• Krizy
    38k
    Dinamo i Rijeka u srijedu će odigrati 20. međusobni susret u Kupu. Ove sezone HNS je vratio finale s dvije međusobne utakmice, gdje bi mogao odlučivati i, gotovo svugdje ukinuti, gol u gostima.

    KUP 2023. - 2024. | Dinamo
    • 1/2: Hajduk 0-1 Dinamo
    • 1/4: Dinamo 4:0 Gorica
    • 1/8: Oriolik 0-8 Dinamo
    • 1/16: Ponikve 1-4 Dinamo

    KUP 2023. - 2024. | Rijeka
    • 1/2: Lokomotiva 0-1 Rijeka
    • 1/4: Rudeš 0-1 Rijeka
    • 1/8: Cibalia 1-3 Rijeka
    • 1/16: Libertas 0-9 Rijeka

    U Kupu su Dinamo i Rijeka odigrali 19 utakmica.
    Rijeka je uspješnija s devet pobjeda, Dinamo ima osam pobjeda, a dvije utakmice su završile bez pobjednika.

    Uzeli smo im HNL, idemo im uzeti i Kup!
    1. Kakav rezultat očekujete? (135 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Rijeke
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (135 votes)
        Da
        68%
        Ne
        32%
  • Nino Bule
    11.7k
    Startamo s 4 iza, volio bi na desnom beku rpg-a vidjet, vjerujem i da ce hoxha startat na lijevom krilu
  • NitkoBitan
    13k
    Bas me zanima kako ce se celavi mangup postavit s obzirom na to da vrijedi pravilo gola u gostima. Na Maksimir obicno dodu igrat na nulu/remi.
  • miro
    3.3k
    Želim izađemo s 3 napadača i ultra ofenzivno, pa makar izgubili, samo da ih napadamo od 1. do 90. minute. Evo tako ja gledam na ove kup utakmice
  • Rex Ramae
    2.5k
    Nadam se osvajanju jer bi bilo vrhunski ovu turbulentnu sezonu završiti osvajanjem još jednog trofeja i dvostruke krune na kraju, međutim ako i ne osvojimo ostaje nam superkup i mogućnost ulaska u novu sezonu osvajanjem trofeja, tako da ne treba gledati crno ako ne osvojimo ali opet... daj taj kup nakon toliko vremena. : )
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Prijenos obje utakmice finala kupa biti će dostupne i na youtube kanalu maxsporta i na tportalu
  • don
    2.3k
    motiv više da im uzmemo i ovaj trofej :blush:

    (vjerovatno neki od vas ne mogu pročitat ovaj masterclass ali piše "Ono Riječko je i ove godine")

    IMG-8844.jpg
  • Captain America
    14.6k
    motiv više da im uzmemo i ovaj trofej :blush:don

    U subotu na povratku s utakmice u 3 trake stoji 7,8 auta na semaforu i u sredini jedan s riječkim tablicama. Najednom spuštaju dečki u tom autu prozore i kreću s pjesmom ''Bit će Rijeka k* šampion'' :lol:
  • Mlađi referent
    11.1k
    Nevistić
    RPG Max Theo Ogiwara
    Mišić Sučić
    Špikić Baturina Vidović
    Petković

    To je moja želja, iako mislim da Ristovski neće na klupu u ovako važnoj tekmi. Riješit ćemo ovaj dvomeč odma sutra, ide trica
  • Mali Zeus
    10.3k
    ono riječkoje iovegodine.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Ono što ja vidim da piše je:

    cono riječ koje love godine!

    Zanimljiva poruka u svakom slučaju.
  • Mihaljević
    8.4k
    Rile i Špika imaju tri žuta, ne?
  • Droljo
    5.6k
    Jel to vrijedi i za kup?
  • SjevernaStrana
    1k
    Za kup vrijedi samo direktan crveni... Igrači s tri žuta mogu igrati...
  • serbus
    3.6k

    Jebiga drhti ruka kad treba Purgerima doć.. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.