• Blueshadow86
    1k
    Uz svo dužno poštovanje tebi, ali ne daj Bože da ovako igramo zadnje 2 utakmice. Baturina da igra kojeg cijedi cijelu godinu? Bernauer, Vidović, Sučić, Ronael, Kulenović? Bilo bi ludo da njih stavi zadnje 2 utakmice koje nam apsolutno ništa ne znače, a i ne daj Bože da se netko i ozlijedi.
  • Paggini
    8.4k
    ovdje bi polovicu otpisali nakon prvih 15 minuta. U slučaju lošeg rezultata na forumu bi izbila histerija.Eduardo

    Forum struku ne racunam, mi cemo se ljutit ak igraju i ak ne igraju klinci
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Po mojem vidjenju stvari smatram da su moguce samo dvije opcije. Mijenjati cemo ga samo ako imamo nekakvo super jako trenersko ime gdje bi javnost i svi ostali imali odmah dojam ovo se nije smjelo propustiti unatoc tome sto je Jakir uzeo duplu krunu.
    A drugi scenarij po meni mnogo realniji,ostaviti ga da radi dalje iako nitko ne vidi svijetlu buducnost,cekanje prvog malo veceg kiksa i onda ide pedala
  • Zagi
    5.6k
    Za kaj se štedimo, kup? Svašta al ajd.
    Zamjeni Baturinu sa Vrbančićom, Maxa Cvetkom , Sučića Rogom, RPGa Živkovićem. Nije da nije ucrtano ali ajde.
    i Kuleta Brodićem/Ćutukom.
    Vidović ionak nebu startao u kupu.
  • Olmic
    2.8k
    a kog bi doveo Biscana? Daj mi reci tko ti garantira uspjeh u europi? Da dode Guardiola nemas garancije
  • Sibirski plavac
    1.4k
    BiscanaOlmic

    Pa zar opet? I dalje neki imaju potrebu spominjati trenera koji u Dinamu nije već skoro 8 mjeseci. Uvijek kad netko trenutnom treneru ne napiše 10 pohvala o njegovom vođenju ekipe nego neku manju kritiku, odmah se iz ladice vadi ime njegovog prethodnika. Jel može netko objasniti zašto? Pored raznih Peteva, Cvitanovića, Jovičevića i Kopića koji su bili na klupi našeg kluba i imali rezultate kakve su imali,uvijek Bišćan prvi na meti. Žalosno.
  • Olmic
    2.8k
    pa zato kaj se njega zaziva kao da nije zasluzio dobit otkaz. Jednu dobru utakmicu pod njih odigrali, Istra u gostima. Ali nije poanta mog upisa Biscan nego ne mozes mijenjat trenera samo da mijenjas
  • Papastrumf
    10.2k

    Gdje sam spomenuo Bišćana? Niti jedan niti drugi ne bi bili moj izbor.
    Nitko ne moze garantirati europski uspjeh, to je istina. Međutim, dovoljno mi je 8-9 mjeseci da vidim Jakirove nedostatke. Iz tog razloga ja bih radije onda dao priliku nekom mladom i perspektivnom, ako vec ne mozemo doci do nekog ozbiljnijeg imena jel.
  • Olmic
    2.8k
    mladi i perspektivni može u novi partner klub pa nek se dokaze a ne da se uci na Dibamu
  • Zagi
    5.6k
    ja bih radije onda dao priliku nekom mladom i perspektivnom, ako vec ne mozemo doci do nekog ozbiljnijeg imena jel.Papastrumf

    Čekaj, nakon kaj smo odškolovali Jakira (jer su ispali u pravu oni koji su govorili da u startu nije još spreman za skok iz Ri u dinamo) ... sada bi ispočetka? Zašto?
  • Mr Anderson
    5.6k
    Super mi je kak se priča o trenerovim nedostacima, kak se osim pobjeda želi da Dinamo bude dominantan, da igra lepršavo, ostavi trag u Europi, itd, bla, bla, bla. Ko da igramo samo protiv nekakvih jazavaca. Ne postavlja se pitanje jeli to samo ovisi o treneru ili je nešto i do kadra koji imamo. Koji je to trener imao sve to? Zadnjih sezona i s boljim kadrom nismo imali sve to. Čačić je bio još najbliži tome, ali mu je od prvog dna visio mač nad glavom. Ova sezona bi bila teška i za jače trenere. Prodaja kičme ekipe, turbulencije u upravi, borba za vlast, neuvjerljivi prijelazni rokovi. Na kraju se sve to izdržalo i na pragu smo duple krune. Ako osvoji i kup podrazumijeva se da treba ostati.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Čekaj, nakon kaj smo odškolovali Jakira (jer su ispali u pravu oni koji su govorili da u startu nije još spreman za skok iz Ri u dinamo) ... sada bi ispočetka? Zašto?Zagi

    Hnl je apsolvirao, međutim uvijek će biti sumnje u njega zbog Europe, sad će opet biti da se traži samo negativa, ali kad smo već ispali u KL, onda smo bar mogli nabit koeficijent za naredne sezone, a ne da imamo 50% pobjeda i 50% poraza u onakvoj grupi, a nemogu zaboraviti ni kako smo izgledali u hnlu dok smo bili živi u Europi.

    Nek se sastavi neka anketa o njemu na kraju sezone.
  • OsamŠest
    2.6k
    Jakiroviću, Dinamo nikada ovako ne smije izgledati, a najmanje na Maksimiru..

    Neovisno o tituli, mislim da na kraju sezone treba svatko svojim putem.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k


    Po meni je najveci problem njegova odluka da igra Spikic.

    A ocekivao sam upravo ovakvu utakmicu, ne znam po cemu se trebalo ocekivati nesto drugo.
  • Guinness
    2k
    Ma ne treba, ta 10 pobjeda za zaredo, treba ostat.
    On treba samo još jedne pripreme i to je onda to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.