• Nino Bule
    12k
    Ako je istina ovo da je lepzigova zadnja ponuda 16 mil onda stvarno ne znam. Radje bi ga drzao da odradi 1.5 god
  • deda
    29.5k
    Previše priče. Svi jezik za zube. Sve informacije dosad procurile su iz kluba preko SN. Ni jedna nije izišla u Španjolskoj, Italiji i Njemačkoj.
  • Nino Bule
    12k
    To sigurno
  • SAS1987
    14k
    "Činjenica je da su si Zvone Boban i Zoran Mamić prošli tjedan u Milanu „dali ruke”, „rossoneri” bi platili 20 milijuna odštete u jednoj rati da Dani Olmo odmah preseli u Milanello"

    Zanimljivo da bi transfer isao u samo jednoj rati. Možemo misliti zasto.
  • deda
    29.5k
    25 milja nudi izgleda Wolverhampton.
  • Jaro
    6.1k
    ovo bi za dinamo bio idealan klub - jer je garantiran izlazni transfer od tamo posto so wolvesi agencijski klub koji sluzi kao izlog . . .
  • deda
    29.5k
    Slažem se. Jedino što se Olmu tamo ne ide izgleda. No dobro, ima još godinu i po ugovora pa onda može džabe u RB što se mene tiče.
  • xavier
    11.4k


    A koji bi bio postotak kasnijeg tranfera?

    Znamo li da se uopće radi o Wolvesima? Jer koliko sam shvatio, novinari samo nagađaju...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Samo da se više hoće ovo završiti, dosadilo i Bogu i narodu.
  • xavier
    11.4k


    Piše Index da Barca danas ima veliki sastanak koji ima 3 točke, a treća od njih je Olmo...stvarno su dobro informirani ovi na Indexu :joke:
  • marcio amoroso
    33.8k

    Hahaha, Bartomeu ih osobno nazvao i rekao im :cool:
  • deda
    29.5k
    Viđ vraga, ima Index dobre izvore:

    Secondo Mundo Deportivo la dirigenza del Barcellona si dovrebbe riunire oggi per fare il punto sul mercato: #Olmo è uno dei giocatori in lista, il giocatore ha un'offerta dal #Milan, ma darebbe priorità al Barca se il club si dovesse fare avanti per lui
  • xavier
    11.4k
    Kako @marcio amoroso kaže, samo nek više to završi. Otišao ili ne otišao, sad mi je stvarno već svejedno. Zapravo više bih volio da napokon ode da ne moramo slušati istu sapunicu i cijelo ljeto.

    Isto tako, kako sam već napisao, meni je sasvim svejedno ide li u Barcu ili negdje u Koreju. Zanima me samo odšteta (za koju se nadam da cijela ostaje u klubu).
  • deda
    29.5k
    Čitam malo reakcije navijača Wolvesa na mogućnost kupovine Olma, svrašvaju načisto.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Za mene je samo i isključivo bitno da cijela odšteta ide klubu.
    Hoće li ići u Tranmere ili Tampere briga me.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions