• deda
    29.2k
    TM je isto jako upitan s obzirom da su sve to procjene suradnika koji često nisu profesionalci. Kod slabijih liga su i amplitude mogućih procjena vrijednosti nekog igrača puno veće.
  • xavier
    11.4k
    TM je isto jako upitan s obzirom da su sve to procjene suradnika koji često nisu profesionalci. Kod slabijih liga su i amplitude mogućih procjena vrijednosti nekog igrača puno veće.deda

    "Vrijednost" i "cijena" su dvije različite stvari. Uostalom, i taj famozni TM ih isto tako i vodi. Vrijednost je pritom jako subjektivna kategorija.

    Neki igrači budu prodani za iznose debelo iznad svoje "vrijednosti" pa im TM svejedno ne postavi automatski iznos tranfera za vrijednost. Vrijedi i obrnuto. Ako Olmo bude prodan za recimo 20 milijuna, neće mu "vrijednost" na TM-u pasti na taj iznos.
  • deda
    29.2k
    Želim reći da je TM više nekakva smjernica odnosa snaga,tj. vrijednosti
  • FLYZG
    27
    ...,očito se ne razumijemo ili ti ne razumiješ moj komentar,znači da pojasnim,ja ne smatram kako ti navodiš "da treba ili da bi trebalo" nešto drugačije napraviti,nego se baziram na činjenice možebitnog transfera Olma oko kojeg se gotovo godinu dana vrti hajka glavne prodaje,barata se vrtoglavim ciframa,spominje se rušenje rekorda,a kad tamo čovjek će prema svemu sudeći otići za manje love nego Pjaca,znači moj komentar/i se prvenstveno tiču očito nebuloznih najava rekordnog transfera,a na koncu balade ispada sasvim nešto drugo,ili ti običan prosjek,prodaja kao i svaka druga vezana za Dinamo kao i prijašnjih godina,ako me sad kužiš...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Meni je ovo guštanje Olivarija i ekipe nad transferima toliko degutantno da ne mogu doći k sebi.
    Da ne govorim o tome da bi kao novinari koji su u i oko nogometa desetljećima trebali ipak malo više znati o transferima i nogometu kao takvom od prosječnog lika iz birtije.
  • Infinity
    15.4k
    Meni se zeludac okrene kad mi netko kaze da je novinar. Svi oni okolo seru i lazu za klik, ne samo sportski, samo sto sportski definitivno dominiraju, pogotovo kad su ovi transferi u pitanju, jer je moguce svaki dan smisliti i po vise prica.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Apsolutno. Razina novinarstva u Hrvatskoj je apsolutno nula. Nažalost nismo po tome jedini. Danas su najvažniji vražji klikovi, a članci više nisu članci nego par rečenica između slika s Instagrama.
  • Bosna86
    11.6k
    Podcast inkubator već 3 g ne može dovesti novinara sa karizmom za sportski dio... Probali su sa Deom pa doživjeli fijasko, jednostavno ogromna katastrofa. Tko prati košarku zna za Edina Avdica i ajde Ivković iskljucivo za NFL, znaci jedan i pol kvalitetan novinar s nekom karizmom na cijelom balkanu
  • Mališan
    1.8k
    Ivkovića su dogovorali ali je tražio previše love
  • deda
    29.2k
    Britanske novine javljaju da je sinoć nakon utakmice održan sastanak uprave WBA s trenerom Bilićem te je na istom dano zeleno svjetlo za ponudu od10 M Eura za Mislava Oršića.
  • deda
    29.2k
    Ponuda Leipziga je odbijena. Wolvesi nude 25 + 5 u bonusima.
  • Jaro
    6k
    izvor droljivari ili nesto relevantno?
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nije mi jasno zašto su probali s Deom, mislim sportski dio i Dea. Di je poveznica?
  • Papastrumf
    10.4k

    urednica sportske rubrike na indexu? :grin:
  • deda
    29.2k
    Di Marzio ovog puta, sa Oršića engleski mediji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions