• BBBaranja
    2.1k

    Jel poziv grupe/kluba za plave majice?
    Ili tvoj osobno?
  • Zagreb1992
    1.4k


    Dvorana sa teleskopima prima 6000 ljudi ...Na teleskopima je možda 2-3 reda u funkciji crvenim i plavim ostalo ništa...
  • Nino Bule
    12k
    Dakle sportska infrastruktura grada zagreba je novi benchmark za najgore u svijetu, nevjerovatno kakve mi dvorane i "stadione" imamo
  • Keyser Soze
    8.6k
    Mislim da Cibona sad ima oko 4000 mjesta bez teleskopa.
  • recikaj86
    157
    Neko pogledao story/pricu na drustvenim mrezama mozda? primjetio sam da teleskopi idu dosta nisko. Mozda ih bumo testirali sutra oce izdrzat najvatreniju atmosferu :lol:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Osim nefunkcionalnih teleskopa pretpostavljam da od proslogodisnjeg finala nisu uspjeli ni ventilaciju sredit? Investicija od par tisuca eura...
  • Dinamosaur
    1.1k
    nisu stigli(na Grad mislim). Bilo je vruće i večeras, a par stotina ljudi u dvorani
  • bongo
    689
    Bit će vruće, bit će pakleno!

    U mislima je našim samo pobjeda...
  • Mr Blue
    3.4k
    Nekakav post o nekakvoj politici je izbrisan. Opet ljubazno molim da se držite teme, a tema je: DANAS IGRA DINAMO!

    Najvažnije informacije oko utakmice pročitaj ovdje: Matchday info: Futsal Dinamo – Olmissum (20:15)

    WhatsApp-Slika-2024-05-13-u-15.53.42_781f8ef3.jpg

    Vrata se otvaraju u 18:45. Godišnjaci imaju svoj ulaz, no apeliram na svih da u dvoranu uđu čim prije moguće kako bi se izbjegli čepovi na ulazu! Ima hrane, ima cuge, DJ pušta hitove, vidimo se!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nakitit ću DJ-a ako pusti crna mi je u divojke kosa :lol:
    Vidimo se!
  • Mr Blue
    3.4k
    Dođi u 18:45, pa ćemo zajedno.
  • deda
    29.2k
    Svima koji dolaze danas u Draženov dom želimo skrenuti pozornost na tri važne stvari:

    1. Uđite što ranije u dvoranu i zauzmite svoja mjesta. Neka dvorana vrije već od zagrijavanja igrača!

    2. Ne ubacujte nikakve predmete na parket! Napravimo baš sve u našoj moći da pomognemo našim igračima da izbore pobjedu. Ubacivanje bilo kakvih predmeta, a pogotovo zalijevanje parketa pivom ne pridonosi tome, nego baš suprotno. Takvo ponašanje će imati ozbiljne posljedice!

    3. Kop će biti na crvenom sektoru ali jasno je da svi koji žele navijati ne stanu u jedan sektor. KOP MORA BITI CIJELA DVORANA! To što netko stoji na žutom, plavom ili zelenom sektoru ne znači da navija manje od onih u crvenom.

    HOĆEMO TITULU I OVE GODINE!

    - proglas Boysa

    Ja bih nadodao još jedno. Nemojte pušit jer to je ispod civilizacijske razine radit u dvorani.
  • Paggini
    10.1k
    Nemojte pušit jer to je ispod civilizacijske razine radit u dvorani.deda

    Jedino sto mi preostaje je ispusit kutiju cigareta u majicu od građanskog i onda udisati cijelu tekmu....
  • Fićo1986
    993
    Nepopularno misljenje za danasnju tekmu a i inace,uz sve apele i napomene da se ne bacaju predmeti i pive u teren, apsolutno sam za da se osoba koja je to napravila pošteno nalupa od strane ostalih...
  • bongo
    689


    Bilo je prethodnih tekmi i pedagoških šamara :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.