi purgere kad svaki put zabiju gol jer cijela dvorana to pjeva tako da...NKDZ86

    Naravno da ne šute haha, nemojmo biti smiješni...
  • seljak86
    2.4k
    Ne kužim kaj se čudite tovaru jer je tovar...?
  • dapintar
    50
    Online ulaznice za majstoricu su rasprodane!
    Zahvaljujemo se svim navijačima na kupnji ulaznice, a svi ostali koji niste uspjeli kupiti ulaznice preko sustava CoreEvent možete kupiti fizičke ulaznice u:
    Bad Blue Boys Fan Shop (Ilica 37)
    JET STAR (Trg Ivana Kukuljevića 5)
    CB Point (Trg Krešimira Ćosića 11)
  • Patak
    2.5k
    Jel im igra u majstorici Žilić koji je dobio crveni u zadnjoj minuti? Bio je posebno nervozan i prije tog crvenog.
  • BBBaranja
    2.1k

    Naravno da ne,kao i kapetan Kustura koji je skupio akumulirane žute kartone..
  • recikaj86
    157
    Ulaznica jos samo ima u Bbb fan shopu
  • Neki tip
    19.6k
    Prije cca sat vremena sam bio u shopu u Ilici, kupio ulaznicu, ima ih još, ali ne baš puno tak' da požurite, kupite za 7 eura svoju i doživite vjerojatno najbolju dvoransku atmosferu koju možete zamisliti, ako ste dinamovci, a na Zoni sigurno jeste. :)
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    očekivao sam više od tebe! kako to kupuješ kartu u zadnji čas? :joke:

    KAD ĆE TAJ PETAK !!!?
  • Papastrumf
    10.6k

    Nije znao hoce li ga zena pustiti buduci da izbiva stalno. Nemoj mu uzeti za zlo.
  • Paggini
    10.2k
    kako to kupuješ kartu u zadnji čas? :joke:Gražvydas Mikulėnas

    Ima nas još ovdje koji još nismo uzeli, daj bože da bude u shopu grupe poslije posla... :( :(
  • Mali Zeus
    10.5k
    Taman mi je došla polo majica Gradjanski.
  • CrouchTomislavgrad
    28
    Zna li netko hoće se ijedan teleskop spuštati, je li samo plavi van funkcije ili svi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.